Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

Jesu ružne, al u pitanju su preudobne kung-fu patikebillkillssmall.jpg531200362.jpgOve najčešće nosim559191013.jpgi jedne Nike i Converse, al neće google da ih slika za mene...Cipele namerno preskačem, dosta mi je što moram da ih nosim po ovom govnavom vremenu...

Edited by dig_chohano
Link to comment

ja sam u osnovnoj skoli obozavala converse, a, kako mi ukus nije evoluirao od tada, odusevljena sam povratkom ljubljenog modela i ujedno duboko potresena nedostatkom mog broja u optimalnoj kombinaciji boja. 38 i 39 ima samo bijelo-roze i bijelo-svijetlo plavo. uzas. sudbino sestro!lendl adidaske nisam imala jer sam navijala za bekera. i bruna oresara.

Link to comment
koji lud ukus. mislim i na sve prethodne. svaka cast.nesto sam ovih dana u amsterdamu sacovao starke, sto cudnije to bolje, bilo je varijanti sa krznom, kariranih, onih sa gomilom rupica... na kraju nisam mogao da se odlucim.voleo bih uzivo da vidim ove:knitchucks.jpgstrikane starke....
Converse Chuck Taylor, moje omiljene... zipa ove.....3034-256902-p.jpg
Link to comment
i ja najbolje obozavam Asics :)
Ma, sjajne patike. Ja već video jedne koje ću pridodati uz ona dva para odozgo, a voleo bih i ove negde da iskopam, deluju potpuno nenormalnosplit_toe_asics.jpgMoguće da su palac izolovali na zahtev Brus Lija, da može njime da šamara neke manje bitne zlikovce, što čovek da zamara celo stopalo. Edited by dig_chohano
Link to comment
kacite malo fotke stopala
fetish ? ^_^
split_toe_asics.jpgMoguće da su palac izolovali na zahtev Brus Lija, da može njime da šamara neke manje bitne zlikovce, što čovek da zamara celo stopalo.
imam cak i ogovarajuce carape (svaki prst razdvojen doduse)stvarno inventivno. a jel imaju 2 modela za one koji su bili testosteronski fetusi i one koji to nisu? nemojmo zapostaviti nozni kaziprst! -_-
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...