Jump to content
IGNORED

NFL 2012


Prospero

Recommended Posts

Viqueens i Sirasi ujutru :( jebo ih raspored bas.
ko bi ocekivao da ce NBC staviti peterson vs. rodgers u prime time :D Edited by Teixeira
Link to comment
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Prospero

    224

  • freakns

    162

  • teacher

    127

  • James Marshall

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

ko bi ocekivao da ce NBC staviti peterson vs. rodgers u prime time :D
ja sam se nadao Wilson vs RGIII :D
Pa šta fali? Ne radi se ni nedelja ni ponedeljak.
ne radi se, ali ja sam kod mojih za bozic, a cune bas tamo da bauljam u 3 ujutru, ionako vec hoce da me salju kod psihijatra :D
Link to comment
ne radi se, ali ja sam kod mojih za bozic, a cune bas tamo da bauljam u 3 ujutru, ionako vec hoce da me salju kod psihijatra :D
Pa do božića imaš vremena da se odmoriš ;)
Link to comment

Houston neubedljiv, ali dovoljno za pobedu.Kakvi su majstori ovi iz Green Bay-a. Znaju da će Vikingsi da trče, skoro svaki napad i opet ne mogu da odbrane.

Link to comment

Ja ne vidim kako Minesota može ovo da dobije. Valjda bi prvi put u istoriji dobio tim koji nie imao više od 3 pasa tokom utakmice.Webb kao da je prvi put istrčao nateren.

Link to comment

ispratimo prvi drajv gb

Ja ne vidim kako Minesota može ovo da dobije.
pitaj teachera.jedini se on zanosio idejom da vikinzi mogu da dobiju na lembou...jak strucnjak...<_<
Link to comment
Loš fudbal večeras, bolje rečeno dosadan.
Realno loš....Ne vredi treba oba tima za tekmu!GBP je igrao dobro, ali kad se videlo da su ovi ćao, odma se spusti tempo....
Link to comment

Pretposavljam da ima ko odavle da skida utakmice ( i ) sa TenYardTracker - a.Ja se tamo nedavno uvalio i posto, somina, nikada ne citam uputstvo za upotrebu, zacas posla se ispostavilo da sam ispucao limit od 20gb za skinuti ( skidajuci, pri tome, i nesto od meceva koji mi i nisu toliko bitni trenutno - od pre dve sezone onaj haos sa Dzajants/Fila i NEP/GB kako bih poredio Flina sa Raselom :isuse: ) i trenutno ne mogu vise skidati dok ne dograbim famozni ratio od preko 0.3.Sta treba da cinim?Da lupetam i tamo po forumu, da aploudujem...Imam dovoljno i drugih izvora sa skidanje, ali ovde mi je dobra stvar sto je dosta pregledno za traziti i skidati i meceve od prapotopa.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...