Jump to content
IGNORED

NFL 2012


Prospero

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Prospero

    224

  • freakns

    162

  • teacher

    127

  • James Marshall

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

Redskins get No. 2 pick
In the deal, the Rams will receive the Redskins' No. 6 overall pick, as well as the Redskins' first-round picks in 2013 and 2014. The Rams will also receive Washington's second-round pick this year in return for the second overall pick that the Redskins now will use on whichever quarterback the Indianapolis Colts do not draft No. 1 overall.
Link to comment

Da ne prođe kao Ryan Leaf? :lol: Ako me sećanje služi, ovakvi dilovi su se uglavnom zavšavali loše po onog ko je dobio 1 igrača (Heršel Voker, itd.)A komentar ispod vesti:

With this trade, the Redskins should've gotten RG1 and RG2 also
:D Sad bar znamo:1st - Luck2nd - RG3... Edited by buffalo bill
Link to comment
Wow. Je l` decko toliko dobar?
Naravno da ne, niko nije toliko dobar. SKinsi su bili spremni da plate. Ako RGIII bustuje, preseliće se u CFL.Ja ovo gledam ovako : Ramsi su dobili 2 pika prve runde zato što im RGIII neće biti QB, i još 2 pika zato što Bradford hoće :D
Link to comment
ok, ovo znaci da je kalil i definitvno viking. :thumbup:
ma jok, bio bi fazon da uzmu Trenta Richardsona :Da ovo je trade koji su sam Skinsi mogli da naprave :isuse: sto je najgore, lako se moze desiti da Cleveland uzme Claibornea, mi Richardsona i Ramsima ostane Blackmon kojeg bi uzeli i da su ostali drugi pik... mada mislim da je realisticnije da Cleveland uzme Blackmona, ali nikada se ne zna...ps. Giantsi otpustili Jacobsa... a od cele price o Manningu mnogo mi je interesantnije ko ce uzeti Nicksa, posto najon taga na Breesa gotovo je 100% da Nicks odlazi iz Saintsa
Link to comment

Meni uopste ne bi bilo iznenadjenje da zavrsi u Miamiju. Sada kada imamo veliku gungulu oko Heata i Marlinsa, Dolphinsi su u debeloj medijskoj hladovini i ocekujem ovako neki potez. Ross je rekao odavno kako im je on prvi prioritet, a on je taj koji daje novce.

Link to comment
Meni uopste ne bi bilo iznenadjenje da zavrsi u Miamiju. Sada kada imamo veliku gungulu oko Heata i Marlinsa, Dolphinsi su u debeloj medijskoj hladovini i ocekujem ovako neki potez. Ross je rekao odavno kako im je on prvi prioritet, a on je taj koji daje novce.
Ne znam kakva je bila OL Dolphinsa prošle godine, ali u svakom slučaju Finsi imaju Longa na LT, a Cardsi jedan ? na LT. I osim toga, čini mi se da mu više odgovara ekipa u Finsima od Cardsa.Marshall i Fitz su egal, recimo. Bess bi bio bolji od bilo kog #2 WRa Cardsa, kada bi Cardsi imali #2 WRa, a ne WR-by-committee princip.TEovi su tu negde.Bushov skill set više odgovara Peytonu nego Beaniev.Tako da, ako gleda napad i buduće saigrače, Phinsi imaju prednost, i meni su i dalje najlogičnija opcija.
Link to comment
Sanchize 40milki za 3 godine :lol: :lol: :lol:
Odakle ti to? Ja pročitao da je dobio 20 za 2, plus team option u svakoj od naredne tri.A pritom je u te naredne dve trebalo da zaradi 17.5 ovako onako.
Link to comment
Odakle ti to? Ja pročitao da je dobio 20 za 2, plus team option u svakoj od naredne tri.A pritom je u te naredne dve trebalo da zaradi 17.5 ovako onako.
The extension is for $40.5 million, averaging $13.5 million per year, NFL Network insider Jason La Canfora reported. That gives Sanchez five total years on his deal totalling $58.25 million, with $20.5 million fully guaranteed and no offsets in 2012 and 2013.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...