Jump to content
IGNORED

NFL 2012


Prospero

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Prospero

    224

  • freakns

    162

  • teacher

    127

  • James Marshall

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

eto ih 3.ništa, da sačekam da draftuju Barkleya.
Kad prije, meni puče net na 3 minuta, dok restartovah ruter, propustih glavno.Znam da je prerano da se pravi hajp, ali imam osjećaj da su Patsi konačno uboli mamojebače u odbrani, evo Džons i Hajtauer napraviše fambl&TD. Sabijamo CJ2K-a u rupu, Tenesi trčanjem ne može ništa.edit: CJ2K 9 nošenja, 9 jardi. Edited by NekoIzMase
Link to comment

đetsi trenutno na vrhuncu igre sa sančezom. ono što me nervira je da tebow mora da uđe u nekom momentu, pa sile njegov ulazak, time poremetivši tempo koji sančez ima. prijatno iznenađenje su OL đetsa i hvatači.

Link to comment

Greota. RG mi stvarno izgleda zajebanije od Laka (iako je ovaj očigledno i fizički jak a i pametan, slušao sam ga, stvarno kul lik), sjećam se i najava da će Njutn da bude bust samo takav, ali se ispostavilo da nije. I RG mi liči na ovogodišnjeg Kema Njutna. Izgleda fantastično na terenu.

Link to comment

drago mi je zbog RG3, zbog svoje opklade da ce on biti ruki godine (veoma lepa isplata ako budem prosao), ali i zbog "eksperata" koji su na ESPN prognozirali dobitnike nagrada, gde ga niko nije pikovao.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...