Jump to content
IGNORED

nize lige


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

  • Replies 331
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Кристофер Лумумбо

    81

  • Moća

    77

  • ficfiric

    42

  • Djolle

    35

Teska pobeda Jagodine nad ekipom Sapca 78-71 je jos jedan korak ka KLS ligi. Utakmica puna preokreta i sudijskih gresaka na obe strane. Posto su pobede ostvarili Nis i Zemun a porazeni su Spartak i Mladost Cacak opet su se tri ekipe izdvojile sa pobedom vise. 4 kola do kraja Jagodina ide Radnickom u Obrenovac zatim docekuje Student i Beovuk i na kraju ide u Aleksinac. 3 pobede iz ova 4 susreta bi nam garantovala ulazak u KLS.

Link to comment

Jagodina dobila Obrenovac u gostima i napravila veliki korak ka prvoj ligi. Niš dobio kući već otpisano Jedinstvo(NB) i ima isti skor kao prvoplasirana Jagodina. Zemun izgubio u Subotici i sada oni, Spartak i Mladost Čačak zaostaju jednu pobedu za vodećima.Jagodina ima relativno lak raspored i najverovatnije je novi prvoligaš, za drugo mesto biće zanimljiva borba do kraja.

Link to comment
Joe ne radi ti slika. Dao Palma i ove godine pare jedan od retkih klubova smo u Srbiji koji plate placa na vreme.
jbt, pricas kao da je palma seik a vi njegovi podanici :D
Link to comment

Ja samo kazem sta se desava znam da ne daje svoje pare. Jos pitao jednog u klubu : Je li kol'ko kosta da se igra ta ABA liga?"i A zasto mi nemamo nekog crnca?":lol:

Edited by Moća
Link to comment

Kad smo vec kod finansijera, momenat sa utakmice Sabac-Radnicki:Pored mene sedi neki visoki iz Kragujevca, cini mi se igrac Radnickog i nervira se zato sto gube - naravno, sudija je kriv. U drugom poluvremenu dolazi na tekmu i vlasnik kafica koji je sponzor kluba, inace lik voli da zajebava. U trenutku dok seda sudije nam dosude nekakav aut. Lik se okrece i pita - A, ove sudije su iz Majura (predgradje Sapca), je l'?... I nastavlja: - Alo ljudi, pa nemojte me zajebavati, je l' nije dosta sto igrace placam vec moram i sudije? Imajte milosti, nemam ja tolike pare. Vidi ih sta rade, ko zna koliko su im obecali... Ovi Kragujevcani su se primili skroz na pricu.

Link to comment

Iako jos nije gotova utakmica, cestitam Moci plasman u KSL, sad je to vec izvesno. Ovom pobedom Jagodina ima dve pobede vise od treceplasiranog, dva kola pre kraja. Od pratioca, Mladost iz Cacka je izgubila od Vive, Spartak je izgubio na gostovanju Crnokosoj a Tegijeva Mladost na svom terenu od OKK Sapca :thumbup: Sabac se sa Vivom kolje za deseto mesto i najverovatnije ce odluka pasti u poslednjem kolu gde ce Sabac na gostovanju Vivi braniti prednost od deset koseva iz prvog dela sezone.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...