Jump to content
IGNORED

>>>>>>> film i moda


kim_philby

Recommended Posts

ovu glumicu ne znam bas, al mi je njena haljina i ponajbolja. tj, ja bih, recimo, takvu bas rado nosila :-)

keli ozborn, ćerka ozija.

 

==========

 

inače, neka neko skloni džulijanu rančić sa tepiha. zastrašujuća je

 

249A515B00000578-2905712-image-a-52_1421

Link to comment

sve super samo beskrajno smesan dekolte

oooooo, pa to je onaj ''rakel velc'' dekolte /mada, moze i ursula anders ;-) - obe su nosile takve dekoltee 70tih godina i fenomenalno su to ''iznosile''. a dzesika, bice da nije dovoljno ''obdarena'' za toliki dekolte, pa su joj stavili neke ''dizace'' da ga popuni. i bas smesno izgleda.

Link to comment

pa da, i ja mislim da je na to budzenje, kao da budu po sredsrede, i mislio...a to sam i prokomentarisala kad sam rekla da su joj stavili neke dizace ili tako slicna neka pomagala, /uglavnom/ ne mogu grudi bas toliko da prkose gravitaciji ;-)

Link to comment

stvarno jako slabe  toalete na  globusu. mnogo promasaja, a nijedna bas onako vau

 

 kako je rosamund mogla u ovome da se pojavi

MV5BMTg1MjM0NjMxOV5BMl5BanBnXkFtZTgwODkx

tako lepa zena , i unistila se. sa strane izgleda jos tragicnije. nedavno se porodila, pa nije morala toliko da otkriva ili da je bar bolji fit

 

 alison wiliams je lepo izgledala

MV5BMjEzOTU1Mjc1Nl5BMl5BanBnXkFtZTgwMTk0

 

i diane kao ledena kraljica.  skoro uvek besprekorna

MV5BMjI5MTkxMjYyMl5BMl5BanBnXkFtZTgwODc0

Link to comment
  • 11 months later...

stvarno jako slabe  toalete na  globusu. mnogo promasaja, a nijedna bas onako vau

 

 kako je rosamund mogla u ovome da se pojavi

MV5BMTg1MjM0NjMxOV5BMl5BanBnXkFtZTgwODkx

tako lepa zena , i unistila se. sa strane izgleda jos tragicnije. nedavno se porodila, pa nije morala toliko da otkriva ili da je bar bolji fit

 

 alison wiliams je lepo izgledala

MV5BMjEzOTU1Mjc1Nl5BMl5BanBnXkFtZTgwMTk0

 

i diane kao ledena kraljica.  skoro uvek besprekorna

MV5BMjI5MTkxMjYyMl5BMl5BanBnXkFtZTgwODc0

 

ne rade ti linkovi 

Link to comment

Propustih ovaj topik, gledam sad od početka vidim fali dosta slika, ne znam je li bilo par filmskih modnih ikona. Bruslijeva žuta trenerka, Denirova vijetnamka iz Taksiste, Travoltino belo odelo sa crnom širokom kragnom. Volim sve što nosila Beatris Dal u Beti Blu i sve outfite Vudi Alena i njegovih junaka (može i Ros iz Prijatelja blush). Ne gotivim muške iz Kalifornikacije, ženske iz Seks i grad a ni ove tabloidne crveni tepih kreacije.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...