Jump to content
IGNORED

>>>>>>> film i moda


kim_philby

Recommended Posts

  • 8 months later...
  • 2 weeks later...

Ja bih opet da komentarišem haljine sa crvenog tepiha, a nemam gde :( pa ću ovde da smaram u nadi da će mi se neko pridružiti.Tko vam je bio najljepši??Meni, po ovome što sam do sad videla, Đesika iz ZDT. Pogotovo posle onog svetloplavog užasa od haljine koju je imala na Zlatnim Globusima.I Đenifer Aniston, koja mi je inače krš riba, je baš lepo izgledala.Anne Hathaway - najgora frizura ikada, jeziva haljina. Meni je ona jedna od najlepših žena na svetu, a izgledala je ko starmala maturantkinja iz Male Moštanice. Plus je premršava, al znam da je to za ulogu.Najveći WTF momenat mi je Charlize Theron koja je imala istu haljinu koju je Anne Hathaway nosila na GG.J. Lawrence - boginja u svakom smislu, nestvarno predivna! :heart: I haljina joj je bila lepa, samo što bi bila još lepša da nije bela..

Edited by sailorman
Link to comment

Ja samo videla Hajdi Klum koja nije bila na dodeli ali je bila na zurci koju je organizovao Elton Dzon zarad pracenja dodele, vrlo smeli dekolte itakoto, ali meni ona lepa. Ima li neki link da vidimo sve haljine na jednom mestu?

Link to comment
Ja sam gledala na Guardian-u, a sad čekam Fashion Police na E!, da vidim i snimak. Mislim, ovo je probrano..
pa ajd sada sam i ja pogledala i realno mi valja samo aljina na anistonovoj. ili se ona zivahnije slika... ostalo mi sve bezveze. al meni te takve aljine ne idu u pamet ni ovako ni onako... :unsure:@rene. ali stvarno ne znam, kad ne znam, nekako mi promaklo :( Edited by thermal bug
Link to comment

Pogledah na Guardian-u, Aniston zaista ima fenomenalnu haljinu ali faca dosadna kao i uvek. Salma Hajek izgleda skraceno zbog gornjeg dela haljine. Svidja mi se haljina na onoj iz Tvajlajt sage ali na njoj stoji kao na ofingeru. Ova mladjana Jennifer Lawrence stvarno prelepa.

Link to comment
Pogledah na Guardian-u, Aniston zaista ima fenomenalnu haljinu ali faca dosadna kao i uvek. Salma Hajek izgleda skraceno zbog gornjeg dela haljine. Svidja mi se haljina na onoj iz Tvajlajt sage ali na njoj stoji kao na ofingeru. Ova mladjana Jennifer Lawrence stvarno prelepa.
I meni Selmina haljina super (McQueen retko omane), ali joj je frizura očajna i mislim da je ona čini skraćenom. Kakve su to sarme jbt??
Link to comment

edit: sjebala sam linkove :isuse: bolje da sam uteretanu otislasumirano sa EWnajgore: sali fields, nicol, anne, reese i helen koju volim, al se mogla opeglati best: sharliz i 2 x djenifer!in between: naomi, amanda seyfried i halle

Edited by lostfanforever
Link to comment

meni je dzesika chastejn bila sjajno obucena. izgledala je ko dzesika rebit. :wub:i ona mala naomi wats je imala super dve haljine, na tepihu i na zurci posle. onako sjajne, prava sirena!j-law mnogo slatka i graciozna, uprkos blentavosti.sarliz ima tu kraljicost koje ove druge nemaju. ni haljina ni frizura joj nisu nacinile pravdu.edit: meni je has u smokvici super yummy. pravi za gradski bistro!

Edited by MayDay
Link to comment

@LostfanUglavnom se slažem s tobom. Osim za Riz koja mi je vrlo OK, i za Šarliz koja mi je izgledala bezveze (pogotovo u odnosu na to kako ona može da izgleda).Ni ja za Hali ne mogu da se odlučim da li mi se sviđa ili ne. Svakako je izgledala bolje nego na GG, a Naomi definitivno gore.

Edited by sailorman
Link to comment

hvala zorgeu nisam videla taj topic nikad prea za sailorku, ma kako ti nije reese medju gorima, pa samo vidi onu masnicu iznad leve grudi :isuse:@ mau , a da zaboravila sam trecu djesiku, koja je u zlatnom isto dobro odabralaover and out!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...