Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

1 minute ago, nisam ja said:

tebi vidim stigli fazoni sa aliekspresa. jesi dugo čekao? 

 

Lame fora :rolleyes:

Htedok reći da ima mnogo tih akcija kao nešto je bilo ovoliko pa je sad kao ovoliko a u stvari je ovoliko uvek. Dakle nije se desilo (popust) već je uvijek ta cena.. Prednjači yusk i još trilion firmi pored njih, no ništa što bi te trebalo uzrujavati.

Edited by Mil@n
  • +1 1
Link to comment

momci, jel ima negde solidnih muskih cipela, tipa kikers i kamper (ne mora samo to) na solidnom  snizenju? mislila sam sinu da kupim za rodjos, ali kako ih inace ne bi bas nosio, trebale bi mi neke koje su sada snizene, koje su klasicnije, da moze da ih nosi u svecanijim prilikama, tipa na izlozbama i sl... (ne bas za svadbe ili nesto bas previse svecano).

meni su ove kikersice npr ok, cena je super, ali u web sopu nemaju njegov broj...

https://www.officeshoes.rs/cipele-kickers-cipele-maldan/33320

 

dakle, nesto na snizenju i tog tipa, okvirno :D

 

 

Link to comment

pitacu ga, men' se svidjaju :wub: (istina, cenom nisam odusevljena i pored snizenja xaxaxaxa)

malopre me opljuvao, kaze gde da nosi te kikersice, izgledace kao prosecni francuz, xixixixixi (zivi i radi u FR)

 

Link to comment
2 minutes ago, nezvanova said:

pitacu ga, men' se svidjaju :wub: (istina, cenom nisam odusevljena i pored snizenja xaxaxaxa)

malopre me opljuvao, kaze gde da nosi te kikersice, izgledace kao prosecni francuz, xixixixixi (zivi i radi u FR)

 

Ima u Bati super cipela za 5-6000 al su duboke. 

 

  • +1 1
Link to comment
On 17.2.2021. at 22:08, nezvanova said:

momci, jel ima negde solidnih muskih cipela, tipa kikers i kamper (ne mora samo to) na solidnom  snizenju? mislila sam sinu da kupim za rodjos, ali kako ih inace ne bi bas nosio, trebale bi mi neke koje su sada snizene, koje su klasicnije, da moze da ih nosi u svecanijim prilikama, tipa na izlozbama i sl... (ne bas za svadbe ili nesto bas previse svecano).

meni su ove kikersice npr ok, cena je super, ali u web sopu nemaju njegov broj...

https://www.officeshoes.rs/cipele-kickers-cipele-maldan/33320

 

dakle, nesto na snizenju i tog tipa, okvirno :D

 

 

 

On 17.2.2021. at 22:40, nezvanova said:

pitacu ga, men' se svidjaju :wub: (istina, cenom nisam odusevljena i pored snizenja xaxaxaxa)

malopre me opljuvao, kaze gde da nosi te kikersice, izgledace kao prosecni francuz, xixixixixi (zivi i radi u FR)

 

U pravu je dete, ovakve ja nosim. Kupi mu Lacoste, pošto zakera: https://www.officeshoes.rs/cipele-lacoste-duboke-patike-gripshot-chukka-03201cma/39964

  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...