Jump to content
IGNORED

OSCAR 2012


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Molder

    20

  • Fida'i

    19

  • Mercuzzio

    17

  • MocaVukotic

    12

moram da izrazim razocarenje jer We Need to Talk abotu Kevin nema nominacija.pitam se da li ce Tilda Swinton prosetati...
Slažem se sa tobom! Bitno da Descendants ima.... nekoliko nominacija :frust: ARTIST do pobede!!! :ajde:
Link to comment

Trebao sam gledati Artista da mi bude zanimljivije večeras, i onako će da pokupi sve nagrade. Planiram već duže, ali mi i nije baš lako da se nakanim. Iskreno - ceo taj koncept mi zvuči nevidjeno pretenciozno, kao da su ga pravili da kritičari masturbiraju na njega i da kupi ove nagrade, a ako ga koji normalan čovek pogleda usput, pogleda...Generalno, kad vidim nominovane ne znam ni što gledam ovo večeras. Bukvalno ne znam za koga da navijam ni u jednom kategoriji. Ili nisam gledao ili ako sam gledao mislim da i nije za Oskara. (npr Hugo i Ponoć...super filmiči, dosta simpatični i dragi, ali za Oskara...hm). Tako da navijam samo za Bullhead. Jes da mu konkurenciju nisam ni gledao, ali odličan film bez dvojbe + bi mi bilo drago da se glavni glumac (fantastičan!) i režiser (debitant) malo proguraju, zaslužili su.

Link to comment

Pogledaj Artist-a, iznenadićeš se, prijatno, veruj mi!Ali ovo si dobro rekao...

... ako sam gledao mislim da i nije za Oskara. npr Hugo i Ponoć...super filmiči, dosta simpatični i dragi, ali za Oskara...hm...
Hugo pogotovu. Ok film ali nekako dečiji, kao da je neki Disney-ev film. Poenta je jasna i sve je to ok, ali zašto ga napraviti tako da..... ne znam.... da imam 13 godina, verovatno bi mi bio jedan od omiljenih filmova. Ovako.....
Link to comment

Veoma mrsav izbor kvalitetnih filmova (i pratecih nominacija) koji se nominuju za oskara.Jedan od najmrsavijih do sada.samo, recimo ovih nekoliko naziva obecavaju jadnost:extremely loud and incredibly close, the tree of life, war horse, the descendants... <_<

Link to comment

The Artist je dobar film ali to je ipak samo jedna stilska vezba, sa tonom bi sve to bilo mnogo teze i kompleksnije.Najbolji glumac ove godine nije ni nominovan, mislim narvano na Michael Shannona.

Link to comment
Hugo pogotovu. Ok film ali nekako dečiji, kao da je neki Disney-ev film. Poenta je jasna i sve je to ok, ali zašto ga napraviti tako da..... ne znam.... da imam 13 godina, verovatno bi mi bio jedan od omiljenih filmova. Ovako.....
pa hugo i jeste deciji, tj. "porodicni" film namenjen tebi sa 13 godina... ne vidim zašto mu to svi uzimaju za manu.
Link to comment

Ja praktično ne znam ni šta je extremely loud, a smatram za sebe da sam kao nešto upućen. :o Kako je dodjavola film sa 46% na rotten tomatoes i 6.5 na imdb-u uopšte nominovan za Oskara? Zbog 9/11 motiva?Nešto se razmišljam - možda su mogli i Elizabeth Olsen nagraditi nominacijom za onaj debitantski nastup, kad su je već onoliko nahvalili. I onako ne bi uzela Oskara, čisto kao podstrek...

Edited by bob loblaw
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...