Jump to content
IGNORED

NFL 2012


Prospero

Recommended Posts

Ladno sam imao 5 minuta free preview za gamepass. Ubo ga je sa 15s do kraja :lol: . Nadam se da ce prestati da seru po Ryanu makar malo... A Carroll da se ubije i on i svi treneri degeni sa svojim degenskim taktikama.

Edited by Venom
Link to comment
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Prospero

    224

  • freakns

    162

  • teacher

    127

  • James Marshall

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dobro, jbg, odlicna utakmica u svakom slucaju.U stvari, meni je ovo najbolja PO runda ikada, ever. Jos samo da texasani ucine nesto protiv cheatriotsa, milina. Послато са HTC ChaCha A810e користећи Тапаток 2

Link to comment

Znao sam da postoje prilicne sanse da se ovo desi kad je Seattle ostavio 30 sekundi, ni prvi ni poslednji put da Atlanta i Matt Ryan ovako dobijaju utakmicu. Ove sezone su tako oteli pobedu Carolini, secam se jos i da su dobili Chicago u Mattyjevoj ruki sezoni, a siguran sam da je bilo toga jos.Prerano trazen timeout, pa onakav squib kick, Mike Smith je uradio sve da Seahawksima da poslednju priliku, kakvu takvu.

Link to comment

Meni lici na gotovu utakmicu. Texansi od odlicnog KO returna uzmu samo 3 poena, a onda ne mogu da mrdnu lance.Ako secondary texansa ne bude fenomenalan, pick6 fenomenalan, ernie adams machine ce zavrsiti posao.Послато са HTC ChaCha A810e користећи Тапаток 2

Link to comment

to je to.sledece nedelje sledi rutinsko nabijanje ravensa. broncos bi verovatno pruzili mnogo bolji otpor, steta sto to necemo gledati.edit: ajmo pajseri, ucinite da ispadnem glup :)

Edited by ikar
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...