Jump to content
IGNORED

NFL 2012


Prospero

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Prospero

    224

  • freakns

    162

  • teacher

    127

  • James Marshall

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

molim? ne blamiraj se
jel? aj mi ti objasni ako covek uhvati loptu, napravi dva koraka, onda uleti safety, izbaci ga u aut i izbije mu loptu, zasto je to incomplete? koliko jos koraka je trebao da napravi da bi bio complete. znaci zanima me tacan broj koraka sa kontrolom lopte da bi pas bio complete?
Link to comment
jel? aj mi ti objasni ako covek uhvati loptu, napravi dva koraka, onda uleti safety, izbaci ga u aut i izbije mu loptu, zasto je to incomplete? koliko jos koraka je trebao da napravi da bi bio complete. znaci zanima me tacan broj koraka sa kontrolom lopte da bi pas bio complete?
nije bilo uopšte tako. napravio je samo 1 korak sa loptom u ruci, onda ga je ovaj udario i lopta više nije bila pod kontrolom. na kraju je i ispala.
Link to comment
Stvarno, kakav ocajan sideline pass na 3rd & 10. Ni ovaj za Rajsa nije bio mnogo bolji.Послато са HTC ChaCha A810e користећи Тапаток 2
tako igra otkako je draftovan. svake godine imaju ekstra tim i svake godine ih mentol ruinira.
Link to comment
nije bilo uopšte tako. napravio je samo 1 korak sa loptom u ruci, onda ga je ovaj udario i lopta više nije bila pod kontrolom. na kraju je i ispala.
pogledaj opet, uhvatio je loptu dok mu je leva bila u vazduhu, imao punu kontrolu, nagazio levom, desnom, krenuo opet levom i onda ga je spicio safety... to je complete football move za nekih 25 timova u ligi. za Raiderse, Bucse i jos par nije. bullshit
Jbg. freak. Ne možeš kriviti tu jednu sudijsku odluku za poraz. Pogotovo nakon onih silnih jardi koje ste dopustili. A imali ste punu kontrolu nad tekmom.
mi smo igrali kao govna, i to sam napisao i na poluvremenu dok je teacher plakao kako Eli igra najgoru tekmu u karijeri. ali bez obzira na to, da su Patsi bacili onaj pas, bio bi sudjen kao complete. nema veze sa time koga ja krivim za poraz, ima veze sa petostrukim arsinima koji se primenjuju u NFLu.
Link to comment
Samo da kažem, da u ovo vreme reprezentacija Srbije igra finale Evropskog prvenstva C kvalitetne grupe. Vodimo 20-14 u poslednjoj četvrtini i imamo loptu...
jedno pitanje, zar nije srbija pre nekoliko godina izgubila nesto preko 50 razlike od recimo B tima rusije koju su sad dobili?
Link to comment
tako igra otkako je draftovan. svake godine imaju ekstra tim i svake godine ih mentol ruinira.
to je muka sa njim. dovoljno je dobar da tim stalno ima dobru sezonu, digne očekivanja ("dobar je flacco"), ali clutch mu je čista nula, mislim da je to jasno kao dan.btw, sviđa mi se šta je u 2 utakmice jeff fisher uradio sa stl-om.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...