Jump to content
IGNORED

NFL 2012


Prospero

Recommended Posts

nece biti Tampa i Carolina. Ivan mi rece da prenosi GB-SF, tako da jedino ako su nesto menjali u programu, a sumnjam da su... ja cu svakako pratiti preko streama, jer em ne ide Tampa na Areni, em ne mogu da slusam Ivana kako se lozi na Bradyja i Belichicka i dok ne prenosi NE(sanse su da ce u najavi tekme vise puta pomenuti Bradyja nego Rodgersa...)takodje, hattori hoce da gleda Alexa Srbina™, tako da bi im on ometao signal ako ne puste SF

Link to comment
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Prospero

    224

  • freakns

    162

  • teacher

    127

  • James Marshall

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meni je to uz SF-GB glavna tekma kola, iako će biti gadno i NE s ovom OLSlava Allahu na ESPN, mada ima i rezervna opcijs
meni sranje, u novom stanu nemam ESPNA. A navikao... :cry:
Link to comment
nece biti Tampa i Carolina.
Jebajiga.Ostaje strim.Meni je obicaj, kroz prvih 15-ak nedelja :D , dati priliku slabijim ekipama, jer jace timove svakako gledam u plejofu.Od 19h planiram posmatrati Indi u Cikagu.
takodje, hattori hoce da gleda Alexa Srbina™, tako da bi im on ometao signal ako ne puste SF
Neka gleda na espeenu! :rant:
Link to comment
nece biti Tampa i Carolina. Ivan mi rece da prenosi GB-SF, tako da jedino ako su nesto menjali u programu, a sumnjam da su... ja cu svakako pratiti preko streama, jer em ne ide Tampa na Areni, em ne mogu da slusam Ivana kako se lozi na Bradyja i Belichicka i dok ne prenosi NE(sanse su da ce u najavi tekme vise puta pomenuti Bradyja nego Rodgersa...)takodje, hattori hoce da gleda Alexa Srbina™, tako da bi im on ometao signal ako ne puste SF
hattori će ove sezone da gleda šta hoće...Samo da kažem, da Homo uzima trofej...
Link to comment

Pekersi osvajaju, ajde da kažem da iz trilinga NE/Hjuston/Baltimor niko neće u SB. U AFC će pored te tri ekipe u PO ići Denver kao i Bilsi i Picburg sa WC. Možda bi mogao neki PPPooll da padne, znamo pevce.

Link to comment

Šta ako, npr, Suh ili Peppers u nekoj utakmici slome Rodgersa, baš onako za IR do kraja sezone? Nema ništa od SBa za GB.Stoga, zbog any given sunday mogućnosti, nemojte se kladiti na SB 'vako rano.

Link to comment
Šta ako, npr, Suh ili Peppers u nekoj utakmici slome Rodgersa, baš onako za IR do kraja sezone? Nema ništa od SBa za GB.Stoga, zbog any given sunday mogućnosti, nemojte se kladiti na SB 'vako rano.
Ne postoji ekipa koja je konkurentna za SB a da ima dva QB sličnog kvaliteta, znači tu eliminišem Arizone, Majamije, Klivlende, Minesote i slične ekipe koje bi slične (ne)uspjehe postizale i bez prvog QB, tako da ovo što si napisao za Rodžersa može da se kaže i za Brisa, Ilaja, Brejdija, Pejtona, BigBena, pa i Flaka, Fica, Katlera... Vidjeli smo Hjuston (i Čikago) prošle godine sa njihovim mukama s povredama QB...Ali kad mogu svi oni stručnjaci da lupetaju, možemo i mi, u tome je čar... :lol:

A taman sam mislio tvoje da promovišem u potajne favorite za plasman u SB, pogotovo dok se posložite u odbrani, iako su div. konkurenti mojoj ekipi, a ti tako... :P

Link to comment
Šta ako, npr, Suh ili Peppers u nekoj utakmici slome Rodgersa, baš onako za IR do kraja sezone? Nema ništa od SBa za GB.Stoga, zbog any given sunday mogućnosti, nemojte se kladiti na SB 'vako rano.
niko se ne kladi, ali mislim da svako od nas na pocetku sezone ima nekog favorita :)evo titjer se kladi kao na Cowgirlse, zapravo samo hoce da ih jinxuje, mandingo misli da ce Eaglesi i Ravensi biti extra, venom sa ukljucenim dvr-om ceka Sanchize-Teeeeeeebwor 2 wanna be QBs exclusive DJets sets for never scoring TD uzaludno se nadauci da ce videti red zone makar jednom do pola sezone....ja se nadam da ce Freeman imati vise TD od INT, ali zebnja je trenutno veca od nade pa mislim da ce Cheeseheadsi u SB mesto nas :D
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...