Jump to content
IGNORED

nize lige


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Dobar je ima dobar sut al me nervira sto u reket nece da udje ni pod razno. Odnosno kod bivseg trenera nije ulazio sad kod ovog mora. Kod bivseg smo dolazili do situacija da on i drugi centar stoje na trojci i cekaju loptu da prangijaju a tri mala stoje dole i cekaju skok.
i tako ceo život... :DA počeo je igrajući samo ispod koša, levoruk pa je imao 1000 različitih fora za postizanje koševa, al kad je shvatio da neće ići do 210, polako al sigurno se odaljavao od koša...Al u svakom slučaju, za taj nivo i više nego dobar igrač.
Link to comment
  • Replies 331
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Кристофер Лумумбо

    81

  • Moća

    77

  • ficfiric

    42

  • Djolle

    35

  • 2 weeks later...

Nisam to video a Kojot se ne javlja :D6 kola do kraja I B lige na prvom mestu izjednačeni Mladost Zemun, Konstantin Nis i KK Jagodina sa 13-7 a slede ih Mladost Čačak i Spartak Subotica sa 12-8 sve u svemu biće napeta završnica.

Link to comment
Han upravo izgubio na gostovanju u Pirotu 85:67. U prvom delu bilo je 81:69 za Moravu, tako da je Pirot bolji u medjusobnom skoru.
ali je zato pirot posle izgubio u prokuplju pa je morava ponovo prva :D u subotu morava igra protiv prokuplja, ako to dobijemo prakticno smo se plasirali posto do kraja igramo protiv slabih ekipa.
Link to comment
ali je zato pirot posle izgubio u prokuplju pa je morava ponovo prva :D u subotu morava igra protiv prokuplja, ako to dobijemo prakticno smo se plasirali posto do kraja igramo protiv slabih ekipa.
Znam, znam... Pratim ja 'svoju' ligu i kad Morava nije prva. :) Han ponovo sam odlucuje o svojoj sudbini, ako dobije u subotu, skoro sigurno su prvi. Ako izgube, treba im pobeda Jablanice u Pirotu u pretposlednjem kolu.
Link to comment
Znam, znam... Pratim ja 'svoju' ligu i kad Morava nije prva. :) Han ponovo sam odlucuje o svojoj sudbini, ako dobije u subotu, skoro sigurno su prvi. Ako izgube, treba im pobeda Jablanice u Pirotu u pretposlednjem kolu.
gledao sam prokuplje u hanu, jedva smo ih dobili, odlicna su ekipa. dodatni problem je sto je neki kreten osamario sina predsednika kluba, ovi ce biti bas napaljeni da nas dobiju.
Link to comment

Vodeci trojac izgubio svoje utakmice Mladost Zemun od Vojvodine u gostima, Konstantin Nis kuci od Kosjerica i KK Jagodina od Spartaka u Subotici tako da sad Mladost Zemun, Konstantin Nis, KK Jagodina, Spartak Subotica i Mladost Cacak imaju po 13-8 a prati ih Radnicki Obrenovac sa 12-9. 5 kola do kraja ima da bude veselo.

Link to comment

Bas tako.Nama ostale 3 kuci dve u gostima i to kuci Sabac, Student i Beovuk. A u gostima Radnicki Obrenovac i Aleksinac realno je da dobijemo 4 nadam se. Da smo imali ovog trenera od pocetka imali bi 3 poraza manje al jbg.

Link to comment

OKK Sabac je usrao kad je u Sapcu izgubio od Beovuka i sada opet visi. Mora se dobiti sve kuci i jedna na strani. Sutra gostuje Radnicki Student, to se mora dobiti.

Link to comment

Kojote, čestitam. :) Morava sada ima otvoren put ka B ligi i lake protivnike do kraja. Nadam se da će obezbediti pare za halu, to je dugoručno mnogo bitnija stvar od samog plasmana u viši rang.Kako sada stvari stoje u B ligu će ulaze Srem (grupa sever) i Velika Plana (grupa zapad), dok u grupi centar isti skor imaju Partizan - mladi tim i Kolubara.Sama B liga nikad neizvesnija, pola lige se bori za vrh, druga polovina za opstanak.

Link to comment
Sama B liga nikad neizvesnija, pola lige se bori za vrh, druga polovina za opstanak.
U principu se znaju tri tima koja ispadaju: Jedinstvo NB, Radnicki KG i Vojvodina. Tesko da se mogu izvuci, ima jos pet kola do kraja. Zavisno od toga koliko timova ispada, za opstanak se bore jos i Napredak, Viva, Beovuk i Sabac.OKK Sabac je pojeo veeeeliko govno sto je nedavno na svom parketu izgubio od Beovuka. U svim dvouglima i trouglima sada ima negativan skor. Bodove su uzimali od onih sa vrha i dna. Preostala dva meca kuci moraju dobiti (Napredak i Crnokosa) dok gostuju favoritima Jagodini i zemunskoj Mladosti (oba tima su dobili u Sapcu). Najverovatnije da ce se sudbina OKK-a resavati na gostovanju Vivi u zadnjem kolu.Btw, u nedelju je OKK pobedio protiv Radnickog KG. Pun kurac gresaka na svim stranama, ali vazno je da je upisana pobeda. Radnicki ima jednog kvalitetnog igraca (broj 11).
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...