Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

4 minutes ago, svashtabezneshto said:

 

ne, ne, ne, donosi tebi na adresu, ali onaj ko šalje mora ići u poštu. (ne znam kako ide sa pošiljkama iz inostranstva)

e pa super! :) hvala

Link to comment
5 hours ago, InvisibleLight said:

štat briga :evil:

svako ima neki hobi

Stvarno, kako izgleda život sa toliko obuće? (Ne znam koliko imaš, ali imam utisak da kada god otvorim temu, ti kupujes novi par) Ne mislim ironicno, nego zbilja - koliko se cimas sa održavanjem, pranjem, gde ih držis (dva para koja trenutno nosiš negde napolju, ostalo u ormaru? Cistis svaki put kada ih vraćala u ormar?) itd. :)

 

ja sam oprala našu zimsku obuću (moje i detetove cipele, muž ne mari mnogo za sezone a i ne ide toliko u blato koliko mi) i u toku selidbe zaturila negde kreme i sad mi tako stoje već dve nedelje, samo me nerviraju

Link to comment
10 minutes ago, I*m with the pilots said:

Stvarno, kako izgleda život sa toliko obuće? (Ne znam koliko imaš, ali imam utisak da kada god otvorim temu, ti kupujes novi par) Ne mislim ironicno, nego zbilja - koliko se cimas sa održavanjem, pranjem, gde ih držis (dva para koja trenutno nosiš negde napolju, ostalo u ormaru? Cistis svaki put kada ih vraćala u ormar?) itd. :)

 

ja sam oprala našu zimsku obuću (moje i detetove cipele, muž ne mari mnogo za sezone a i ne ide toliko u blato koliko mi) i u toku selidbe zaturila negde kreme i sad mi tako stoje već dve nedelje, samo me nerviraju

Imam veliki uspravni cipelarnik, celina za sebe kao deo konstruisanog plakara u hodniku,)

Pa ugl nosim po 2, da, al postaje besmisleno, ne stizem da ih iznosim, zato ih i imam toliko, necu jos dugo ovako, zbog prostora za smestanje, sad je skroz pun

Link to comment
10 hours ago, svashtabezneshto said:

 

ne, ne, ne, donosi tebi na adresu, ali onaj ko šalje mora ići u poštu. (ne znam kako ide sa pošiljkama iz inostranstva)

Ja dobih danas poruku da odem u Poštu po nešto što mi je poslato Post Expressom. Naravno da sam bila kod kuće i naravno da niko nije dolazio. 

Link to comment
10 minutes ago, Valkyrie said:

Evo meni predadoše u Pošti paket ali nešto što sam ja htela da pošaljem nisu primili, kažu Post Ekspres ne radi. STVARNO su potpuno ludi. 

Znaci nista od mojih tresanja :sad:¿

Link to comment
20 hours ago, Ravanelli said:

 

Женщина mi ima ove, al bele

Pere ih jednom po izlasku napolje

te bele su seksi, al deluju da se peru češće no ruke


 

zato ove black/white

:wub:

Link to comment
2 hours ago, djili said:

moze li neko da preporuci dobre patike za hodanje za toplije vrijeme? da imaju udoban djon iznutra a odozdo neki izdrzljiv materijal sto se sporo trosi. ne mogu patike za trcanje, jesu udobne ali im se djon raspadne brzo.

 

ovde su odlicne npr. ali za jesen zimu:  https://www.amazon.com/Saucony-Womens-Echelon-LE2-W-Silver/dp/B00AO41DNU

 

https://www.addnature.no/the-north-face-ultra-fastpack-4-mid-futurelight-shoes-women-zinc-greycaribbean-sea-1142798.html

Edited by askeladden
Link to comment

Trece patike od North face koje imam. Link je za zemsku verziju . Iako deluju kabasto,nisu uopste. Lagane,jako stabilne i izdrzljiv djon. Neki modeli imaju i vibram djon koji je skoro pa nemoguce izakati osim ako bas nisi posveceni hajker po stenju i kamenju. Plus su od mesh materijala i dobro luftiraju.Ako naletis,umeju da budu dosta jeftine na popustima.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...