Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

13 minutes ago, darling said:

nezvanova, jesi kupila? :)

 

mahime, ne vide se dobro, da li je to platforma, kolko su visoke. da li mozda lice na ove, samo potpuno crne? 

 

 

Daljim ispitivanjem svedoka saznajem da ne mora biti platforma, ne moraju biti toliko duboke, bitno je da su slicnog oblika i da su uske oko zgloba. 

Link to comment
3 hours ago, maheem said:

Mislim da su to ove:

54775499_001_b.jpeg.b15640ba1c2ccc38de4cbaa97e89afc3.jpeg

Steve Madden

Nemamo fucking Urban Outfitters u Srbijici?

 

ako je za little people, okej. 

 

setih se sad kad sam prodala dolce and gabbana cizme do kolena na bas visoku stiklu, skroz crne, ali nisam mogla vise da ih nosim... dosao neki azijat...za njega uzima, isparadio mi ispred ulaza, kompleks momentalno udario kako dobro hoda....kaze lozi se na zenske stvari i zena ga podrzava. garantujem da on ima bolji orman od nje :laugh:

Edited by mustang
Link to comment
15 hours ago, darling said:

nezvanova, jesi kupila? :)

 

nisam, zaribao mi mozak u poslednjem momentu i nisam mogla da  se setim PINa od kreditne (skoro sam je dobila, a mislila sam to da uzmem na rate ) :D sada, kada opet gledam fotke, stvarno su mi super, svidja mi se kako mi stoje, a i imam 6 crnih sto martinki, sto dubokih cipela, gleznjaca sa stiklicom, gleznjaca sa glupim kockastim vrhom i sa stabilnom petom (pratim influenserke :isuse:)... dakle, raspon modela jeste sirok, ali boja iskljucivo crna. a imam jedno cetiri kaputa od drap, preko oker do cokalada boje. dakle, fale mi neke na braon sipele/cizme xaxaxax... (sem dvoje cipela, sve ostalo je sa buvljaka, kaputi cak kupovani leti kada su bili po 200 dinara pa me sa hemijskim isasli bas jeftino.... i to godinama unazad. hocu da kazem, nije da se trosim previse, al da preterujem sa garderobom i obucom - preterujem)

sad nesto gledam ima li camper prodavnice u ns, idem na serbedziju u ponedeljak, pa ih mozda ipak kupim (a i nemam od koga da ih krijem, sem od sina i snajke kada dodju, koji su ekolozi i minimalisti i dobro me opauce primedbama i zgadjenim pogledima kada vide moje pretrpane ormane) :wub:

 

https://www.fashionandfriends.com/rs/zenske-kozne-cizme-camper-cck400427-002/

Edited by nezvanova
Link to comment

drugarice nezvanova, aj totali andrstend ju. i ja sam pre dve godine kupila na rasprodaji povoljno jedne braon timbe (isti fazon ko te tvoje, ko da su sestre od strica :D), jer nisam imala nijedne braon cipele, a toliko prilika i druge odece da se slaze uz njih, bas su mi te braon nedostajale, i eno ih stoje u kutiji dve godine, nijednom obuvene. ali, ne jedu leba, ne prolazi im vreme, ne trose se. dakle, sto se mene tice, kupuj :D

 

 

Link to comment

degradira materijal na njima most probabli, razlichiti materijali razlichitom brzinom. nosite to srecu ne iskushavajte. pa ako potraju, tako je bilo sudjeno hihi.gif

 

govori vam zena koja je ostavila djonove u 4 opshtinskom sudu [emoji38]ol:

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...