Jump to content
IGNORED

NFL 2012


Prospero

Recommended Posts

Meni se cini da su GB, SF, HOU i BAL najjaci kandidati.@nekoizmaseDa bi usli u PO mojima treba pre svega prazna IR lista, da DL bude sve ono sto je na papiru + da secondary bude isti ili za nijansu bolji. LBove vredne pomena i nemamo, sem mozda Burnetta, te ce biti veselo ako DL ne odradi posao kako treba.Nesrecnog Fitza niko ne moze da provali. Prosle sezone je imao povredu, 4 naprsla rebra protiv WAS, onda smo imali napad koji je provaljen (3-5 WRova i kratke slant rute), pa se Fredex povredio kada je bio 3. na listi po YAS...SJ13 opet ima probleme sa preponama. Prosle godine je igrao odlicno protiv Revisa a videcemo u nedelju. Opet, cela WR postava je gomila no-nejmova, jedino sto rookie Graham odskace brzinom i sposobnoscu separacije.Dakle, ako budu zdravi mogu da se nadaju wild cardu, da li sa 9-7 ili 11-5 svejedno. Meni je donja granica prihvatljivosti winning season, sve ostalo je za sut kartu za Gejlija i Fitza i draftovanje QBa u 1. rundi. Послато са HTC ChaCha A810e користећи Тапаток 2

Link to comment
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Prospero

    224

  • freakns

    162

  • teacher

    127

  • James Marshall

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meni se cini da su GB, SF, HOU i BAL najjaci kandidati.@nekoizmaseDa bi usli u PO mojima treba pre svega prazna IR lista, da DL bude sve ono sto je na papiru + da secondary bude isti ili za nijansu bolji. LBove vredne pomena i nemamo, sem mozda Burnetta, te ce biti veselo ako DL ne odradi posao kako treba.Nesrecnog Fitza niko ne moze da provali. Prosle sezone je imao povredu, 4 naprsla rebra protiv WAS, onda smo imali napad koji je provaljen (3-5 WRova i kratke slant rute), pa se Fredex povredio kada je bio 3. na listi po YAS...SJ13 opet ima probleme sa preponama. Prosle godine je igrao odlicno protiv Revisa a videcemo u nedelju. Opet, cela WR postava je gomila no-nejmova, jedino sto rookie Graham odskace brzinom i sposobnoscu separacije.Dakle, ako budu zdravi mogu da se nadaju wild cardu, da li sa 9-7 ili 11-5 svejedno. Meni je donja granica prihvatljivosti winning season, sve ostalo je za sut kartu za Gejlija i Fitza i draftovanje QBa u 1. rundi.Послато са HTC ChaCha A810e користећи Тапаток 2
Vas stvarno vidim u WC i vidim dobre šanse protiv bilo koga iz AFC Westa u WC meču, a onda, s obzirom na poznate raspade NE/Baltimora u AFC Divisional/Championship utakmici, sve je moguće. Hjuston će do tad da pukne zbog previše povreda -_-
Link to comment

iz tvojih usta u božije uši :jerry:meni su se krajem prošle sezone HOU i NYG činili kao najkompletniji timovi, iako sam mislio da će GB da prođe Iliju. Ako Šaub ostane zdrav, HOU je skoro siguran za AFCCG, možda i za SB.

Link to comment
Meni se cini da su GB, SF, HOU i BAL najjaci kandidati.
Prosto ne zna covek da l` je veci greh prema sportu sto su jetsi sa onakvim timom forsirali lijepog, ili sto Baltimore i dalje forsira njihovog kretena.
Link to comment
Dovoljno je da ne pravi gluposti (Flacco) i da Rice ostane citav.
U ovome je i problem. On uopste nije los QB, samo mi deluje da nema teorije da zaredja 3 utakmice bez da pravi gluposti.
Link to comment

Suggs je out of season, trebace Ravensima mnogo vise nego da Flacco samo ne pravi greske... i ne znam zasto bi se Billsi nadali wild cardu. Patsi nemaju ni OL ni odbranu, realno su Billsi bolji tim. Dolphinse i DJetse ne vredi ni spominjati...

Link to comment
niko se ne kladi, ali mislim da svako od nas na pocetku sezone ima nekog favorita :)evo titjer se kladi kao na Cowgirlse, zapravo samo hoce da ih jinxuje, mandingo misli da ce Eaglesi i Ravensi biti extra, venom sa ukljucenim dvr-om ceka Sanchize-Teeeeeeebwor 2 wanna be QBs exclusive DJets sets for never scoring TD uzaludno se nadauci da ce videti red zone makar jednom do pola sezone....ja se nadam da ce Freeman imati vise TD od INT, ali zebnja je trenutno veca od nade pa mislim da ce Cheeseheadsi u SB mesto nas :D
A ovo ti pokusavas da nas izmalerises a?Meni se nikako kod nas ne svidja situacija sa povredama, jbte padaju ko snoplje jedan po jedan, a kako igra napreduje zdravlje ekipe je najveci faktor.Naravno to mislim za ekipe koje uopste imaju sansu da nesto urade u PO...
Link to comment

Super je ovo, sad gledam NFL Countdown, niko ne broji NE kao kandidate za osvajanje SB. Kad god su bili kandidati u posljednjih 5-6 godina, nisu osvajali. Mislim da bi SF@GB mogla da bude bitna utakmica i za neki ključni tiebreaker za finale NFC.

Link to comment

samo da prenesem da je tebow već igrao na 2nd & 7 na cca 40 yardi i da je Sanchez popasao INT u 1. drajvu i 4. pasu. :lolol:onda je i fitzpatrick popio int u sledećem drajvu. jbt, kakav qb-cripple-fight :lolol:.

Edited by buffalo bill
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...