Jump to content
IGNORED

NFL 2012


Prospero

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Prospero

    224

  • freakns

    162

  • teacher

    127

  • James Marshall

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

Highlight veceri - raiders punt unit. Konacno da neko nadmasi chargerse u special teams glupostima.
Povredio im se longsnapper. Ali to ne objašnjava potpuno promašen coverage kod blokiranog panta. S druge strane, Baltimor je zajeban. Balansiran tim, jaka odbrana. Imaju deep threat u napadu sa Torrey Smithom, tako da teraju sve ekipe da igraju 2 deep protiv njih, a onda Rice ima "samo" 7 u boxu. Pitta je po meni trebao da bude otkrovenje, zato sam ga i draftovao prošle sezone, ali ove će izgleda da bude fenomenalan. Čak ni Bengalsi nisu loši, dobro trčanje sa Benjarvisom, solidna catch & run opcija sa Hawkinsom i deep threat sa A.J. Greenom. Neće oni ići ispod 7 pobeda. Ali juče su naleteli na Ravense.
Link to comment

Znaju im kvaku svima u diviziji Rejvensi, mislim da će da sweepuju i ove godine. Flako se odlično snalazi, odlično je čitao odbranu, Pitta me je oduševio (a imaju i Diksona kao drugog TE, pa se mogu očekivati svakakve kombinacije). Sinsinati nije znao šta ih je snašlo, malo su se raspali nakon onog neuspješnog pokušaja za TD kad su morali da se zadovolje FG-om na jard-dva od end zone. BJGE meni nikad nije bio neki omiljeni RB, znam, nije famblovao nikad u životu, ali jednostavno od njega se neki big play nikad nije ni mogao očekivati. Rejvensi su izašli napaljeni za sve pare, biće gadni svakome, ali da ih vidimo sledeće kolo protiv Filadelfije. Mada, definitivno, oni su ekipa koju treba pobijediti ako se želi biti baja u AFC-u. Izgledaju stravično, čak i bez onog orka koji se odaziva na ime Sags.

Link to comment

Gleda li ko GB-Čikago?GB i NE su definitivno NFC-AFC parnjaci, krš sekonderi, loše trčanje, vrhunski QB i više nego široka paleta onih koji mogu da uhvate pas. Ipak, krenulo tvrdo, a sad je Rodžers imao blooper karijere. Biće gadno Grin Beju.

Link to comment

Uhhh sta reći.Ja radostan jer smo postavili kakvo-takvo trčanje...Cuntler 7SCK 4INT 10 godina nije bilo toga u NFL-u.Tek se sad vidi greška što prošle godine nismo imali nekog nasuprot CMIII, već ima sekova koliko za 15 tekmi prošle godine...Ali hvatači ko da su imali šuplje ruke, i morao je stari dobri DD da objasni :pera:

Link to comment

Pass rush manje vise, ali ja sam odusevljen kako vam je odigrao secondary. Nisu mogli da im prdnu receiveri. A bilo je situacija kada je imao vremena da baci.Ako nastave ovako, GB ce se prosetati do SB.

Edited by Fins fleet
Link to comment

Nisam bio nešto oduševljen glavnim oružjem GB-a (tek pred kraj su se sabrali OL i Rodžers a pogotovo hvatači, bio je taj problem sa dropped pasovima i prvo kolo protiv SF), Benson odličan, Kob samo dvije akcije ali fantastične, ali ovo je odbrana odradila. Toliko su isprepadali jadnog Katlera da drugi dio utakmice nije znao gdje se nalazi, pa je počeo da se oslobađa lopte onako kako ne treba. LT Veb da bude sretan ako zadrži posao u Čikagu.

Link to comment
Pass rush manje vise, ali ja sam odusevljen kako vam je odigrao secondary. Nisu mogli da im prdnu receiveri. A bilo je situacija kada je imao vremena da baci.Ako nastave ovako, GB ce se prosetati do SB.
ti si zaboravio prosli vikend? :D
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...