Jump to content
IGNORED

>>>>>>> film i moda


kim_philby

Recommended Posts

Meni su najljepši bili Anđelina i Bred. 

 

Zatim Rast Kol i žena mu. Da je Rast bio skroz u crnom bili bi čisto savršenstvo, ovako mi je on malo vukao na šefa sale. Ali zato ona izgleda božanski za oboje!

 

Lepe su mi bile i trudnjače Olivia Wilde i Kerry Washington.

 

Simpa i Emma Watson. Ona se nikad ne useljači. Može se biti glamurozna™ i bez prom queen odeždi.

 

Od muškaraca Michael Fassbender mi bio wow, doduše meni je on uvek wow, a super mi je izgledao i Kevin Spacey.

 

Promašaja je bilo previše, počev od Jennifer Lawrence koja mi je prvi put od kako sam čula za nju izgledala očajno.

Link to comment

jao, stvarno su nesto svi bili suntavi ovog puta ;-) slazem se za andjelinu, sjuper je izgledala, a bred manje-vise. metju i zena mu zaista izdominirali, ona prelepa a i on nekako svez i elegantan...5+. za fasbindera se ne slazem, meni je sa bradom totalno bzvz, nista nije ostalo od te njegove decentne germanske prefinjenosti i dekadentntnosti. bas mi se nikako ne svidja ovakav :-) a od ostalih devojaka, koliko sam videla, sve su bile manje-vise prosecne, cak ni seriz nije bila prelepa, kejt je nesto usrala sa izborom haljine, dzenifer mi skroz nekako prosecna, kao da je neka gimnazijalka maznula aljinu pa se sad isprobava. ni sandra, nije bila elegantna kao sto ume, a ejmi adams je 1000 puta bolje izgledala u filmskim haljinama/kostimima, nego na dodeli /nije imala onaj fenomenalni dekolte koji bas zna da ''iznese''/ ....

Link to comment

bas nikakav RC ove godine. masovno su oblacili neke bezbojne, bez, bele haljine. ko gomila udavaca.

od blanset sam ocekivala nesto hrabrije. mada je lepo izgledala

4c6f1bf0-a26a-11e3-938b-0d354453d0c7_Cat

 lupita imala najlepsu haljinu

f6f4a940-a266-11e3-b239-7d09c756fe0d_Lup

andja mi se nije dopala. ne volim te haljine ala luster. a i u njoj izgleda kao da nema struk.

 

ne znam koja je ova riba. neki model valjda. ali je haljina prelepa. Monique Lhuillier

69097170-a265-11e3-b239-7d09c756fe0d_Chr

Link to comment
  • 5 months later...

Joooj, što mi je drago što je BB dobio sve moguće negrade!

 

on topic:

 

Neprikosnovene kraljice jučerašnjeg crvenog tepiha:

 

January Jones

Arrivals+66th+Annual+Primetime+Emmy+Awar

 

Allison Williams:

allison-williams-emmy-red-carpet-02.jpg

 

Christina Hendricks: oko ovoga će sigurno biti podeljena mišljenja, ali meni je haljina (na njoj) božanstvena, pogotovo uz ovu frizuru i nakit.

cf81c0d94495a98885a08b442403318e.jpg

 

Interesantne su mi bile haljine od Michelle Dockery

g-pt66-2014-0057.jpg?itok=za6_62NJ

 

i one što je Syme voli

g-pt66-2014-0054.jpg?itok=0rV27LBt

 

Inače, Hendricks, Williams i Dockery su mi i na prošlogodišnjim Emijima bile najbolje obučene! :D

Link to comment

meni isto super haljine alison vilijams i dzenjueri dzouns... mada mi se one ic ne svidjaju.

s druge strane kristina hendriks mi se svidja, a ovu crvenu haljinu bih spalila.

 

svidela mi se jos i sofija

article-2734210-20CBF40000000578-896_310

 

i robin

article-2734210-20CBDCD900000578-358_470

 

i dobra mi je i pratilja (ne znam kako se zove, kapiram neka random manekenka) marun 5 posvuduse

article-2734210-20CBD08200000578-408_470

 

najveci disapojntment mi je dzulijana, missim, sta je bre ovo?

article-2734210-20CBC89000000578-907_310

 

ubedljivo naj zasu je lena danam

article-2734261-20CB56A200000578-131_306

 

i ketrin hajgl (higl?) al' ok ona se uvek obuce kao neka strina

article-2734210-20CBCD3200000578-114_470

 

 

bilo je jos gluposti tipa gven stefani bez crvenog ruza i zoe desanel bez siski. strasno.

 

sad moram da razmislim sta je bilo na mtv vma a da je dobro, vec sam zaboravila sve....

Link to comment

Jao da, Džulijanu Margolis sam zaboravila da pomenem među worst dressed. Užas. Tj. donji deo haljine može da prođe, ali gornji je strašan.

 

Sofijina haljina mi je previše obična, klasična statuesque dress, ali ona je naravno boginja. 

Robin Wright - taj jumpsuit ima skroz gola leđa, je l? To mi se baš i ne dopada, ne znam zašto.

Ova rendom manekenka ima lepu haljinu, a Ketrin Higl mi nije tako užasna, to je neka vintidž haljina i čini mi se da je uspela u pokušaju vintidž izgledanja. 

Od Lene Danam se ovako nešto i očekivalo, zar ne? Nije mi odvratno, moram priznati, čak mi je možda i sinpa. :)

Edited by sailorman
Link to comment

Hmmmm. Što se tiče Robin, i dalje svaka čast, ali ona je bomba samo kad je Kler Andervud. S onom frizurom, aurom i kamerom. Ovde mi malo ko starija Sara Džesika Parker.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...