Jump to content
IGNORED

NFL 2012


Prospero

Recommended Posts

Titans CB Jason McCourty signed a five-year, $43 million contract extension, including $20 million in guaranteed money and bonuses.
Ima se može se.
Link to comment
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Prospero

    224

  • freakns

    162

  • teacher

    127

  • James Marshall

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

4 miliona garantovano godišnje, sasvim ok za shutdown CB. maximalno 8 miliona, ako bude do jaja igrao, što opet nije puno ako znaš da možeš da zaboraviš na stranu koju on čuva...

Link to comment

VJax pokazao sta ce sve ekipe da rade secondaryju Patsa... plus, ako im OL nastavi onako igrati nece oni ni do 50%...ali zato Joseph knee injury, out of season... FUCK FUCK FUCK FUCK FUCK! :frust:

Link to comment

da malo rantujem posle 3. preseason tekme, onako nepovezano i nabacano.- gledao IND@WAS, čini mi se da je rg3 bolje igrao od luck-a, a i skinsi imaju bolji tim overall;- carson palmer je rupčaga kao i prošle godine, i težak zajeb raidersa zbog dva 1. pika. pryora je malo usralo sa onim rush td-om protiv lions-a; može da bude dobar wildcat qb :lolol:- gledao CHI@NYG, čini mi se da se OL bearsa malo popravila, možda cutler i preživi sezonu.- patsi izgledaju kao raspad, i u OL i u secondary-ju, može da ih izvuče to što je ostatak afce još veći krš. biće dobro ako mallett ne bude morao na pola sezone da menja smrvljenog bradyja. ju, ju, šta će da im uradi dl 49ersa, ravensa i ostalih tabadžija.- jetsi, eh, šta reći a ne zaplakati, bez td-a u 3 preseason tekme, 1. put od falconsa '77. plus pun lockerroom egomanijaka, biće fun to watch.- dolphinsi, rebuilding fulltime, tanehill je još uvek nepoznanica, odbrana bi trebalo da bude na visini zadatka. ako ne bude, suđen im je cellar dweller status ove godine.- billsi, huh, qb igraonica sa v-youngom i thigpenom se valjda završava, dolazi tarvaris jackson za backup-a, iako je i fitzpatrick realno 1 backup i ništa više od toga. ako odbrana bude u recimo top 15 i oslone se malo više na trčanje mogu da se nadaju 8-8/9-7 i eventualno wild cardu. ah, da i brian moorman je apsolutni car za puntove u ovom trenutku. mislim da je protiv steelersa skoro sve zakucao u ispod 20 jardi.- stl - raduje me što mučeni bradford pokazuje napredak, još kad bi OL mogla da mu spase glavu mogli bi imati egal ili winning season.- pit - igraju traljavo inače ali su jaki kad treba.- bal - meni trenutno najspremniji tim, videćemo hoće li materijalizovati to do kraja.... tu bi kontinjudedit:ovo je new low, čak i za TTa http://www.youtube.com/watch?v=1kaWL1VkGrc

Edited by buffalo bill
Link to comment

evo koga zanimaju finansijski detaljiTotal maximum value Gronkowski: $55 million Hernandez: $40 million Total contract length Gronkowski: 2019 Hernandez: 2018 Signing bonus Gronkowski: $8 million Hernandez: $12.5 million ($6 million up front, $3.25 million of March of 2013, and $3.25 million in March of 2014) Base salaries Gronkowski: $540,000 (2012), $630,000 (2013), $3.75 million (2014), $4.75 million (2015), $2.25 million (2016), $4.25 million (2017), $8 million (2018), $9 million (2019) Hernandez: $540,000 (2012); $1.323 million (2013), $1.2 million (2014), $2.3 million (2015), $5 million (2016), $6 million (2017), $6 million (2018)

Link to comment

Džetsi se konačno otarasili Vejna Hantera, pošto među svim ljubiteljima ovog kluba vlada mišljenje da im je to bila najslabija tačka tima. Poslali ga u St. Luis u zamjenu za Džejsona Smita

Link to comment
Džetsi se konačno otarasili Vejna Hantera, pošto među svim ljubiteljima ovog kluba vlada mišljenje da im je to bila najslabija tačka tima. Poslali ga u St. Luis u zamjenu za Džejsona Smita
jeste, Hunter je svakako bio najslabija tacka. Teeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeebowa mehanika bacanja ce se preporoditi sa novim OT :D
Link to comment
jeste, Hunter je svakako bio najslabija tacka. Teeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeebowa mehanika bacanja ce se preporoditi sa novim OT :D
Ja sam sretan da oni misle da su se time riješili svi njihovi problemi :lolol:
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...