Jump to content
IGNORED

>>>>>>> film i moda


kim_philby

Recommended Posts

ta mala Lena jadna nikako da se obuce za svoj oblik tela..misim,em sto ima potpuno nesrecan oblik tela i jos je tako obuku da naglase sve nedostatke..a nije da ne moze..treba da otpusti stilistu asap

Link to comment

ta mala Lena jadna nikako da se obuce za svoj oblik tela..misim,em sto ima potpuno nesrecan oblik tela i jos je tako obuku da naglase sve nedostatke..a nije da ne moze..treba da otpusti stilistu asap

 

Meni ovo bilo dobro. 

Link to comment

ta mala Lena jadna nikako da se obuce za svoj oblik tela..misim,em sto ima potpuno nesrecan oblik tela i jos je tako obuku da naglase sve nedostatke..a nije da ne moze..treba da otpusti stilistu asap

ima lep stomak

Link to comment
  • 4 months later...

meni sa ovogodisnjeg GG najlepsije ove:

6bb74920-9a07-11e4-892e-.jpg

ne bas atraktivna boja, ali kejtiki odlicno stoji... i friz joj dobar, a i generalno, bas super izgleda...

 

julian, kao i uvek savrsena! sada i u ovoj metalnoj, ombre haljini...

79b12aa0-9a07-11e4-a213-.jpg

 

lupita odlicna u ovoj veseloj aljinici

576b83f0-9a07-11e4-bea0-.jpg

ema ston slatka i drugacija...

9c79fcfb0d25f096821a60d6.jpg

 

ovu glumicu ne znam bas, al mi je njena haljina i ponajbolja. tj, ja bih, recimo, takvu bas rado nosila :-)

00819730-9a0e-11e4-aa56-.jpg

 

a, felisiti fenomenalno stoji ova boja haljine. 

fb434660-9a0d-11e4-92c4-.jpg

 

a karen, rene ruso /fantasticno izgleda i u svojoj 61-oj/ i robin meni lepe, kako god okrenes!

72c15940-9a07-11e4-bea0-.jpg

 

fd08eb30-9a0d-11e4-bec9-.jpg

 

02b69fa0-9a0e-11e4-bec9-.jpg

 

inace, amal me razocarala, crna joj ne stoji nikako... /mada mi je prelepa - premda je ista negdasnja doris dragovic/

733475ddd19e250784faba00.jpg

 

 

 

Link to comment

dosta je to tanko, jedino ta felisiti nekako sklopila sve kako treba u svoju korist. na svim ostalim ili sljaka 'aljina ili gazdarica ali slabo zajedno. i kejti holms je strava ali zbog sebe i osmeha a ne zbog tih nabora na sisama i haljine za mrsavu trudnicu....

 

a ema stoun se vise doima na jednoj slici otpozadi nego spreda

 

ovo

 

o-EMMA-STONE-900.jpg?2

Edited by yolo
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...