Jump to content
IGNORED

NFL 2012


Prospero

Recommended Posts

Jutros na NFL32 Adam Schefter rece da Peyton ide u Miami ili Washington.
Treba dodati da Schefter misli da je Zona odmah iza ta dva tima.
Link to comment
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Prospero

    224

  • freakns

    162

  • teacher

    127

  • James Marshall

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa jeste, ali isto tako rece da je pitanje da li Manning otisao u neku miki maus franshizu kao sto je Zona (parafraziram) :lol: Dolphinsi su imali crno belu sezonu, a Mat Moore je izgledao sasvim OK u 2/2. Nemaju nekog bas mladog QB-a (Devlina ne racunam), pa se Moore moze pokazati kao pristojna opcija u narednom periodu.Kod Skinsa je veliko pitanje ko je beskorisniji - Grossman ili Beck. Ne znam da li Skinsi mogu da draftuju RG3, ali mi nece biti jasno ako se zesce ne potrude oko Manninga.Zona se zajebala sa Kolbom (to je za klasu ludji ugovor od Billsa i Fitzpatricka), Skelton je so-so. Obojica mozda mogu da pokazu napredak sledecih par godina; Manning tu dodje kao neki potencijalni mentor, ali je pitanje da li se od g*** pravi pita. :D Sa stanovista timskih potreba Skinsi imaju najvecu rupcagu. Pitanje je sta ce Manning hteti.Meni dobro samo da ne ode u AFCE. :mellow:

Edited by buffalo bill
Link to comment
Meni dobro samo da ne ode u AFCE. :mellow:
nije mi bash jasno shto bi zeleo tamo da ode pre arizone. jasno je koja divizija je gotovo nemoguca za osvojiti u narednih par sezona.
Link to comment

Manning ima jos 2-3 jake godine pred sobom (i to ako je zdrav) i covek zeli bar jos jedan SB. Sa Skinsima i Miamiem tesko to moze ostvariti u narednom periodu, a ni sa Cardsima nije po meni mnogo bolja situacija. Cini mi se da ce to biti presudan faktor pri izboru tima, po cenu slabije kinte... Ali kome od potencijalno timova zrelih za SB treba "nepoznanica" Payton? Jos mi u toj prici Jetsi ispadaju kao logicniji izbor od ovih 3 :unsure:

Edited by ducca
Link to comment
Manning ima jos 2-3 jake godine pred sobom (i to ako je zdrav) i covek zeli bar jos jedan SB. Sa Skinsima i Miamiem tesko to moze ostvariti u narednom periodu, a ni sa Cardsima nije po meni mnogo bolja situacija. Cini mi se da ce to biti presudan faktor pri izboru tima, po cenu slabije kinte... Ali kome od potencijalno timova zrelih za SB treba "nepoznanica" Payton? Jos mi u toj prici Jetsi ispadaju kao logicniji izbor od ovih 3 :unsure:
jetsi nemaju para za to planinarenje (narocito kad se pogleda sta sve jos fali u timu)mada, obzirom na ranije poteze GM.a, nista me ne bi cudilo :(
Link to comment

+ nesto ne verujem da bi stariji brat pravio mladjem neku lokalnu konkurenciju. Mozda bi to bilo dobro za opsti hype, ali mislim da je porodicna podela rada tu nesto jaca.

Link to comment
Zona se zajebala sa Kolbom (to je za klasu ludji ugovor od Billsa i Fitzpatricka), Skelton je so-so. Obojica mozda mogu da pokazu napredak sledecih par godina; Manning tu dodje kao neki potencijalni mentor, ali je pitanje da li se od g*** pravi pita. :D
ako Manning dodje u AZ onda Kolb ide posto Cardsi imaju opciju da mogu da ga otpuste u roku od sledecih 15 dana.a od svih timova koji su u opticaju najvecu sansu za nesto veliko ima Arizona, bez obzira na to sto je Miki Maus klub (ma sta god to znacilo). prvo: imaju najboljeg risivera u ligi i dobre raning bekove, drugo: imaju odlicnu odbranu koja je kidala u drugom delu prosle sezone, trece, najmanje bitno ali ne i zanemarljivo: Peyton, Fitz, a i Whisenhunt su drugari.najslabija tacka im je ofanzivna linija koju ce najverovatnije resiti na draftu ili dovodjenjem free agenta.da dodam samo i da mislim da ce sledece sezone igrati ili u Miamiju ili Arizoni. cisto sumnjam da bi presao u tim iz iste divizije u kojoj je njegov brat, sto znaci da Skinsi otpadaju. Edited by Sundance Kid
Link to comment

Pa za opsti hype najbolji bi bili ili Jets ("New York belongs to Manning brothers") ili Redskins (Peyton vs Eli 2 puta u sezoni grantovano). Meni je to sve nekako moot point jer imam osecaj da verovatno nece biti spreman ni za sledecu sezonu, a vrlo je moguce i da ode u penziju.

Link to comment

Cini se da od Skinsa nema nista:Report: Manning doesn’t want to play for the Redskins

“A couple of different sources inside the organization have told me that Manning’s camp made it pretty clear to Redskins officials he doesn’t want to come here,” said Russell. “… There’s lots of reasons for that. His brother Eli, the colder weather, the whole situation down in Miami and so on and so forth. But unless that changes — and I’m taking my sources at their word — I don’t think Manning’s coming here to D.C.”
Link to comment
ako Manning dodje u AZ onda Kolb ide posto Cardsi imaju opciju da mogu da ga otpuste u roku od sledecih 15 dana.a od svih timova koji su u opticaju najvecu sansu za nesto veliko ima Arizona, bez obzira na to sto je Miki Maus™ klub (ma sta god to znacilo). prvo: imaju najboljeg risivera u ligi i dobre raning bekove, drugo: imaju odlicnu odbranu koja je kidala u drugom delu prosle sezone, trece, najmanje bitno ali ne i zanemarljivo: Peyton, Fitz, a i Whisenhunt su drugari.najslabija tacka im je ofanzivna linija koju ce najverovatnije resiti na draftu ili dovodjenjem free agenta.
Zapravo, za rešavanje OL problema bi bio dovoljan jedan LT, a da Levi pređe na RT. Alternativno, možda bi mogao neki trade za Huntera iz Jetsa, da cutujemo Levog i draftujemo LT.RBovi nisu loši, ali nisu baš za igru sa Manningom : Wells je i dalje ne baš sjajan u pass protectionu, a i nije neki hvatač. Iako se u obe kategorije dosta popravio.Sa druge strane, ima Fitza, ima Heapa, očekujem dobre stvari od Houslera ove godine. Fali jedan legit #2 WR i to je jako dobra postava što se "skill" pozicija tiče.
Link to comment

Meni nekako izgleda da svi imaju mnooogo sumnje u njegovu situaciju sa povredom, mislim da niko to javno ne želi da kaže ali svima je frka i da se nikom ne ulaže velika lova (a u njegovom slučaju samo velika lova dolazi u obzir) u nešto što je toliko neizvesno.Mislim da će majami da juri QB-a koji im rešava problem na duže (možda Flynn).Imaju novog HC neće ga pritiskati da ove godine ima veeeeliki uspeh....

Link to comment

Ovih dana posecuje Denver. Bilo bi zanimljivo, ali mislim da nema sanse. Sijetl i Was su navodno otpali, ostaju KC, Arizona i Majami.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...