Jump to content
IGNORED

Tinker, Tailor, Soldier, Spy (2011)


Aion

Recommended Posts

Meni je film bio onako, ništa posebno, a očekivala sam više, jer se serije sećam da je bila vrhunska. I sve vreme sam imala utisak da Oldman pokušava da kopira Aleka Ginisa, a ne da odigra svog Smajlija.

Link to comment
Ti baš prizivaš onog Šerifa. :D
Da znaš. Na kraju ćemo Kim Dotcom i ja deliti ćeliju. :D
Uradio sam nemogući posao i poslao vam na PM njegove plodove. Priznajem da je nadljudski napor ukucati thepiratebay.se. :D
Link to comment

"Smajlijevi ljudi" su treci deo trilogije. Drugi, ubedljivo najbolji, deo "Plemeniti djak" nije snimljen jer nisu mogli da obezbede sredstva - radnja se desava u Hong Kongu. Glavni lik u ovom romanu je Jerry Westerby koji se u filmu ne pojavljuje, a njegovo ime je dato jednom potpuno nebitnom liku. Zbog toga izgleda da nema opasnosti da ova ekipa snimi Plemenitog djaka.

Link to comment

Isto kao i roman i film (Tinker, Tailor, Soldier, Spy). Mislim da se kod nas davala pod naslovom "Decko, dama, kralj, spijun". Ovo je bio i naslov romana u prevodu Grafickog zavoda Hrvatske. Sad vidim da se pod ovim naslovom nalazi i u spisku preporucene lektire za nase srednje skole.

Edited by Aion
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...