Jump to content
IGNORED

NFL 2012


Prospero

Recommended Posts

Sve sto imam da kazem na Redskins/RG3 temu je da potpisujem ovaj clanak.
pa dobro, pošto sam pratio washington post, oni su se od početka sezone navrzli na Pacova i sad su jedva dočekali ispadanje Redskinsa da nastave sa tom praksom. Mislim, niko od nas nema informacije šta je rekao lekar, šta je rekao sam RG3 pre utakmice. mogao je isto tako i zdrav da igra pa da mu ode koleno. a mogao je i da dobije tekmu. koliko puta su igrači igrali pod povredom pa su dobijali utakmice. zapravo, ne znam nijednog igrača koji posle 2, 3 utakmice nema neku povredu.
Link to comment
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Prospero

    224

  • freakns

    162

  • teacher

    127

  • James Marshall

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

@ bb i freak Zasto mislite da je Barkley 'hell no'? Zbog povrede ili zbog ostalih USC QB-a, u zadnje vreme - koji su se usrali u NFL?Pa i Geno bi mogao dobro da prodje, ako sudimo po Newtonu, RG-u i Wilsonu.
klasican USC QB. overhyped i bez arm strength.
Sve sto imam da kazem na Redskins/RG3 temu je da potpisujem ovaj clanak.
glupav clanak.jebote, svi znaju sta je trebalo raditi, samo je Pacov rtrd...ono sto nije spomenuto u clanku je sledece. zasto je RGIII uopste radio rekonstrukciju kolena vec jednom? kolike su sanse d i da la dodje do iste povrede kada te umesto college igraca od 100kg pocnu udarati NFL mazge od 150kg? isto tako, nisu spomenuli zasto je 70% passer postao 50% passer? da nije mozda zato sto nije bilo read optiona i play actiona? takodje, nisu spomenuli kolike su sanse da RGIII nastavi da igra na ovom nivou ako nastave da igraju read option i koliko ce losiji da bude ako bude samo pocket passer? videli smo kako je Vick prosao sa njegovim trcanjem, videli smo da Newton koji je 3 u glavu po konstituciji za RGIII vec u drugoj sezoni trci 3x manje nego u prvoj, videli smo da Freeman vise uopste ne trci, itd, itd... i svi su oni pogorosali svoje igre kako su se odricali trcanja. a da se Pacov odrekao trcanja kenjali bi zasto ne igra read option sa RGIII kada mu je to najveca snaga. sada kenjaju zasto je ostao u igri kada se videlo da su ga izlomili. i sledece godine ce da bude isto, ma kako da se decko oporavi. ili ce postati pocket passer, samim tim mnogo manje opasan, ili ce nastaviti da trci i biti sjeban posle 3 kola(samo je pitanje do koje ce mere biti sjeban i da li ce izdrzati celu sezonu bez IR).za kraj, zaboravili su da spomenu kako je potpuno onesposobljeni QB imao dva savrsena drivea na pocetku tekme, a posto se videlo protiv Dallasa da ne moze da igra, onda nije trebao ni da startuje. ali ne, niko nece to da kaze jer je RGIII savrseno otvorio tekmu, do prvog pogorsanja povrede, pa se sada prave pametni kako je trebao da izadje na poluvremenu... pa koji kurac onda spominju tekmu sa Dallasom?blah.... gomila gluposti
Link to comment

Pazi, i ja bih zapoceo utakmicu sa RG3, ali u trenutku kad je poceo da vidljivo sepa (a to se moglo videti iz aviona), ta utakmica bi za njega bila gotova. Pogotovu kad se ima u vidu sta je klub ulozio u njega kao dugorocno resenje na toj (najvaznijoj u timu) poziciji. Pogotovu kad se ima u vidu da ga sa klupe ne bi zamenio neki Webb ili takav neki koji nije godinu dana i duze igrao u takmicarskoj utakmici, nego Cousins koji je pre samo 3 nedelje odlicno odigrao kad mu je pruzena prilika. Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Nekako je i logicno da je tako, samo mi nije jasno to glumljenje ludila, jer torenti meceva tekuce sezone svakako pre se jave na rutracker - u negoli kod njih.Uglavnom forum je dobar, pregledan, tako da sam se tamo zasebno uvalio i bez problema se nalaze raniji mecevi svih mogucih ranijih sezona, a za meceve sezone koja je u toku ionako, kao sto rekoh, ima drugih ( i boljih) mesta.
Naravno da gorevanedeno nema veza sa pamecu, jer u mene je vazda isto bilo misliti i cvece brati.Danas sam za stvarno pokusao nesto od istorije skinuti i naravno da mi traze inicijalni username, jer kao bi drugacije njihova restrikcija do 20gb za skinuti imala smisla.Sustinski nebitno.Ono sto je bitno ( kako ne bi bilo, u tri lepe pm) jeste da sam upravo pogledao Dzonija i svecano kazujem da mi se ne svidja.Prvi deo razbio je trcanjem, u nastavku vise nego dobar bacanjem, ali mi se opet ne svidja.Jeste tek poceo (sto njemu svakako ide u prilog) - svejedno mi se ne svidja (s tim sto mu moje nesvidjanje nikako ne moze odmoci da postane naj profi qb ikada).Istina, ne moze mu ni pomoci u tome ( ili bilo cemu).Zato mi se Landri Dzouns svidja, izuzev zakletog linijastva.Za citav mec ni da pokusa potrcati, makar iz zajebancije.
nemoj, demolition team vs wood shack. :(qb ajriša je težak krš, čudo je da su dogurali do bcs title game. bama je uigrana zadnje četiri godine, a mccaron igra ko matori, plus ima i dobru žeMsku :naughty: . t'eo je izgledao potpuno izgubljen na terenu jedno 80% vremena, OL bame ih je gazila po želji. t'eo je verovatno ispao iz 1. runde drafta zbog onoga sinoć.dok nd nije postigao 1. td bama je u 2 bcs title game-a vezala msm 56 čistih/neodgovorenih poena.iskreno, navijao sam za ajriše, čisto da finiširaju dream sezonu, ali nema leba protiv crimson tidea.edit: mislim da je ova dinastija bame jača od usc-a od pre 7-8 godina, od nebraske iz sredine '90-ih i hurricanes-a s kraja '80-ih.
bold:Neka cura skandalozna, privlaci pozornost: :Dhttp://www.nfl.com/news/story/0ap1000000123736/article/darnell-dockett-asks-out-aj-mccarrons-girlfriendKada je vec o zenkama, Menzel isto ima stogod:http://sports.yahoo.com/blogs/ncaaf-dr-saturday/sorry-ladies-johnny-football-taken-164808757--ncaaf.html
Link to comment

sad na nfl networku puštaju snimak rg3-ja koji razgovara sa trentom williamsom, odmah posle one prve povrede u 1/2 utakmice, i kaže da mu je koleno tweak-ovalo, da ga brine ali da će izgurati.

Edited by buffalo bill
Link to comment
Pazi, i ja bih zapoceo utakmicu sa RG3, ali u trenutku kad je poceo da vidljivo sepa (a to se moglo videti iz aviona), ta utakmica bi za njega bila gotova. Pogotovu kad se ima u vidu sta je klub ulozio u njega kao dugorocno resenje na toj (najvaznijoj u timu) poziciji. Pogotovu kad se ima u vidu da ga sa klupe ne bi zamenio neki Webb ili takav neki koji nije godinu dana i duze igrao u takmicarskoj utakmici, nego Cousins koji je pre samo 3 nedelje odlicno odigrao kad mu je pruzena prilika.Sent from my iPhone using Tapatalk
zasto se onda slazes sa napisanim da je protiv Dallasa bilo jasno da RGIII ne moze da igra? ne kapiram... ako je protiv Dallasa bilo jasno da nije spreman, onda nije ni trebao da igra. a ne trebao je da igra, ali da ga preventivno izvadis pre nego se sjebe 100%
sad na nfl networku puštaju snimak rg3-ja koji razgovara sa trentom williamsom, odmah posle one prve povrede u 1/2 utakmice, i kaže da mu je koleno tweak-ovalo, da ga brine ali da će izgurati.
i sta je onda trebao Shanny da uradi? pazi, bilo je vidljivo iz aviona da covek nije 100%, da nije verovatno ni 70%, ali kaze da je spreman da hoce da igra i vec je kenjao kada nije igrao jednu utakmicu. i zamisli da je Cousins usao i da su izgubili tekmu i da je RGIII izasao pred novinare i rekao da je rekao treneru da moze da igra?! a desilo bi se upravo to da ga je izveo na poluvremenu!
Link to comment

Niko nema odgovor bez hindsight-a sada, jbg. Rekoh pre, Cousins je vec igrao tokom sezone, i to ok. Sa 2 TDa prednosti i shepajucim RG3 cini mi se da je bilo logicnije da ga ubaci. Da su i tako izgubili uvek je mogao da se vadi na "RG3 je mlad i logicno je da hoce da igra ali s obzirom na povredu doneo sam odluku koja je u najboljem dugorocnom interesu fransize".Ako ne moze da pokaze autoritet nad rookijem, jbg onda.Послато са HTC ChaCha A810e користећи Тапаток 2

Edited by buffalo bill
Link to comment
:ph34r: Pa nije RG Dzordan vec talentovaniruki sa jednom nogom.... i naravno da ce uvek da kaze da moze da igra, pa makar bauljao po terenu.. Ako trener iz straha srlja u odluku koja ce potencijalno unistiti i karijeru igraca i zeznuti celu fransizu, vreme mu je da promeni posao...Sent from my ALCATEL_one_touch_995 using Tapatalk 2
Link to comment

hof finalisti:

Larry Allen, guard, 1994-2005 Dallas Cowboys, 2006-07 San Francisco 49ers
Jerome Bettis, running back, 1993-95 Los Angeles/St. Louis Rams, 1996-2005 Pittsburgh Steelers
Tim Brown, wide recever/returner, 1988-2003 Los Angeles/Oakland Raiders, 2004 Tampa Bay Buccaneers
Cris Carter, wide receiver, 1987-89 Philadelphia Eagles, 1990-2001 Minnesota Vikings, 2002 Miami Dolphins
Curley Culp, defensive tackle, 1968-1974 Kansas City Chiefs, 1974-1980 Houston Oilers, 1980-81 Detroit Lions
Edward J. DeBartolo Jr., owner, 1977-2000 San Francisco 49ers
Kevin Greene, linebacker/defensive, 1985-1992 Los Angeles Rams, 1993-95 Pittsburgh Steelers, 1996, 1998-99 Carolina Panthers, 1997 San Francisco 49ers
Charles Haley, defensive end/linebacker, 1986-1991, 1999 San Francisco 49ers, 1992-96 Dallas Cowboys
Art Modell, owner, 1961-1995 Cleveland Browns, 1996-2011 Baltimore Ravens
Jonathan Ogden, tackle, 1996-2007 Baltimore Ravens
Bill Parcells, coach, 1983-1990 New York Giants, 1993-1996 New England Patriots, 1997-99 New York Jets, 2003-06 Dallas Cowboys
Andre Reed, wide receiver, 1985-1999 Buffalo Bills, 2000 Washington Redskins
Dave Robinson, linebacker, 1963-1972 Green Bay Packers, 1973-74 Washington Redskins
Warren Sapp, defensive tackle, 1995-2003 Tampa Bay Buccaneers, 2004-07 Oakland Raiders
Will Shields, guard, 1993-2006 Kansas City Chiefs
Michael Strahan, defensive end, 1993-2007 New York Giants
Aeneas Williams, cornerback/safety, 1991-2000 Phoenix/Arizona Cardinals, 2001-04 St. Louis Rams

rekao bih da je Modell sigurica, ostalo bome izjednaceno. samo se nadam da overrated Giants DE nece uci pre najboljeg DT ever

Link to comment
hof finalisti:
Larry Allen, guard, 1994-2005 Dallas Cowboys, 2006-07 San Francisco 49ers
Jerome Bettis, running back, 1993-95 Los Angeles/St. Louis Rams, 1996-2005 Pittsburgh Steelers
Tim Brown, wide recever/returner, 1988-2003 Los Angeles/Oakland Raiders, 2004 Tampa Bay Buccaneers
Cris Carter, wide receiver, 1987-89 Philadelphia Eagles, 1990-2001 Minnesota Vikings, 2002 Miami Dolphins
Curley Culp, defensive tackle, 1968-1974 Kansas City Chiefs, 1974-1980 Houston Oilers, 1980-81 Detroit Lions
Edward J. DeBartolo Jr., owner, 1977-2000 San Francisco 49ers
Kevin Greene, linebacker/defensive, 1985-1992 Los Angeles Rams, 1993-95 Pittsburgh Steelers, 1996, 1998-99 Carolina Panthers, 1997 San Francisco 49ers
Charles Haley, defensive end/linebacker, 1986-1991, 1999 San Francisco 49ers, 1992-96 Dallas Cowboys
Art Modell, owner, 1961-1995 Cleveland Browns, 1996-2011 Baltimore Ravens
Jonathan Ogden, tackle, 1996-2007 Baltimore Ravens
Bill Parcells, coach, 1983-1990 New York Giants, 1993-1996 New England Patriots, 1997-99 New York Jets, 2003-06 Dallas Cowboys
Andre Reed, wide receiver, 1985-1999 Buffalo Bills, 2000 Washington Redskins
Dave Robinson, linebacker, 1963-1972 Green Bay Packers, 1973-74 Washington Redskins
Warren Sapp, defensive tackle, 1995-2003 Tampa Bay Buccaneers, 2004-07 Oakland Raiders
Will Shields, guard, 1993-2006 Kansas City Chiefs
Michael Strahan, defensive end, 1993-2007 New York Giants
Aeneas Williams, cornerback/safety, 1991-2000 Phoenix/Arizona Cardinals, 2001-04 St. Louis Rams

rekao bih da je Modell sigurica, ostalo bome izjednaceno. samo se nadam da overrated Giants DE nece uci pre najboljeg DT ever

Teško da će Curley Culp pre Strahana...
Link to comment
Ogden #1, a WRovi će izgurati jedan drugog.
WRs najteze ulaze u hall of fame. Jerry Rice je mislim jedini WR draftovan 1980 ili kasnije koji je usao u HoF. linemani, i ofanzivni i defanzivni i RBovi najbrze ulaze. Timmy Brown i Carter i dalje cekaju, Ellard se i ne spomilnje, a od sledece godine ce da krenu prvo Harrison, pa Bruce i Holt, pa TO...
Link to comment

znao sam da ga Dallas trazi ali nisam verovao da ce se dogoditi!ne znam, ne vidim da Ware moze da igra u 4-3, opet ne vidim ni da ce Kiffin sada da ide na 3-4. Carter bi mu odgovarao na Willu odlicno, Lee moze na Mike, ali Ware niti ce na Sama niti na DE... mozda da ga trejduju, bemlig... sa Claibornom i Carrom nazad, Monte moze da mixuje stalno zone i man, sto je kod nas radio odlicno, tako da ima tu mesa da se radisuska se i da je Garett u opasnosti i da ce Jones pokusati da dovede i Grudena da ga upari opet sa Monteom. ali nekako mi se cini da se to bas i nece desiti

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...