Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

Kad vidim kakve high tech tike kupujete, ja sam ne u XiX veku, nego u ranom srednjem.

VL court 2 kupio prošle godine, kao i jednu godinu pre , kao i onu pre nje... I svaki put ih upropastim za mesec do mesec i po dana, toliko  da me posle sramota da ih obujem. Niti igram fudbal u njima, niti orem njivu. Odem do prodavnice i da bacim đubre. Kupio bih i ove godine nego ne nalazim sa žutim đonom, samo onaj beli.

Link to comment
1 minute ago, Ras said:

I svaki put ih upropastim za mesec do mesec i po dana, toliko  da me posle sramota da ih obujem. Niti igram fudbal u njima, niti orem njivu. Odem do prodavnice i da bacim đubre. 

kako jbt.

:blink:

Link to comment
6 hours ago, Ras said:

VL court 2 kupio prošle godine, kao i jednu godinu pre , kao i onu pre nje... I svaki put ih upropastim za mesec do mesec i po dana, toliko  da me posle sramota da ih obujem.

 

Ili su patike krš, ili ti je stopalo izrazito ličko :D

Link to comment

Nije da se patike bukvalno raspadaju, više mislim na spoljni izgled (kupujem one o d prevrnute kože). Verovatno bih morao više da brinem o njima, a obično se rukovodim filozofijom sedi i vozi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...