Jump to content
IGNORED

NFL 2012


Prospero

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Prospero

    224

  • freakns

    162

  • teacher

    127

  • James Marshall

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

Stiga i autobus sa odbranom, odmah se vidi razlika. :)
Nema ovo mnogo veze sa odbranom Seattlea koliko sa odlukama i play callingom familije Shanahan. Izgubili su utakmicu i zamalo franchise QB-a.
Link to comment
Nema ovo mnogo veze sa odbranom Seattlea koliko sa odlukama i play callingom familije Shanahan. Izgubili su utakmicu i zamalo franchise QB-a.
Stvarno mi nije jasno koji moj forsiraju kao bi imali šanse za prsten, ovako mogu da izgube franchise QB.Jbga crni qb...Послато са U8815 користећи Тапаток 2
Link to comment

Izjava mu je bila da nema MRI tamo pored terena pa da odmah vidi koja je težina povrede i da je pustio RG-a da igra na njegovo insistiranje tj uz dogovor sa njim. Ajd to manje više, iako se ne slažem na neki način mogu da razumem ali oni likovi u studiju ESPN-a posle utakmice, svi redom su podržali tu odluku. :isuse:

Link to comment

bezveze napadate Pacova. da je izvadio RGIII-a onda bi se proseravali zasto mu ne igra QB koji ga je doveo do 14-0. da ne pricam da bi RGIII izgubio poverenje u njega. ionako je pizdarao sto nije igrao jednu tekmu(pogotovo jer su pobedili pa se uplasio da mu ne ukradu spotlight). covek mu je startni QB, sjebao se sam(to prvo pogorsanje je bilo tik pre drugog TD), tvrdi da moze da igra... sta je trebao da uradi Pacov? ajde sin, mozda je mogao da promeni playcalling, ali jebiga, taj playcalling ih je doveo dotle...i veljo, zasto ne bi uzeli? nisu ni Giantsi bili prvi favoriti 2008, i vi ste jedva usli u playoff(jer nas je glupi Detroit dobio u Tampi) pa ste uzeli. Zona je zamalo uzela one godine, a ko im je davao sanse kada je poceo playoff? Skinsi su usli u seriji od 7 pobeda, napad im je odlican, pogotovo trcanjem, znaci kontrolisu vreme, odbrana se popravila. meni su oni bili sasvim legitiman tim za SB, kao uostalom i jos 4 iz NFC(realno samo Minnesotu nisam video da moze nesto da napravi). nisu bili prvi favorit, ali nisu bili ni bez sansi

Link to comment
bezveze napadate Pacova. da je izvadio RGIII-a onda bi se proseravali zasto mu ne igra QB koji ga je doveo do 14-0. da ne pricam da bi RGIII izgubio poverenje u njega. ionako je pizdarao sto nije igrao jednu tekmu(pogotovo jer su pobedili pa se uplasio da mu ne ukradu spotlight). covek mu je startni QB, sjebao se sam(to prvo pogorsanje je bilo tik pre drugog TD), tvrdi da moze da igra... sta je trebao da uradi Pacov? ajde sin, mozda je mogao da promeni playcalling, ali jebiga, taj playcalling ih je doveo dotle...
Sta je mogao Pacov da uradi? Imao je celu drugu cetvrtinu da uvidi da RG3 nije u stanju da odigra ni blizu potrebnog nivoa i opet ga je ostavio da se muci i postane invalid i usput izgubi utakmicu. Da je Cousins igrao drugo poluvreme, Redskinsi bi isli u Atlantu. I nije to naknadna pamet, to se jasno videlo za vreme utakmice, samo sto Shanahan nije imao muda da presece.Playcalling Pacova mladjeg je bio sulud. Sam je eliminisao Morrisa, iako Seattle nije pokazao da moze da zadrzi running game.
Link to comment
Sta je mogao Pacov da uradi? Imao je celu drugu cetvrtinu da uvidi da RG3 nije u stanju da odigra ni blizu potrebnog nivoa i opet ga je ostavio da se muci i postane invalid i usput izgubi utakmicu. Da je Cousins igrao drugo poluvreme, Redskinsi bi isli u Atlantu. I nije to naknadna pamet, to se jasno videlo za vreme utakmice, samo sto Shanahan nije imao muda da presece.
Ako mogu kao debeli nepoznavalac, ali ljubitelj NFLa da se slozim sa napisanim. Pa ne moze da se igra play off sa jednom nogom. Jednostavno ne moze. Ja sam navijao, ali nije pomoglo.
Link to comment
Sta je mogao Pacov da uradi? Imao je celu drugu cetvrtinu da uvidi da RG3 nije u stanju da odigra ni blizu potrebnog nivoa i opet ga je ostavio da se muci i postane invalid i usput izgubi utakmicu. Da je Cousins igrao drugo poluvreme, Redskinsi bi isli u Atlantu. I nije to naknadna pamet, to se jasno videlo za vreme utakmice, samo sto Shanahan nije imao muda da presece.Playcalling Pacova mladjeg je bio sulud. Sam je eliminisao Morrisa, iako Seattle nije pokazao da moze da zadrzi running game.
da je Cousins igrao drugo poluvremen, Seattle bi ranije preokrenuo... jesi video razliku u postavci odbrane kada su RGIII i Cousins bili unutra? mozes li da zamislis mind state Seattleovih igraca da znaju da su -1 i da je RGIII out?nije da se ne slazem sa tobom per se, samo kazem da razumem Shannyja. evo sada slusam druge igrace, kazu ono sto sam i ja rekao. u toku tekme ti pitas igraca mozes li, ako kaze mogu, vracas ga, santao ili ne.a mladji je idiotski vodio tekmu, tu nema govora... morao je da se prilagodi, nije ceo offense read option.
Ako mogu kao debeli nepoznavalac, ali ljubitelj NFLa da se slozim sa napisanim. Pa ne moze da se igra play off sa jednom nogom. Jednostavno ne moze. Ja sam navijao, ali nije pomoglo.
Jordan je sa trovanjem hranom, povecanom tepmeraturom, nakon sto je celu noc povracao i nije spavao ubacio 38 poena Juti. covek na time outima nije mogao ni da sedi normalno. Isiah je postavio rekord po broju poena u cetvrtini sa uganutim clankom, bukvalno je igrao sa potpuno otecenim clankom. Willis Reed je igrao sa pocepanim misicem jer niko drugi nije mogao da cuva Chamberlaina.i niko nikada nije rekao Dalyju zasto nije izveo Isiahu iz igre ili prigovorio Jacksonu zasto je startovao JordanaEDIT: da dodam. ko je gledao Coltse i Ravense video je da Ray Lewis ocigledno ne moze da korsti levu ruku vise od 30%. covek je zavrsio sa najvise tackleova na utakmici... Edited by freakns
Link to comment
da je Cousins igrao drugo poluvremen, Seattle bi ranije preokrenuo... jesi video razliku u postavci odbrane kada su RGIII i Cousins bili unutra? mozes li da zamislis mind state Seattleovih igraca da znaju da su -1 i da je RGIII out?nije da se ne slazem sa tobom per se, samo kazem da razumem Shannyja. evo sada slusam druge igrace, kazu ono sto sam i ja rekao. u toku tekme ti pitas igraca mozes li, ako kaze mogu, vracas ga, santao ili ne.a mladji je idiotski vodio tekmu, tu nema govora... morao je da se prilagodi, nije ceo offense read option.Jordan je sa trovanjem hranom, povecanom tepmeraturom, nakon sto je celu noc povracao i nije spavao ubacio 38 poena Juti. covek na time outima nije mogao ni da sedi normalno. Isiah je postavio rekord po broju poena u cetvrtini sa uganutim clankom, bukvalno je igrao sa potpuno otecenim clankom. Willis Reed je igrao sa pocepanim misicem jer niko drugi nije mogao da cuva Chamberlaina.i niko nikada nije rekao Dalyju zasto nije izveo Isiahu iz igre ili prigovorio Jacksonu zasto je startovao Jordana
Seahawksi su od pocetka druge cetvrtine samopouzdanje crpili iz dva izvora: svoje sposobnosti da pomeraju loptu napred i ocigledne nemogucnosti Griffina da uradi bilo sta korisno na terenu. A ranije nisu poveli iskljucivo zahvaljujuci volsebnom odolevanju odbrane Redskinsa. Nikakve veze to nije imalo sa strahom od strasnog one legged RG3-a, koji, btw, dve i po cetvrtine nije bio u stanju da pomeri lance™ ni 20 jardi.Sto se tice promene postavke odbrane Seattlea kad je Cousins usao, naravno da se razlikovala kad su tad imali pozitivan rezultat, ali to je nebitno, jer vise nije bilo povratka za izduvan tim. Utakmica je bila gotova onog trenutka kad je Zach Miller uzeo prvi down na 3rd&10, posto je nadljudska partija odbrane bila jedina sansa koju je Washington imao zahvaljujuci svom treneru.Dalje, Jordan i Isiah su uprkos bolesti, odnosno povredi, napravili razliku na terenu, RG3, QB cija je igra zasnovana na mobilnosti, nije mogao da se pomeri, kao posledica, raspao mu se i pas. Do poluvremena je bilo jasno gde to vodi. Tad je bio momenat da ga Shanahan povuce na klupu, uz Griffinov pristanak ili bez njega.I da, Willis Reed je odsepao par poseda na utakmici broj 7 i onda prepustio zdravim saigracima da osvoje titulu. Edited by J.R. Cash
Link to comment

ja shvatam sta ti pricas, i nigde nisam ni rekao da nisi u pravu. ali pricam da razumem Shannyjevu poziciju. spomenuo sam ove utakmice upravo zbog toga. i dalje se secam Jordanove Flu Game, covek na odmoru nije mogao da sedi, uopste. kako je on pravio razliku na terenu meni nije jasno, ali jasno je da je uspeo. i on u tom mecu nije os pocetka igrao sjajno, covek je poceo da pogadja na polovini druge cetvrtine kada sam vec mislio da ce Utah lagano dobiti utakmicu. sto se tice Reeda, nikada nisam gledao mec(sto je razumljivo, igran je pre nego sam se ja rodio :D), ali sam gledao neki dokumentarac i sam Reed je priznao da nije mogao da igra i da je vise smetao nego koristio tih 7-8 minuta sto je bio unutra, ali su njegovi saigraci rekli da nikada ne bi dobili mec da se on nije pojavio na terenu. da ne kazem da je publika u New Yorku poludela nacisto kada je covek istrcao na teren.Washington sa Cousinsom nikada ne bi dobio mec i verujem da je Shanny zato drzao RGIII unutra iako je bilo jasno da covek ne moze. jer da su uspeli da naprave samo jedan drive za 3 poena u 2 ili 3 cetvrtini odbrana bi jos jace zagrizla. da je ubacio Cousinsa na poluvremenu izduvali bi vec u trecoj cetvrtini. dessilo bi im se itprilike sta se desilo Chicagu kada su ostali bez Cutlera. iako su promenili samo QB cela odbrana je pala

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...