Jump to content
IGNORED

Misfits


Lrd

Recommended Posts

Skinuh danas da pogledam ovu seriju, i evo.. vec zavrsavam 2gu sezonu :DSoundtrack kida! Justice (boys noize rmx), Chase n status, prodigy, NERO, Chemical brothers :Hail:Mada, burazer mi kaze da cu se smoriti oko 3 sezone, ili kad vec menjaju likoveOn je zbog toga batalio da prati.. videcu dokle cu izdrzati

Link to comment
  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Have_Fun

    26

  • Lrd

    24

  • MaryPoppins

    8

  • Moća

    5

Top Posters In This Topic

I.... ovde se moje pracenje serije verovatno zavrsava (pokusacu da ispratim jos koju epizodu)Zamena za Nejtana je totalno :thumbdown:Usiljen je, previse se trudi...Do novih uloga nisam stigao.. ne mogu da zamislim seriju bez ove ekipe. Zaista se nadam da ce vratiti Nejta

Link to comment

Ali ali ali.. .. ok :(Nekako mi je praznjikavo, nedostaje mi onaj secret ingredient koja je ona budaletina davala serijiA i jedva sam im oprostio sto su ubili Nikki, imam osecaj da cu poludeti kada ih sve budu zamenili

Link to comment

Rudi ti je bezveze?! Da ne citiram opet Čika Stoleta, ali gledaj samo, taj tip posle postane najveći car u seriji od početka. I meni je bilo prvo malo mnjah, ali tada sam mislio da izigrava frajera, a posle par epizoda sam shvatio da je budaletina kakve nema!! :DČetvrta sezona jeste užasna po standardima Misfitsa, ali je po normalnim standardima gledljiva, ima i dalje opasan soundtrack. A tu je i Rudi. :D

Link to comment

Popravila se malo cetvrta nakon losih par epizoda. Zavoli nekako covek nove likove brzo (Finn je neverovatno smesan) iako su zapleti u najmanju ruku besmisleni.Nego jos je probation officer ziv...Sta mislite jos koliko epizoda pre nego ga zakopaju ispod mosta? :)

Link to comment

Nastavio sam da gledam, mada mi nesto sporije ideRudy mi je postao smesan tek u ovoj sada epizodi koju sam pogledao, kada je Curtis zatrudneo :Dova prva scenahttp://www.youtube.com/watch?v=8CqqkwQvwJsI dalje mi u seriji fali to nesto sto je Nejtan unosio. Bio je nekako spontanijiA i malo su mi bile dosadnjikave pocetne epizode 3. sezone. Tek ova sad je :thumbup:

Link to comment
odgledala sam 1. epizodu ove sezone i bas mi je bila dosadna.da batalim ili nastavim?
Postaje bolja, ali je i dalje daleko ispod ranga Misfitsa. Ne mogu ti pri čistoj savesti reći da nastaviš. Ja ću sad da pustim sedmu epizodu. Poslednje tri su kul skroz, a pre toga je stvarno malo mučenje.
Link to comment

Odgledao sam 3. sezonu.. Skanjao sam se zbog Alishe i SajmonaPoslednjih par epizoda su bile ok. Kasnije cu se prikljuciti 4. sezoniNadam se da ovo nije istina :fur:

Kurtisa ubijaju u 4. sezoni?

Link to comment

Odgledah sve sto je do sada izaslo4. sezona je veliko razocaranjeUopste ne lici na misfitse. Crpe Rudya da bi odrzali gledanost, moci uopste ne koriste, a price u epizodama su slabe.Likovi su generalno dosta losiji. Mozda se to i promeni sada kada je dosla Abby.Za mene ce biti veliko iznenadjenje ako serija pregura 5tu sezonu (ako je bude uopste, na imdbu ne vidim najavu za 5.)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...