Jump to content
IGNORED

Misfits


Lrd

Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Have_Fun

    26

  • Lrd

    24

  • MaryPoppins

    8

  • Moća

    5

Top Posters In This Topic

samo ti merači, svaka čast na samokontroli. ja ponovo moram da se izjasnim - mene ipak treća ne vozi kao prve dve. super je, al nešto .... bemliga, ne mogu da provalim.

Link to comment
  • 5 months later...
  • 4 weeks later...
Pa gledaj drugu sezonu Homelanda. Skroz je dobra, bolja od prve.
Ma svakako ću pogledati, al´ računam sabit sezonu u dva-tri kišna poslijepodneva, tako manje primijećujem te nekakve iritantne rupe kojih, kako čitam na Homeland topiku, čini mi se ni ove sezone ne nedostaje. Mislim, svakakve štupidece mogu otrpjeti u odsmušenogprofedonarkobosa-psihopatskiubojicaskodeksom-živimrtvaci serijama , ali špijunski triler bi trebao biti... pa gotovo savršen, jebatga, a Homeland mi je ipak daleko od toga.
Link to comment
Yes! U posljednji čas, malo je nedostajalo da krenem gledat Homeland S2.Inače, u ovoj smo sezoni ostali i bez Kelly.
Uvek mi treba vremena da se naviknem na nove likove u serijama koje pratim tako da mi ova prva epizoda i nije bila nesto posebno.Ipak su promenili 3/5 glavnih likova i to ce jako tesko uspeti da nadoknade.Nedostaje mi Kelly najvise od svih :(
Link to comment

Men are from Mars, and women love penis. Jebiga. Uprkos Rudiju, loši su novi Misfitsi. Ostao je Rudi, a Kurtis je bio najslabiji lik iz prethodne postave, a nema ni Keli. :(Novi likovi su isprazni, a zapleti bezvezni. Najava za sledeću epizodu obećava, doduše. Nastaviću da gledam, naravno, ali ove dve epizode su bile baš slabe.

Link to comment

Погледам кад налетим на foxu, још их нисам у потозности скапирао, у сваком случају ово је сав bandthwidth који ћу потрошити на њих.Послато са RACERII користећи Тапаток 2

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...