Jump to content
IGNORED

nize lige


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

morava je pre nekoliko dana igrala najvazniju utakmicu sezone protiv jablanice. pobedila je morava i sada smo prvi na tabeli, a ukoliko sledece nedelje pobedimo prakticno smo se plasirali u b ligu koja je liga ispod kls-a. to bi bio najveci uspeh u istoriji hanskog sporta. ovaj rezultat je pokazatelj sta moze da se postigne ozbiljnim radom. u hanu se ozbiljno radilo sa mladjim kategorijama samo nekoliko godina tokom devedesetih, kad sam i ja trenirao. upravo su klinci koji su tada trenirali danas glavni igraci, a i trener je moj drug koji je tada trenirao sa nama. jedan igrac iz te generacije igra u prvoj slovenackoj ligi, a najbolji igrac iz te generacije je prestao da se bavi kosarkom iz privatnih razloga. sve ovo sto sam nabrojao je uradjeno zahvaljujuci periodu od nekoliko godina ozbiljnog rada, sa minimalnim ulaganjima, u gradu koji je toliko mali da ne mozes da napravis neku vrhunsku selekciju. sad je ponovo pocelo ozbiljnije da se radi ali dzabe kada nema uslova, a hala je najgora u srbiji.http://www.youtube.com/watch?v=1CkER2ltBKM&feature=youtu.be

Link to comment
  • Replies 331
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Кристофер Лумумбо

    81

  • Moća

    77

  • ficfiric

    42

  • Djolle

    35

je l imaš sad neke veze s klubom? igraš? treniraš (pomoćni)? predšjednik?
nemamukoliko se plasiramo nadam se da ce PPP furunasi dolaziti da daju podrsku kada gostujemo u beogradu. :)
Link to comment
nemamukoliko se plasiramo nadam se da ce PPP furunasi dolaziti da daju podrsku kada gostujemo u beogradu. :)
nisam u BG. al navijam za male uvek ;)sad gledam tabele, ovi moji Požarevljani su i na korak od toga da ispadnu iz grupe Istok. samo Mionica ispod njih za sada :isuse:
Link to comment
nisam u BG. al navijam za male uvek ;)sad gledam tabele, ovi moji Požarevljani su i na korak od toga da ispadnu iz grupe Istok. samo Mionica ispod njih za sada :isuse:
To je moj tim, moj cale ih je nekada davno trenirao. Napred Mionica :D .
Link to comment

Cuj B liga??? Mi Jagodinci hitamo koracima od sedam milja ka KLS-u :PTaj sto igra u Sloveniji kuj je on? :)Jagodina promenila trenera pre tri nedelje. Dosao je Aleksandar Icic koji je vodio Metalac do superlige i sad igramo dosta bolje. Pobedili smo za vikend Konstantin iz Nisa kosem u poslednjoj sekundi i sada smo prvi na tabeli sa utakmicom vise.Dobro je to sto smo vec odigrali 4 teske tekme a od toga 3 dobili. U timu ima 5 Jagodinaca od kojih dvojica igraju po 20-30 minuta i jedan ulazi 5-10 ima i par klinaca dobrih. Najtalentovaniji klinci su nam otisli u HF i FMP jbg.

Link to comment
Cuj B liga??? Mi Jagodinci hitamo koracima od sedam milja ka KLS-u :PTaj sto igra u Sloveniji kuj je on? :)Jagodina promenila trenera pre tri nedelje. Dosao je Aleksandar Icic koji je vodio Metalac do superlige i sad igramo dosta bolje. Pobedili smo za vikend Konstantin iz Nisa kosem u poslednjoj sekundi i sada smo prvi na tabeli sa utakmicom vise.Dobro je to sto smo vec odigrali 4 teske tekme a od toga 3 dobili. U timu ima 5 Jagodinaca od kojih dvojica igraju po 20-30 minuta i jedan ulazi 5-10 ima i par klinaca dobrih. Najtalentovaniji klinci su nam otisli u HF i FMP jbg.
pa hanac :D
Link to comment
Jagodina promenila trenera pre tri nedelje. Dosao je Aleksandar Icic koji je vodio Metalac do superlige i sad igramo dosta bolje.
Aleksandar Icic je odlican trener i sjajan momak. Trenirao me je dok sam bio klinac i jos tad je ostavio dobar utisak jer je autoritet nametao znanjem, uvek je stalozeno objasnjavao i sto ja atipicno za trenere u Srbiji nije povisivao ton. Radio je u ZKK Crvena Zvezda kao pomocnik Laletu Lucicu i Jovicie Antonica. Potom je bio i pomocnik Djurovicu u Metalcu i nasledio ga je na klupi kad je ovaj otisao iz kluba. Imao je dobar ucinak u Metalcu ali je napustio tim kad je Djukanovic pre mec sa FMP-om usao u svlacionicu i rekao da ce on voditi ekipu na tom mecu.
Link to comment

Znaci, OKK Sabac dobija jednu vrecu za punjenje u BML, sledece godine :P Izabranici Mikana Grusanovica su u prvom delu polusezone izgubili dosta vec dobijenih utakmica, pa su se nasli na samom zacelju. Medjutim, kockice su pocele da se slazu pa sada OKK dere redom protivnike sa po dvadeset razlike (u zadnja dva kola :P). Spoj mladosti (na klupi) i starosti (na parketu) po kom je prepoznatljiva sabacka kosarka, garantuje dobre rezultate i u narednoj sezoni.Dogodine Han, bice uplakan! evilsmile.gif

Link to comment
Znaci, OKK Sabac dobija jednu vrecu za punjenje u BML, sledece godine :P Izabranici Mikana Grusanovica su u prvom delu polusezone izgubili dosta vec dobijenih utakmica, pa su se nasli na samom zacelju. Medjutim, kockice su pocele da se slazu pa sada OKK dere redom protivnike sa po dvadeset razlike (u zadnja dva kola :P). Spoj mladosti (na klupi) i starosti (na parketu) po kom je prepoznatljiva sabacka kosarka, garantuje dobre rezultate i u narednoj sezoni.Dogodine Han, bice uplakan! evilsmile.gif
uh, kakav cemo docek uprliciti legendi :Ddanas cujem da je dinkic obecao neku lovu za halu. glasacu za urs ako nam naprave halu :lol:
Link to comment
Znaci, OKK Sabac dobija jednu vrecu za punjenje u BML, sledece godine :P Izabranici Mikana Grusanovica su u prvom delu polusezone izgubili dosta vec dobijenih utakmica, pa su se nasli na samom zacelju. Medjutim, kockice su pocele da se slazu pa sada OKK dere redom protivnike sa po dvadeset razlike (u zadnja dva kola :P). Spoj mladosti (na klupi) i starosti (na parketu) po kom je prepoznatljiva sabacka kosarka, garantuje dobre rezultate i u narednoj sezoni.Dogodine Han, bice uplakan! evilsmile.gif
Pederi ste sto stavljate tekme da se igraju u 12 sati pa ekipe krecu u 7 ujutru put Sapca.
Link to comment

@ arbeitIzgleda :( Doduse, to je pricao i prosle sezone, pa kad se centar nesto polomio, odmenio ga je u par kola. Nada nikad ne umire, ali izgleda da je to to :( Da zlo bude vece i Dane Manjencic, tek sto je usao u petu deceniju, sve redje ulazi u igru. :( Iako mu nije strano da svoju telesinu baci i u aut kad treba, sve vise se zadovoljava pripaljivanjem trojki na zagrevanju :(

Edited by ficfiric
Link to comment
Pederi ste sto stavljate tekme da se igraju u 12 sati pa ekipe krecu u 7 ujutru put Sapca.
Tacnije, u pola jedan -_-Edit: Izgleda da ljudi ovde vole u to vreme utakmice. Igrao je OKK ranije u vecernjem terminu ali je u ovom mnogo vise publike. Jeste da je nizi rang bio u pitanju, ali gledanje Mikana kako se propinje na prste i seje trojke, ne moze da zameni malo jaci protivnik. Edited by ficfiric
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...