Jump to content
IGNORED

NFL 2012


Prospero

Recommended Posts

Pa kao zavera je upravo u tome - sto su trebali da trce i to su trenirali cele nedelje a onda je Callahan odlucio dan pre tekme da se napada kroz vazduh i zato su toboze popusili 5 int. I meni zvuci kao teska budalastina, jedino ako je Calahan psihijatrijski slucaj pa je iz "patoloske mrznje" prema Raidersima hteo da ih zajebe kako tvrdi Tim (verzija u kojoj namesta prsten svom ortaku je u svakoj varijanti neobjasnjiva). Iznenadio me pak Jerry Rice koji je potvrdio celu teoriju zavere, posto u Tima i u ono sto on kaze ima blanko poverenje... :isuse:

Link to comment
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Prospero

    224

  • freakns

    162

  • teacher

    127

  • James Marshall

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa kao zavera je upravo u tome - sto su trebali da trce i to su trenirali cele nedelje a onda je Callahan odlucio dan pre tekme da se napada kroz vazduh i zato su toboze popusili 5 int. I meni zvuci kao teska budalastina, jedino ako je Calahan psihijatrijski slucaj pa je iz "patoloske mrznje" prema Raidersima hteo da ih zajebe kako tvrdi Tim (verzija u kojoj namesta prsten svom ortaku je u svakoj varijanti neobjasnjiva). Iznenadio me pak Jerry Rice koji je potvrdio celu teoriju zavere, posto u Tima i u ono sto on kaze ima blanko poverenje... :isuse:
Jerry Rice je butthurt jer ga 5+ godina vec niko nista ne pita...
Link to comment
Pa kao zavera je upravo u tome - sto su trebali da trce i to su trenirali cele nedelje a onda je Callahan odlucio dan pre tekme da se napada kroz vazduh i zato su toboze popusili 5 int. I meni zvuci kao teska budalastina, jedino ako je Calahan psihijatrijski slucaj pa je iz "patoloske mrznje" prema Raidersima hteo da ih zajebe kako tvrdi Tim (verzija u kojoj namesta prsten svom ortaku je u svakoj varijanti neobjasnjiva). Iznenadio me pak Jerry Rice koji je potvrdio celu teoriju zavere, posto u Tima i u ono sto on kaze ima blanko poverenje... :isuse:
Ovo je prvi put da čujem da neki hvatač kaže za gameplan koji je running oriented da je taj gameplan super i da je naišao na oduševljenje svih.
Link to comment
Da-mi-je-neko-pricao-ne-bih-verovaoPetak, 01. 02. 2013. 11:22hneregistrovan korisnikOvaj tekst danas dajem majci da procita. Zena je zasluzna zasto se u nasoj kuci gleda ovaj sport. A sve je pocelo pre nekih 7-8 godina kada joj je dozlogrdilo da se prica o fudbalu u kuci. I onda je u inat svima pocela da svoje vreme koristi gledajuci sport koji mi ne gledamo i ne volimo u inat nama. Zamislite da smo joj pricali da gleda serije. I polako je pocela da ga kapira. Nista nas nije pitala a mi smo mislili da ce da se se sve to zavrsi na nekoliko gledanje. I prodje nova godina i ona ce nama. Sledece nedelje je super bol da znate da svi gledamo. MOLIM mi u nju sta kako itd a ona ce nama. Bice super citala sam da se to gleda vise nego finale svetskog prvenstva u fudbalu. I nema izgovora svi gledamo. Usput Pol Makartni peva jedan od njenih omiljenih pevaca. Naspremila majka kiflica, slanih-slatkih, tortu kao da mi je rodjendan sve u svemu da nas privuce (kao da je ceo zivot gledala super bol i to u Americi) Najsmesnija scena je kada je objasnjavala ocu ko je Tom Brejdi i da igra za NJU INGLAND i da je najbolji bacac u ligi. Ovaj je gleda sa osecajem kao da on njoj komentarise nedelju mode u Parizu. Ove godine je kupila led tv i gleda iskljucivo na ESPN-u preko kablovske. A pravila zna sve. Gledala je uzivo Kragujevace veprove i tu pitala neku deculiju da joj objasne oni se posle slogirali sta sve znao o AF. Inace super bol kiflice su postale tradicija i tako se zovu u njenom kuvaru. Inace sada ima 56 godina. (ponedeljak ne radi :D )Preporuka:1113
ovo za govnara™ je 1 danak neiskustvu, ali sve u svemu... :Hail:
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...