Jump to content
IGNORED

pokusajmo da radimo mozdanu oluju


kgmr

Recommended Posts

knjige o darovitosti.
Svidja mi se Kimov predlog, treba krenuti od darovitosti - onoga sto odvaja darovitog od nedarovitih.I daroviti i nedaroviti imaju dve ruke, dve noge, dva bubrega, glavu i telo. Ono sto daroviti imaju a nedaroviti nemaju je moc da neke ciljeve ostvare i artikulisu ideje.Prvo sto mi pada na pamet je sasvim obican klinac kojem se ispod zarozane majice vidi delic odela supermena (to je za mladju ciljnu grupu).Drugo sto mi pada na pamet je sasvim obican klinac kojem iza desnog uva nenametljivo viri jos jedno, trece uvo.Dakle, oba vizuala na prvi izgledaju svakodnevno i obicno - ali imaju ketch koji se otkriva malo pomnijim posmatranjem korice i mami osmeh onoga koji je kech prepoznao.Da imam vise vremena, uradio bih vam korice pro bono, ali sam u guzvi :(
Link to comment
knjige o darovitosti. dakle, u knjizi ce biti prica o tome sta je darovitost, o darovitosti u razlicitim domenima (sport, muzika, ples, vizuelna, matematicka, jezicka), u razlicitim drustivma, u razlicitim porodicama, na razlicitim uzrastima.urednica izdanja je predlozila stilizovanu sliku skoljke sa biserom, uredjivacki odbor je to odbacio kao ulitmativni kitsch. da li vam mozda pada nesto na pamet? meni je palo na pamet da se stavi neki crtez darovitog klinca, ajednom iz uredjivackog odbora da se stavi neki detalj sa nekog od leonardovih radova
moguće naslovne strane:1. krava na livadi, piktoresno2. stilizovan lavirint, nerešiv, naravno, vrlo svedene forme3. copy paste mnoštvo sa nečim što odudara4. neka skorašnja fotka sare pejlin sa zastavom eu u pozadini
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...