Jump to content
IGNORED

NFL 2012


Prospero

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Prospero

    224

  • freakns

    162

  • teacher

    127

  • James Marshall

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

E sada vec sledi navijanje. :lolol:Ako bi me neko pitao, koji mi je najomrazeniji NFL tim, Ravensi bi pobedili lagano. :ph34r:

Edited by Miljenko
Link to comment

Kako je derano, i nije bolelo toliko.Bas mi je drago zbog Dzima Harboa mladjeg Kerija, gotivna mi je njuska, vidi se da gine za ekipu.

Toni je bog fudbala...
Njegova je krivica ( i Dantea Hola, razume se) sto zavoleh KC onomad.Steta za tek tu jednu jedinu plejof pobedu kroz celu karijeru.
Link to comment
Kako je derano, i nije bolelo toliko.Bas mi je drago zbog Dzima Harboa mladjeg Kerija, gotivna mi je njuska, vidi se da gine za ekipu.Njegova je krivica ( i Dantea Hola, razume se) sto zavoleh KC onomad.Steta za tek tu jednu jedinu plejof pobedu kroz celu karijeru.
Uh, obično su svi navijači KC najviše voleli Priesta... :D
Link to comment

sad moram da navijam za harbowl :(

If you encounter a Falcon in January and he’s sitting, ask him to stand.Place yourself slightly behind the Falcon.Place your arms around the Falcon’s waist.Make a fist with one hand and place your thumb toward the Falcon, just above his belly button.Grab your fist with your other hand.Deliver five squeeze-thrusts that RISE UP into the abdomen.Make each squeeze-thrust strong enough to dislodge a foreign body.If the Falcon is Matt Ryan, you may want to repeat.
:) Edited by buffalo bill
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...