Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

12 hours ago, djeneralche said:

Kako se kotiraju Puma patike po kvalitetu? Ako su Adidas top po recima Darling.

po mom skromnom misljenju, bukvalno najgore od sve dece, djon i unutrasnjost oko pete stradaju dok si reko puma. 

ja ih pazarim zbog dizajna, al samo kad su bas na rasprodaji.

Link to comment
1 hour ago, ToniAdams said:

po mom skromnom misljenju, bukvalno najgore od sve dece, djon i unutrasnjost oko pete stradaju dok si reko puma. 

ja ih pazarim zbog dizajna, al samo kad su bas na rasprodaji.

isto, kupujem ih zbog dizajna, ali bas ovo sto toni pise, deo oko pete brzo propadne, djonovi pucaju...bar na ovima koje ja nosim.

 

odlucio da mi se ipak svidjaju one patike. narucene. na svim temama se doziva @darling :D

Link to comment
  • 2 weeks later...
39 minutes ago, maheem said:

Vau :wub:

Gde ima da se pazari?

 

pa u office shoes, sto u rvackoj?

ja cu kupiti mom bratancu cim se rodi mali najsladji tetkin skejter

Link to comment
Just now, InvisibleLight said:

 

pa u office shoes, sto u rvackoj?

ja cu kupiti mom bratancu cim se rodi mali najsladji tetkin skejter

Fala muchas, taman treba junioru obuca za toplije vreme.

A Ras dobacuje zbog šahovnice :D

Link to comment
Just now, maheem said:

Fala muchas, taman treba junioru obuca za toplije vreme.

A Ras dobacuje zbog šahovnice :D

 

pa ovo su bas bebece, brojevi 15-18 :rolf::wub:

 

a ha, pa bilo je pre par god tih slip on tika bas u original sahovnica, crveno beloj kombinaciji, u srbiji se lose prodavale, u septembru ih snizili za 70%

inace su u cvoid groznici drzali cenu duplo manju svim slipons, sad vratili na pravu, ko da ce svi pohitati u trzne centre da probavaju i kupuju

ja zakasnila 1 dan, po obicaju, odem da narucim, kad op, digli cenu

Link to comment
6 hours ago, InvisibleLight said:

ja cu kupiti mom bratancu cim se rodi mali najsladji tetkin skejter

 

Bolje mu kupi nesto sto bi mogao korisno da nosi za koju godinu, ovako je bacanje para zarad malo estetike za vas odrasle. Malim bebama ionako nista ne treba od toga, a kada bude krenuo da prohodava, bolje nesto sa mekanim djonom i sto je u tom momentu pasent (== ne kupovati unapred).

 

Obicno deca prohodavaju sa brojevima 19-20 (kako ce ti u maltene svakoj radnji reci), ali je to zapravo dosta individuelno, nas se rodio kao zaba pa je sa 6 meseci vec imao duzinu i sirinu stopala za velicinu 21. :isuse: Srecom pa je stagnirao u tom pogledu i uproporcionisao se. Mali od sestre je pak sa 9 meseci imao velicinu 18.

-----------------

 

 

Ja zaronih u jos neispitane vode, upravo stigle Tanuki Yoru, vecinski od japanskog washi papira. Lake kao pero. Savitljive kao gumica. Fali mi onaj smajli sa kandilom :lol:

 

Yoru_2_1024x1024.jpg?v=1573504221

 

At only 56-151 grams, this night-black minimal shoe is one of the lightest shoes in the world. This provides a completely new feeling of freedom – like having bare feet, yet protected. And its small size makes this minimalistic model the perfect companion for trips and wild adventures in the great outdoors.

The low-cut shoe made of a very special and innovative Japanese Stretch Washi fabric is 75% paper, temperature-regulating, breathable and quick-drying. Its 25% polyester content,makes the fabric more durable.

Thanks to the material’s anti-bacterial characteristics (a natural effect – nothing chemical!), the shoes are great for wearing without socks, too.

The paper and polyester are woven in such a way that the synthetic fibre lies on the outside – your skin itself only comes into contact with the paper – with the exception of the integrated microfibre padding at the heel. We recommend kneading the padding to soften it before the first wearing. Wearing your Tanukis in well makes them even more supple.

Elastic laces, available separately, make the shoes easier to put on.

Please note:
Each individual shoe is a unique, handcrafted.
You may therefore find slight irregularities in texture and colour.
Extended use can lead to a kind of denim effect.
This minimal shoe is water-permeable, can be worn in water and dries very quickly

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...