Jump to content
IGNORED

NFL 2012


Prospero

Recommended Posts

Kakav cripple fight u prvom poluvremenu NE-Giants. Kako smaraju ove 4 predsezonske tekme, što ne organizuju samo neke zatvorene joint treninge i zatvorene utakmice za svoj štih. Ovako, em rizik povrede, em moramo da gledamo ovo mučenje. Jebi se Godele, odoh da spavam.edit: I da, ovo sa sudijama je cirkus i parodija totalna.

Edited by NekoIzMase
Link to comment
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Prospero

    224

  • freakns

    162

  • teacher

    127

  • James Marshall

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

jeste, Hunter je svakako bio najslabija tacka. Teeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeebowa mehanika bacanja ce se preporoditi sa novim OT :D
kapiram ja da ti ne volis ni dzetse ni isusa, ali nemoj se blamirati neznanjem.hanter je pustio 4 1/2 sacka protiv giantsa za 1 poluvreme (1 ponisten zbog penalty.ja)
Link to comment

znaci Teeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeebow ima savrsenu mehaniku bacanja? ja ne pricam o tome sta je radila OL DJetsa, ne pricam cak ni koliko je Teeeeeeeeeeeeeeeebow ucinkovit, kazem samo za njegovu mehaniku bacanja. da li si ti ikada video kako taj covek baca loptu a da istovremeno nisi zaplakao/ismejao se?

Link to comment
Plac/Smeh je omiljena kombinacija navijaca Bucsa. Smeje se pre pocetka, place se u toku sezone.
ja sam gledao titulu Bucsa... jesi ti gledao titulu Penningtona? uh, w8! doduse ne znam jesi sada promenio gace, pa mesto Penningtonovih sada nosis jedne sa Teeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeebow napred(boji passer prvi ide kapiram) i Sanchize otraga?
Link to comment

Mrljavo igrate, ali sve ispod 14 razlike 5 minuta do kraja protiv Dalasa za Iliju je k'o oteti bebi zvečku (ili kako već glasi ona narodna umotvorina)Plus šampion nije izgubio na otvaranju od vremena Bila Klintonaedit: Razvaljuje vas Ogltri koji je prošle sezone (koja mu je bila najbolja u karijeri) skupio otprilike jardi koliko večeras

Edited by NekoIzMase
Link to comment

Kakve su sanse da Arena za 22.30h sad za nedjelju uzme TB - Karolina?Ko je za?Freaks.Dobro.Ima li ko jos? Ipak je rec o divizijskom okrsaju titana. :DMeni je Karolina vrla gotiva, odgledao, da ne lazem sad, jedno 70% njihovih meceva prosle sezone (jeste, zbog Kema, priznajem :blush: ).

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...