Jump to content
IGNORED

NFL 2012


Prospero

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Prospero

    224

  • freakns

    162

  • teacher

    127

  • James Marshall

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

ESPN:00:00 CETicon_live.gificon_hd.gif NFL Playoffs Super Bowl XLVII - Baltimore vs San FranciscoOne of the wonders of the sportiong world as the NFC champion 49ers and AFC champion Ravens battle it our for the Vince Lombardi Trophy in the New Orleans Superdome.Duration : 240 mins

Edited by Nesh
Link to comment

Sapp je bog! prva stvar koju je rekao je da ne bi bio u HOF da nije bilo Brooksa, Lyncha, Rondea, Nickersona... covek sve vreme odaje priznanje svojim saigracima. apsolutni kralj :ziga:Carteru ovo definitivno najvise znaci. nije ni cudo obzirom koliko je cekao :D

Link to comment
Sapp je bog! prva stvar koju je rekao je da ne bi bio u HOF da nije bilo Brooksa, Lyncha, Rondea, Nickersona... covek sve vreme odaje priznanje svojim saigracima. apsolutni kralj :ziga:
čovek je realan. nije da je igrao sam, pa sada iz milošte daje podršku nekim levacima, već je zaista bilo tako: da nije bilo brooksa, rondea, lyncha, ricea, pušio bi big time, kao kad je otišao u oakland.
Link to comment

Robert Griffin III was announced as the Associated Press' NFL Offensive Rookie of the Year on Saturday.Griffin received 29 of a possible 50 votes to beat out Andrew Luck (11) and Russell Wilson (10) for the award. (kvota 6 pogodjena, hvala lepo :D)A inace, niko od espn-ovog panela ga nije stavio kao dobitnika nagrade kad su tipovali pre sezone.

Edited by Teixeira
Link to comment
čovek je realan. nije da je igrao sam, pa sada iz milošte daje podršku nekim levacima, već je zaista bilo tako: da nije bilo brooksa, rondea, lyncha, ricea, pušio bi big time, kao kad je otišao u oakland.
Ricea ne bas. Sapp je bio u second teamu all decade team '90s kada je Rice igrao u Zoni... i nije da je bas bio slina koju su drugi vukli sa sobom, covek je redefinisao kako se igra three tech i uvek je bio team player, sto je pokazao i sada. on je u Oakland otisao da uzme par milioncica, boleo ga kurac za fudbal vec.
Link to comment
Robert Griffin III was announced as the Associated Press' NFL Offensive Rookie of the Year on Saturday.Griffin received 29 of a possible 50 votes to beat out Andrew Luck (11) and Russell Wilson (10) for the award. (kvota 6 pogodjena, hvala lepo :D)A inace, niko od espn-ovog panela ga nije stavio kao dobitnika nagrade kad su tipovali pre sezone.
Sta znam, ja bih pre dao Lucku nego njemu. Mada sam velik obozavatelj igre obojice.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...