Jump to content
IGNORED

nize lige


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Moramo da dobijemo Beovuk sledece nedelje ili Aleksinac u zadnjem kolu jer nas je Zemun dobio oba puta. Ali hvala na cestitkama :D
Pfff, od koga vi gubite <_< Slazem se sa time da morate dobiti Beovuk i Napredak, trebace i nama :thumbsup:
Link to comment
  • Replies 331
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Кристофер Лумумбо

    81

  • Moća

    77

  • ficfiric

    42

  • Djolle

    35

Ako pobedimo Beovuk cisto sumnjam da ce ovi nasi zapinjati pogotovu ako Aleksincu bude trebalo.Ajde ovi sto prate mladje kategorije sta znate o Milicu Blagojevicu sto igra za Student? Meni je delovao jako dobro sut pre svega.

Link to comment

I meni je on zapao za oko kad je Radnicki igrao u Sapcu. Sam je igrao protiv Sapca i drzao rezultat. Imao je i par sjajnih kucanja. Nisam video da je neki gostujuci igrac dobio veci aplauz od njega. Posle sam video da mu je to bila najbolja utakmica u sezoni ali svejedno je ostao sjajan utisak.

Link to comment

Konstantin će najverovatnije sam odlučivati o svojoj sudbini u poslednjem kolu protiv Mladosti iz Čačka, bez obzira šta urade protiv Vojvodine pre toga. Spartak su dobili u obe utakmice, Zemun većom razlikom nego što su izgubili, ako dobiju Čačak svakako će imati bar pobedu više od njih.

Link to comment

Cestitke Jagodini i Moci. :D Poslednje kolo Konstantin-Mladost Cacak,ukoliko dobije domacin ide u KLS a ako dobiju Cacani pravi se trugao Konstantin,Mladost(Ca) i Mladost(Ze) sa skorom 16-10 ali me mrzi da racunam koje tu najbolji.Iz lige ispali Jedinstvo,Vojvodina i Radnicki iz KG a trazi se jos 1(2) putnika za Srpsku ligu.

Edited by basketas
Link to comment

OKK je dobio Crnokosu sa dva razlike iako je na poluvremenu bilo 12. Crnokosa je dva minuta pre kraja imala 4 poena prednosti ali je OKK ipak preokrenuo. Koliko je bila teska utakmica svedoci i vapaj Zeke, vernog navijaca Vose, Borca, FMP-a, Zvezde i OKK-a, koji je sredinom trece cetvrtine zakukao - Pa igrajte, nemam ni ja snage! Nisam ni ja akumulator da me samo ukljucis i da radim!Sapcu je za opstanak potrebna pobeda nad Vivom u Beogradu. 'Bem ti ligu kad je za opstanak potrebno 50% pobeda.Cestitke Jagodini!!!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...