Jump to content
IGNORED

NFL 2012


Prospero

Recommended Posts

ESPN NFL - Cardinals coach Ken Whisenhunt says "acquiring Peyton Manning is no longer an option for us"@jasonlacanfora: 4pm waiver deadline has passed and Kevin Kolb remains a Cardinal, which means he's $7M richer
a Kolb je koliko cujem u pregovorima s upravom oko restruktuiranja ugovora, posteno s njegove strane.
Pošto je već dobio 7M, mogu samo da se nadam da će ga restruktuirati tako da ga što bezbolnije šutnemo posle sezone. Ako bude trebalo. Nada umire poslednja :D
SF se konacno ukljucio u trku za Manninga... ajme meni, Moss+Davis+Gore+Manning i ona odbrana? laganica SB?
I jedini logican izbor za njega.
Ekipa koja ima sve što mu treba, osim vrhunskog WRa. Ali bi imao odbranu kakvu u Coltsima nije mogao da zamisli.
Link to comment
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Prospero

    224

  • freakns

    162

  • teacher

    127

  • James Marshall

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ekipa koja ima sve što mu treba, osim vrhunskog WRa. Ali bi imao odbranu kakvu u Coltsima nije mogao da zamisli.
Napravice ga. Ima Crabtreeja, a mogu i da draftuju nekog uostalom. Ne znam kakva je WR klasa, ali nije da im gori pod nogama pa da moraju da daju prvi pik na neku drugu poziciju.
Link to comment

Srbinu je ponudjen trogodisnji ugovor ali on nesto kao okleva. To je zvanicna prica, nezvanicna je vec nedelju dana da se sapuce o Manningu. Ako Peyton hoce jos jedan shot za SB nema dileme koji je tim za njega pravi, po cenu i nekog slabijeg ugovora, ili love po ucinku. U tom slucaju mozda bio bilo prostora i da Smith ostane i mozda i nauci nesto od Manninga (plus koliko ce ovaj i biti spreman da igra pitanje je, mozda i ostane no 1 QB). Ne vidim trecu opciju ako izduvaju za obojicu, niti vidim tim koji je zaista zainteresovan za Srbina i pored kud i kamo dobre prosle sezone, otprilike da to znaju i Ninersi pa ne panice sto u ovom trenutku prakticno nemaju QB-a. U svakom slucaju Peyton :wub:

Link to comment

pa ako bi pejton upao u sf, cenim da bi svi oni koji su bili zainteresovani za njega postali zainteresovani za srbina (to objasnjava zasto sf ne panici - ako oni ne uzmu meninga, srbin ostaje kod njih)a sumnjam da bi on pristao da bude drugi qb. + kolko se secam mening nije poznat kao neko ko je obucavao kolege QB.oveko je kod njega bio drugi, taj je bio drugi zanavek.

Link to comment

Pre prosle sezone, Srbin se tesko mogao nadati ovakvim mogucnostima. Tj. mogao se nadati samo da ce Ninersi biti dovoljno ocajni da mu daju jos jednu sansu, ili da se negde uhlebi kao backup. S obzirom kako je odigrao, mislim da se nada ozbiljnijoj lovi. I da pristane da bude backup, nijedna ekipa ne moze da si priusti ozbiljan starter money za dva igraca, od kojih samo jedan moze da igra.

Edited by Venom
Link to comment
Fali jos samo jedna kockica... cool.gif
Add another name to Miami's QB carousel: Former Jags starter David Garrard will visit this week. Alex Smith there now, Matt Flynn was prior
Link to comment

Smith samo pokusava da izboxuje bolji ugovor, apropo Peytona word je da su Denver i Titansi realnije opcije jer mogu da matchuju ugovor koji je imao sa Coltsima. U SF pak idu na kartu dobrih izgleda za SB, ali manje kesha. Najrealnije da se Srbin ipak vrati sledece sezone...

Link to comment

:D

Alex Smith and Reggie Bush were teammates in high school. I think in 2012 the Dolphins will resemble a high school team in more ways than one.
Link to comment
Adam SchefterFrom @mortreport and me: Peyton Manning will become the next quarterback of the Denver Broncos, barring unexpected snag in contract talks.
Link to comment

Jel zna neko nešto o novim Nike dresovima za 2012?Ja samo nalazim ove stare linkove. Da li ima nešto novije o tome?

Edited by buffalo bill
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...