Jump to content
IGNORED

NFL 2012


Prospero

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Prospero

    224

  • freakns

    162

  • teacher

    127

  • James Marshall

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

Steelers released WR Hines Ward.A 14-year Steeler, four-time Pro Bowler, and the franchise's all-time leader in receptions, receiving yards, and receiving touchdowns, Ward's separation skills have vanished and he is no longer quick enough to be a productive slot receiver. The Steelers may have considered trying to redo Ward's contract because of his decorated history, but ultimately the opportunity to keep Mike Wallace ranked much higher on the organization's priorities. At age 36, Ward will struggle to generate interest on the open market. He may have to settle for a one-year contract for the veteran's minimum in order to keep playing football.
Link to comment

“We had a conversation today with Hines Ward and informed him that we plan to release him of his contract prior to the start of the 2012 NFL calendar year. Hines has been an integral part of our success since we drafted him in 1998 and we will forever be grateful for what he has helped us achieve. He has meant so much to this organization, both on and off the field, and we appreciate his efforts over the past 14 years. Hines’ accomplishments are numerous, and he will always be thought of as one of the all-time great Steelers. We wish him nothing but the best.”- Steelers President Art Rooney II“This isn’t how I wanted this chapter of my career to end. I did everything in my power to remain a Steeler and finish what I started here 14 years ago. I want to thank the organization, my teammates and coaches and everyone who made my run as a Steeler the best years of my life. To Mr. Rooney, thank you for allowing me to play for one of the greatest organizations in the world. To my fans and in particular, Steeler Nation, thank you for your support and all the great memories. I gave my heart and soul for you every down and I will always bleed black and gold. I do feel that I still have more football left in me and I am looking forward to playing in the NFL, again, this upcoming season.”- Hines Ward

Link to comment

Gledam sam Davida Diehla na NFL32, pa se setih one rasprave o tome kako je footballl glup, baseball dosadan a soccer dojajan, naročito onog dela gde je Venom spomenuo kako oni ipak imaju nekakvo fakultetsko obrazovanje, za razliku od sokeraša.Diehl je retorički potkovaniji od apsolutno svih naših komentatora. Zajedno. O poznavanju sporta ne želim ni da razmišljam. Nadam se da će se posle karijere baviti komentarisanjem, stvarno ga je prijatno slušati. Bolji je i od podosta ESPNovih analitičara.

Link to comment
Gledam sam Davida Diehla na NFL32, pa se setih one rasprave o tome kako je footballl glup, baseball dosadan a soccer dojajan, naročito onog dela gde je Venom spomenuo kako oni ipak imaju nekakvo fakultetsko obrazovanje, za razliku od sokeraša.Diehl je retorički potkovaniji od apsolutno svih naših komentatora. Zajedno. O poznavanju sporta ne želim ni da razmišljam. Nadam se da će se posle karijere baviti komentarisanjem, stvarno ga je prijatno slušati. Bolji je i od podosta ESPNovih analitičara.
jel ti to nas zajebavas? :lol:to sto on ima diplomu ne znaci da od skole ima ista vise od velikog odmora...uzmi Younga za najocigledniji primer. onda pogledas wonderlic test i slusas coveka kako prica. a mi ovde pricamo o QB!!!! Dan Marino je imao 16! po mnogima najbolji QB svih vremena je imao 16! a posto je apsolutno nemoguce da su svi glupi ko kurac, zapravo da bi bio vrhunski sportista(a Young to jeste, ma kako mu smesna NFL karijera bila) moras biti makar minimalno inteligentan. sto znaci da su svi ti rezultati na wonderlicu odraz njihovog obrazovanja, tj nedostatka istog. a i venom mi je neki merodavni kurac, pogotovo kada treba da se pokenja po socceru...
sigurnoe da ce se naci dokazi da su belichick i patriotsi krivi i za ovo...
ja ne samo odakle ti uopste ideja da to nisu preuzeli od Patsa?!
Link to comment
jel ti to nas zajebavas? :lol:to sto on ima diplomu ne znaci da od skole ima ista vise od velikog odmora...uzmi Younga za najocigledniji primer. onda pogledas wonderlic test i slusas coveka kako prica. a mi ovde pricamo o QB!!!! Dan Marino je imao 16! po mnogima najbolji QB svih vremena je imao 16! a posto je apsolutno nemoguce da su svi glupi ko kurac, zapravo da bi bio vrhunski sportista(a Young to jeste, ma kako mu smesna NFL karijera bila) moras biti makar minimalno inteligentan. sto znaci da su svi ti rezultati na wonderlicu odraz njihovog obrazovanja, tj nedostatka istog. a i venom mi je neki merodavni kurac, pogotovo kada treba da se pokenja po socceru...
Postoje univerziteti i univerziteti™. Naravno, svima je važno prikupljanje para pomoću vrhunskih atleta čije će slike stavljati u prezentacije kad budu tražili lovu od donatora. Ali, Ivy League univerziteti nisu takvi (jer ovi advokati i ekonomisti zarađuju više od sportista), a i većina drugih univerziteta nisu baš za to da se onima sa full scholarshipom progleda kroz prste na svakom koraku. S druge strane, Ohio St i Texas to jesu.
Link to comment
to sto on ima diplomu ne znaci da od skole ima ista vise od velikog odmora...
aha, važi. čak i da je tako, većina igrača u NFLu ima makar diplomu, za razliku od većine evropskih igrača bilo čega.
uzmi Younga za najocigledniji primer. onda pogledas wonderlic test i slusas coveka kako prica. a mi ovde pricamo o QB!!!! Dan Marino je imao 16! po mnogima najbolji QB svih vremena je imao 16! a posto je apsolutno nemoguce da su svi glupi ko kurac, zapravo da bi bio vrhunski sportista(a Young to jeste, ma kako mu smesna NFL karijera bila) moras biti makar minimalno inteligentan. sto znaci da su svi ti rezultati na wonderlicu odraz njihovog obrazovanja, tj nedostatka istog. a i venom mi je neki merodavni kurac, pogotovo kada treba da se pokenja po socceru...
Au, pretera ga. A što ne uzmemo neke od igrača koji su morali da biraju između Rhodes Scholarshipa i combinea, kakvih je bilo u poslednjih par godina ?Drugo, čak i da je pola lige došlo sa kojekakvih Majamija, Alabama, Texasa i The OSUa, i dalje imaš pola lige koji su prošli kakvo-takvo obrazovanje. Ovde uopšte ne pričamo o tome da su završili molekularnu biologiju, većini je major bio "basket weaving", što bi reko moj ćale. Ali jebiga, i na najlakše programu moraš nešto da naučiš. A u evropi, generalno, a naročito kod nas klinci se ispišu iz srednje konobarske jer će biti zvezde i sledeći CR7.
Link to comment
Postoje univerziteti i univerziteti™. Naravno, svima je važno prikupljanje para pomoću vrhunskih atleta čije će slike stavljati u prezentacije kad budu tražili lovu od donatora. Ali, Ivy League univerziteti nisu takvi (jer ovi advokati i ekonomisti zarađuju više od sportista), a i većina drugih univerziteta nisu baš za to da se onima sa full scholarshipom progleda kroz prste na svakom koraku. S druge strane, Ohio St i Texas to jesu.
zato i imas vecinu igraca u NFLu sa Texasa, Ohio St, Auburna i naravno Miamija. likovi kao Fitzpatrick su izuzetak a ne pravilo...
aha, važi. čak i da je tako, većina igrača u NFLu ima makar diplomu, za razliku od većine evropskih igrača bilo čega.Au, pretera ga. A što ne uzmemo neke od igrača koji su morali da biraju između Rhodes Scholarshipa i combinea, kakvih je bilo u poslednjih par godina ?Drugo, čak i da je pola lige došlo sa kojekakvih Majamija, Alabama, Texasa i The OSUa, i dalje imaš pola lige koji su prošli kakvo-takvo obrazovanje. Ovde uopšte ne pričamo o tome da su završili molekularnu biologiju, većini je major bio "basket weaving", što bi reko moj ćale. Ali jebiga, i na najlakše programu moraš nešto da naučiš. A u evropi, generalno, a naročito kod nas klinci se ispišu iz srednje konobarske jer će biti zvezde i sledeći CR7.
ja ne znam sta ti zelis da dokazes, kako su igraci soccera neobrazovani? nadji mi gde sam tvrdio suprotno, pa da nastavimo onda u tom smeru... s druge strane, ne dopada ti se Youngov primer, a naveo si OLa za koje se i trazi da budu izrazito inteligentni, tako da uopste nije cudno sto je covek elokventan. sto nisi svrsavao na obrazovanje nekog WR ili RB? uglavnom zato sto su glupi ko kurac... a pa tako i zvuce.a glede evropskih igraca koji su glupi za medalju... Shaqa kada su pitali nakon promocije kosarke po Grckoj da li obisao Parthenon, covek je odgovorio da je bio u toliko diskoteka da im se vise ne seca imena... a Shaq uopste nije pojam gluposti, samo je pokazao nivo obrazovanja koji je stekao dobijajuci diplomu(a diplomu je dobio iako je otisao sa LSU pre nego je zavrsio koledze). bas me zanima kada bi Sale Djordjevic izvalio tako nesto.
Link to comment

Ne razumes o cemu se prica friche. Bila je diskusija pre nekog vremena, kako su NFL igraci procentualno gledano najveci sabani od svih sportista. Ja sam na to samo odgovorio, da kakvi god da su, ne mogu biti najveci sabani, jer su makar najobrazovaniji. Nigde ne ostaju toliko dugo na koledzu i pored svih football factory skola. Nisam tvrdio niti da su fudbaleri (ovi metroseksualni) najveci sabani, niti da je Sale Djordjevic saban zato sto nije NFL igrac. Niti da u NFL-u nema totalnih debila/sabana.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...