Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

20 minutes ago, ToniAdams said:

imas onu penu za odrzavanje. nasprica se, ostavi da odstoji pa onda iscetka. preporode se.

koja pena?

Link to comment
  • 5 weeks later...
On 4.8.2020. at 22:12, Mil@n said:

 

I otišao ja bio da kupim, probao, sve ok, ali uživo nema popust.. Da poručim on line, nešto zeza kartica... I par dana se akao, i nisam rešio i krenula korona i...

I danas sam kupio ove. Dugo sam ih pikirao, ali u ovoj boji kada sam ih video, seo u kola i otišao i uz'o. :heart:

 

i8rgVO5.jpg

Kolko ih jede beton?

Jel ima negde da se nadje Kyrie 4? 

Nije mi jasno što ih ne štancuju :(

Ako neko nadje na nekom proverenom sajtu nek javi, uzeo bih ih i online.

Ak se ne dokopam njih onda cu verovatno da oprobam ove New Balance

BBOMNXA1_610_P1.jpeg.d829d20a90b60f4ffd1013475c660ac5.jpeg

 

Ne znam pošto je jordan xxxii al deluje solidno

Link to comment

Prođe dan u potrazi za patikama.

Igra mi se basket, igrao u patikama za trčanje poslednjih nedelja pa podero đon i sad je frka, nemam u čemu igrati pa ajd u potragu.

U mom mistu nema patika za basket, ajde u susedni veliki shopping mall - nema. Ajd u Copenhagen, jedan mall - nema, drugi mall - nema. Pitam: pa pobogu gde ima patika za basket?! Foot Locker online ima ponudu, u dva u kom sam bio najo. Kaže riba: eeeeee ima samo u centru. Poludih od biciklista u centru, srećom nađoh parking lako, ima NB OMN1s al nema broja grrrrrrr. Ajd uzeću ove ko Glas Razuman al u crnoj boji.

47 i po, moj te pipo?!

Baš je mali model, tvrđa neg što sam mislio, konto sam da su mnogo mekše nego pre 15 godina kada sam poslednji put imao košarkašku patiku.

Zapravo sam navikao na trkalice pa serem.

Sklanjajte se biciklisti idem direkt na teren da ih oprobam. Navukoh šorc iz outleta i bačio

100 od 200 trojki. Nisam zadovoljan al vetar konstantno duva, nosi loptu, kontam zato niko ne igra basket ovde.

Pitaju prolaznici jel igram na koledžu :lol: Rekoh to je do novih patika. Kasnije kontam pa zar tako mlado delujem :lolol:

Jedva cekam u limanski park da zakuvamo sket.

Ružne do zla boga al imaju super potporu, večeras spavam u njima :wub:

 

nike-kyrie-6-shot-clock-eleven-GS-BQ5599-006-release-date.jpg

Edited by maheem
Link to comment
On 5.9.2020. at 20:11, maheem said:

Kolko ih jede beton?

Jel ima negde da se nadje Kyrie 4? 

Nije mi jasno što ih ne štancuju :(

Ako neko nadje na nekom proverenom sajtu nek javi, uzeo bih ih i online.

Ak se ne dokopam njih onda cu verovatno da oprobam ove New Balance

BBOMNXA1_610_P1.jpeg.d829d20a90b60f4ffd1013475c660ac5.jpeg

 

Ne znam pošto je jordan xxxii al deluje solidno

 

Video sam ovaj psot u nekoj gužvi i nikako da mu se vratim™.

Hehe pa kod nas jedva i 6 da sam iskopao u pristojnoj boji. Prvo sam se primio bio na crne 6 - nigde nije bilo broja (to kad sam digao ruke od onih svetlo plavih). Ove ljubičaste su bile u intersportu samo ni tamo nije bilo broja. Bele su mi baš sranje. I onda kad su se poajvile ove nisam razmišljao.

Poenta je da je izbor patika za basket kod nas stravično loš, pogotovu ako si malo probirljiv. Bukvalno, da su mi dali da biram jedne od svih modela kod nas, već kod drugih trećih bih pravio kompromise... 

Ne znam kako reaguju na beton, teren do zgrade mi je onaj tartan šta li je, doduše dosta star i izlizan i u očajnom stanju, a i nosio sam ih do sada 6, 7 puta maks, malo za reper. Meni su preudobne, pogotovu u odnosu na one UA što sam kačio ovde, no zato su i 3 puta skuplje, ali se to i te kako oseti na nozi. Naravno, pošto sam kupio ove, bukvalno dan posle u Inđiji u outletu se pojave crne za 13, inače redovna cena 16k, ja naravno provukao na 12 rata.

Ove tvoje uopšte nisu toliko ružne uopšte, meni su zanimljive. 

Gledao sam i Jordanke, ubedljivo su mi najbolje why not zero 3, ja naravno volim ove drečave boje, ali ima i drugih, prelepe su mi što se tiče dizajna, a i deluju jebački kompaktno i udobno. Mada mislim da ih nije ni bilo kada sam ja kupovao. 

Jordan-Why-Not-Zer0.3-SE-Primary-Colors-

Možda i jer me podsećaju na Jordan 8, najbolju patiku koju sam iakd meto na  nogu.

Link to comment

Auuu rođaci, al ste probirljivi za igranje basketa, ko da se spremate za put na Mesec. 

Jel vi igrate basket ako ne nađete odgovarajuće tikepa? 

Ono potpora i to? 

Link to comment
1 minute ago, Frank Pembleton said:

Auuu rođaci, al ste probirljivi za igranje basketa, ko da se spremate za put na Mesec. 

Jel vi igrate basket ako ne nađete odgovarajuće tikepa? 

Ono potpora i to? 

Igram al bolje ne. 

Udjem u radnju dam im pare i kazem dajte mi patike pfff. Normalno cu da biram. Recimo one sa ojačanjem iznad palca za nas sto cesto zaparamo tim delom prilikom ulaza.

Link to comment
1 minute ago, maheem said:

Igram al bolje ne. 

Udjem u radnju dam im pare i kazem dajte mi patike pfff. Normalno cu da biram. Recimo one sa ojačanjem iznad palca za nas sto cesto zaparamo tim delom prilikom ulaza.

Pa dobro, treba tkivo da ojača™ 😎

Tako sam ja, a da ne znam uopšte kako uspeo da iznabijam "prvi do palca" prst na nozi da mi je potpuno deformisan i za pola nokta duži od palca... 

Igrao sam u čemu sam stigao... 

A onda više nisam😔

Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

"prvi do palca" prst na nozi da mi je potpuno deformisan i za pola nokta duži od palca.

Zvuči kao regularan grčki tip stopala... eventualno keltski.

8552F0FA-5792-43A5-984A-F85A5E66C50F.jpeg.aee353187650165432799da3731fcb9b.jpeg

Edited by pt 2.0
Link to comment
5 hours ago, Frank Pembleton said:

Auuu rođaci, al ste probirljivi za igranje basketa, ko da se spremate za put na Mesec. 

Jel vi igrate basket ako ne nađete odgovarajuće tikepa? 

Ono potpora i to? 

 

Pa naravno da ćemo da igramo ali da ti kažem iskreno, ni ja ne kontam oni koji ture na sebe šta god stignu, što na noge što gore. Najnormalnija stvar na svetu mi je da na sebe oblačim nešto što je barem meni lepo, koliko je već moguće. A o kvalitetu da ne pričam, ove patike koje imam sada, i prošle koje su realno duplo lošijeg kvaliteta - osećaj je potpuno drugačiji, udobnost pet puta veća. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...