Jump to content
IGNORED

Moja metoda za brzo učenje jezika


Bakemono

Recommended Posts

Da li je neko uspeo da resi problem sa trial verzijom nova text aligner. Postoji li neka druga dobra alternativa ovom programu?

Edited by sweety
Link to comment
  • Replies 581
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Bakemono

    108

  • sweety

    23

  • sunny

    22

  • ToniAdams

    18

Top Posters In This Topic

Posted Images

27 minutes ago, Host said:

Jesi probala LF Aligner?

 

Open source.

Jesam mada nesto nece da mi prevodi konkretno nesto za sta nemam orivinal tekst vec sam koristila google prevodilac. Nece ni da mi ucita a ni da napravi knjigu. Sa novom vidim da je najjednostavnije ali mora da se kupi. Isto tako kad sam imala dva originalna teksta jako dugo mi je trebalo vremena da uskladim tekst sa LF.

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 9 months later...
  • 4 months later...

Ovaj paralleltext.io je katastrofa kad je u pitanju izgovor, ne koristi ni google translate za odgovarajući jezik.

 

Mađarski, ima li neko? Mađ-eng. Audio mi treba, same tekstove sam našla.

Link to comment
  • 7 months later...
  • 9 months later...
On 18.12.2021. at 21:00, El Guapo said:

Jel koristi neko Ankidroid app za android?

Radije bih koristio nečije već napravljene kartice, nego da pravim svoje, ali kako da se to uradi? Dl sam jedne ali kako ih dodati?

Koristim ja, ali sam sve te operacije dodavanja i uređivanja dekova radio na desktop aplikaciji koju onda sinhronizujem sa Androidom.

Link to comment
  • 1 month later...
On 21.12.2021. at 22:10, Zabalujev said:

Koristim ja, ali sam sve te operacije dodavanja i uređivanja dekova radio na desktop aplikaciji koju onda sinhronizujem sa Androidom.

Ja znam na kompjuteru. Ides na Get shared decks i onda u Search ukucas jezik koji zelis ili izaberes medju ponudjenimma sa leve strane. I onda iaberes i preuzmes paket kartica.

Link to comment
  • 4 months later...
  • Krošek unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...