Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

ALTAMATan Desert Mil Spec Boot# Height - 9"# Sole Pattern - Panama# Tan Desert Cordura? and Suede# Padded Collar# Outsole - Mil Spec Vulcanized Rubber# Midsole Heat Barrier# Removable Innersole - Cushioned Polyurethane# Coolmax? Lining# Nylon Coated Brass Speedhook/Eyelet Lacing SystemFenomenalna cipela/cizma

post-504-1197996387_thumb.jpg

Link to comment

@hippie, morgenrot, baklavicanisu kupljene ovde. proizvodjac je stara svajcarska firma Gr?nbein. ravni gumeni djon, meka koza, sve savrseno za ceo dan u njima.inace su cipele zenske - nisam otkrio da prave ista preko 42 - na osnovu cega zakljucujem da nemaju musku liniju ali su im apsolutno sve cipele, i plitke i duboke kao ove, totalni unisex.evo link sa ebaya ko zivi preko da moze da naruci za manje para nego sto sam ja platio (100E u berlinu):http://cgi.ebay.at/Gruenbein-Schuhe-Stiefe...ksid=p1638.m118

Link to comment
Ma, sjajne patike. Ja već video jedne koje ću pridodati uz ona dva para odozgo, a voleo bih i ove negde da iskopam, deluju potpuno nenormalnosplit_toe_asics.jpgMoguće da su palac izolovali na zahtev Brus Lija, da može njime da šamara neke manje bitne zlikovce, što čovek da zamara celo stopalo.
ja imam nešto vrlo slično, samo ja to koristim za trening i zovu se tabike! čarape koje sam kupila uz to inaju odvojen samo palac! :) jednom prilikom kad budem imala više vremena ću da ih slikam pa da ih okačim!
Link to comment
Ma, sjajne patike. Ja već video jedne koje ću pridodati uz ona dva para odozgo, a voleo bih i ove negde da iskopam, deluju potpuno nenormalnosplit_toe_asics.jpgMoguće da su palac izolovali na zahtev Brus Lija, da može njime da šamara neke manje bitne zlikovce, što čovek da zamara celo stopalo.
imam slican model ali su sandale Nike-Air Rift....sa njima se sve zajedno dobije i par carapa sa odvojenim palcem....cudno bilo u pocetku...ali naviknes se...moje su crne, al evo,slika belih, mrzi me da slikam svoje...e da sad sam se setio, bilo je i da se kupe u bg u KM, u onoj prodavnici (ja mislim da je na cosku vuka karadzica(ili uskocke) i KM) gde prodaju samo velicine iznad 46...e sad, neznam da li imaju i manjih brojeva

post-656-1198063316_thumb.jpg

Edited by scepa
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...