Jump to content
IGNORED

NFL 2012


Prospero

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Prospero

    224

  • freakns

    162

  • teacher

    127

  • James Marshall

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ključno pitanje je u kakvom je stanju taj vrat. Druga stvar, Koltsi su pravljeni po Meningu 13 godina, on je tamo imao ulogu i HC (btw. onog simpatičnog Koldvela su angažovali, ako sam upratio, Rejvensi), i OC i sve i svja. Pitanje je da li se bilo koja druga franšiza može tako brzo transformisati da se prilagodi Meningu.Priča je i da su Delfini jedan od favorita, kao i Vašington. Đetsi su otpali po mnogima, jer je Mening isuviše ozbiljan tip da bi išao u cirkuzante sa 36 godina.Ipak, po meni, za Koltse, sve je bolje od opcije da ostane, jer, iako ta ušteda na salary capu nije tolika koliko puk misli (nije baš 28M, iako se ta cifra pominje), opet, sadašnja ekipa Koltsa nema taj potencijal da pruži šansu Meningu za taj "one last shot at SB". Puno je tu igrača koji će biti FA, sve su stariji, Džef Saturdej se već penzionisao... I Koltsima treba nešto drugo, a i Mening bi bolju šansu imao u nekom timu koji je "elite QB from SB". Koltsi treba da se okrenu formiranju ekipe za narednu deceniju, kad ih je već usralo da na draftu mogu da pokupe najspremnijeg QB za igranje na pro nivou u posljednjih dosta godina. Ostatak pikova potrošiti na odbranu, koja je ove godine bila sramotna, nevezano za čuveni "vrat".edit: Sad mi pade na pamet, nekako bi možda najrealniji izbor za Meninga bili Teksansi, sa odličnom odbranom i dobrim trčanjem, ali svi misle da će Pejton čak izabrati da ide u NFC, a da sigurno ne bi odlučio da ostane u istoj diviziji gdje bi morao 2x da igra protiv Koltsa.

Edited by NekoIzMase
Link to comment

E, da, takođe, sav staff koji je imao neke veze sa Pejtonom (sem jednog trenera) je najuren iz Koltsa, počev od familije Polijan koja je vedrila i oblačila Koltsima godinama unazad, a za novog HC je doveden Čak Pagano, dosadašnji DC Baltimora.

Link to comment
za pocetak bice zanimljivo videti gde ce Peyton Manning da zavrsi. jedna od najozbiljnijih opcija je Arizona, duo Manning - Fitzgerald bi bio nezaustavljiv.
Pre par dana se pojavila prica nekog lika koji poznaje cerke Jima Irsaya.Navodno, zbog Manningove bolesti Irsay je hteo da mu isplati bonus i da ga trejduje, te dovede nekog putujuceg QB-a dovoljno dobrog da 2-3 godine drzi tim dok Luck ne "sazri". U igri su bili Fitzpatrick, Orton, Campbell, Palmer, Moore, Tarvaris Jackson i par drugih.Posto je najvise pikovao na Fitzpatricka, osetio je da ga Polian zeza sa tim jer je Polian u losim odnosima sa Wilsonom (vlasnikom Billsa) jos od kada je Polian napustio Billse sredinom 90-ih. Irsay je to povezao sa trejdom Johna McCargoa pred sezonu 2008, koju je "napakovao" Polian, a pokazalo se da je McCargo potpuno fizicki nespreman za NFL. Irsay je povezao te tackice i otpustio Poliana & sina pod utiskom da mu namerno kvare odnose sa Wilsonom.A Manning je ostao da ceka dalju sudbinu.Rumors & office backstabbin', must love it. :)
Link to comment
Pre par dana se pojavila prica nekog lika koji poznaje cerke Jima Irsaya.Navodno, zbog Manningove bolesti Irsay je hteo da mu isplati bonus i da ga trejduje, te dovede nekog putujuceg QB-a dovoljno dobrog da 2-3 godine drzi tim dok Luck ne "sazri". U igri su bili Fitzpatrick, Orton, Campbell, Palmer, Moore, Tarvaris Jackson i par drugih.Posto je najvise pikovao na Fitzpatricka, osetio je da ga Polian zeza sa tim jer je Polian u losim odnosima sa Wilsonom (vlasnikom Billsa) jos od kada je Polian napustio Billse sredinom 90-ih. Irsay je to povezao sa trejdom Johna McCargoa pred sezonu 2008, koju je "napakovao" Polian, a pokazalo se da je McCargo potpuno fizicki nespreman za NFL. Irsay je povezao te tackice i otpustio Poliana & sina pod utiskom da mu namerno kvare odnose sa Wilsonom.A Manning je ostao da ceka dalju sudbinu.Rumors & office backstabbin', must love it. :)
Auuuu kakva analiza....office backstabbin' :Hail: :Hail:
Link to comment
Sad mi pade na pamet, nekako bi možda najrealniji izbor za Meninga bili Teksansi, sa odličnom odbranom i dobrim trčanjem, ali svi misle da će Pejton čak izabrati da ide u NFC, a da sigurno ne bi odlučio da ostane u istoj diviziji gdje bi morao 2x da igra protiv Koltsa.
Houston ima sasma dobrog QBa i ne vidim zasto bi ga se odrekli i doveli coveka koji ima 36 godina i za ciju ruku se govori da je 'noodle', makar taj covek bio i stariji Manning. Peyton je za ocajnike poput Redskinsa, koji nemaju nista da izgube.
Link to comment

jebo Manninga... Schiano FTW!!! dosao je i Butch Davis koji ce navodno biti asistent(zbog para koje mu UNC duguje, nije preuzeo poziciju DC) ali upoznati sa situacijom kazu da ce covek zapravo biti DC dok ce na mesto zvanicnog DC doci neko ko ce biti Davisov puppet. OC ce biti Mike Sullivan, po teacherovim recima odlican position coach, ali covek koji nikada nije radio playcalling. kako ce to da izgleda videcemo... u najgorem slucaju, nadam se napredku Freemana...jedva cekam draft :D

Link to comment
Druga stvar, Koltsi su pravljeni po Meningu 13 godina, on je tamo imao ulogu i HC (btw. onog simpatičnog Koldvela su angažovali, ako sam upratio, Rejvensi), i OC i sve i svja. Pitanje je da li se bilo koja druga franšiza može tako brzo transformisati da se prilagodi Meningu.
Prilicno ambiciozna tvrdnja pored trenera poput Tonya Dungya ili Toma Moorea.
Ipak, po meni, za Koltse, sve je bolje od opcije da ostane, jer, iako ta ušteda na salary capu nije tolika koliko puk misli (nije baš 28M, iako se ta cifra pominje)
Nisam primetio da iko pominje da ce toliko da ustede protiv capa. 28 milki je 28 milki, nece sigurno niko toliko love da mu daje nizasta. Radi se o pravim dolarima, ne fiktivnim u salary capu.
Link to comment
Nisam uspeo da shvatim sto su TB / narocito
krknuli ove sezone.
bad coaching+tough schedulerealno, nama je prosla sezona bila fluke jer smo em imali srece em lagan raspored, a ovaj tim jednostavno nema kvalitet. odbrana je bila katastrofa, playcalling vrlo los, na kraju nedostatak offseasona je ugrobario Freemana i WRs. a i kada smo imali neki ritam, samoubijali smo se glupavim penaltijima. na kraju, Morris nije uspeo da podigne tim nakon tekme sa Chicagom i to je bilo to...
Link to comment
za pocetak bice zanimljivo videti gde ce Peyton Manning da zavrsi. jedna od najozbiljnijih opcija je Arizona, duo Manning - Fitzgerald bi bio nezaustavljiv.
ja ovo ne bih voleo. Ali, opet, QB situacija je toliko nejasna u Zoni da bi Manning mogao da bude i upgrade.
Link to comment
Prilicno ambiciozna tvrdnja pored trenera poput Tonya Dungya ili Toma Moorea.Nisam primetio da iko pominje da ce toliko da ustede protiv capa. 28 milki je 28 milki, nece sigurno niko toliko love da mu daje nizasta. Radi se o pravim dolarima, ne fiktivnim u salary capu.
Mislio sam na prethodnih par godina, dok je Koldvel bio, naravno da nije ista uloga bila u vrijeme Dandžija, ali je evoluirala tokom godina. Sjeti se onog čuvenog tajm-auta od prije par godina protiv Džetsa. Nije valjda da neko misli da je Kodvel pozivao akcije Meningu, pa taj čovjek je u toku utakmice progovarao 3 rečenice.Što se tiče cifre, svi pominju tih 28M, i kako će ostanak PM na listi igrača koštati Koltse toliko, ali poenta mog posta je bila da će to ova igra oko Meninga koštati bilo kako da odluče, i ako odluče da katuju PM, da to neće značiti da će svih 28M moći da se spiska na potpisivanje drugih igrača. Ne moraš da natežeš tumačenje mojih riječi da bi to iskoristio da šiljiš patku na meni, imaš valjda interesantnijih stvari da radiš.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...