Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

7 minutes ago, darling said:

simpaticne su :)

 

cek da se setim dal cu put usca danas il sutra, pa cu ti ih slikati na licu mesta ako ih spazim.

 

 

ne znam kako funkcionise onlajn soping u zari u srbiji, jos nikog nisam cula da je ista kupio, samo razglabam.

 

 

ja sam kupila sad i nikad više kod njih

Edited by beta kentauri
Link to comment

prošlog četvrtka mi đavo nije dao mira pa sam se registrovala i kupila kaiš koga nema u našim zarama.

gledam da li može da se isporuči na radnju - jok samo kući. ok važi. šalju iz španije.

šiping 490 - ok važi. cena 2800 znači neće biti zezanja sa carinom -šalji.

stiže konfirmacija da će da se jave kad budu poslali. mejl stiže u ponedeljak - poslato, standard šiping, planirana isporuka utorak 25.06-02.07. u mejlu piše da ako roba ne odgovara može da se vrati u radnju samo da pokažeš bar kod koji si dobio u tom mejlu.

hmmmm

poslaćemo ti još jedan mejl kad bude u tranzitu.

od tad ni pisma ni razglednice.

rok je utorak ali sitnim slovima piše do 30 dana.

videćemo.

 

iskustvo mango online, jedne čelzi čizme kožne 9000rds. šiping nekih 850rsd.

poslato u roku od dva dana iz barselone, dhl.

stiglo na carinu, mango rešio carinu ali sam ja morala da popunjavam neke formulare i šaljem u dhl. standardna procedura već imam iskustva.

stigle na kućnu adresu nedelju dana od dana poručivanja.

odgovaraju ali postoji mogućnost da se vrate u roku od 30 dana.

 

mango online sandale. isto dhl plus šiping 850rsd bile nešto oko 4500 nisu carinjene, stigle za tri dana na kućnu adresu. odgovaraju.

da se razumemo ovo nije reklama za mango jer je to jedan krš ali samo hoću da kažem da su malko poslovniji.

Link to comment

ohoho, primila si metak za sve nas :)

 

jos nije proso rok isporuke, cekamo do 2.7. da kompletiras iskustvo. takodje treba imati u vidu i da je sezona rasprodaja, kad su zatrpani narudzbama, i da ono sto obicno fercera bez zastoja, u ovom periodu stekce i stuca. i jos plus srbija, non eu. mene cudi da su uopste pustili onlajn soping kod nas. 

 

 

Link to comment
On 3.6.2019. at 20:49, Mil@n said:

 

 

s-l500.jpg

 

Stigle, ne platio ni carine ni pdv, samo 300 kinti za "pošiljke iz inostranstva", whatever to bilo. Patike vrh vrhova, poručio bih još jedne da imam kad  se ove raskantaju :D

 

On 26.6.2019. at 14:21, zorglub said:

Ako ti je blizu Temišvar, Segedin ili Osijek overi Decathlon. Trebalo bi i kod nas da otvore uskoro. Stvari im nisu poslednjeg dizajnerskog momenta, ali su kvalitetne i za cenu ne verujem da ima bolje.


Skoro sam bio u Dekatlonu u Temišvaru, cene su stvarno smešne ali je takav i kvalitet. Drugaru se već pocepale pantalone i slomio štap, ali realno odnos cena kvalitet je stvarno ok, jer su neke stvari smešno jeftine. Kada su u pitanju cipele i patike, preporučujem da se odreši kesa za nešto kvalitetnije jer je to obuća koja se nosi godinama i svakako će da  se isplati kroz udobnost i dugotrajnost. 

Link to comment

ali za pocetak hajkinga je mozda bolje da pocne sa necim jeftinijim pa da ispita sta mu odgovara pa tek posle nekog vremena da ulozi u ozbiljniju cipelu/patiku

 

 

Link to comment
36 minutes ago, ivy said:

ali za pocetak hajkinga je mozda bolje da pocne sa necim jeftinijim pa da ispita sta mu odgovara pa tek posle nekog vremena da ulozi u ozbiljniju cipelu/patiku

 

Šta znači da ispita? Kako će da ispita ako kupi neki krš... A realno većina patika iz jeftinog ranga su krš. Doduše, to ne znači da neće ispunjavati nečije potrebe. Uglavnom je sve oko budžeta, ako isti nije problem, ne vidim zašto ne bi odma kupio nešto konkretno i bio miran. Skuplja patika je sigurno i kvalitetnija i izdržljivija a najverovatnije i udobnija osim ako iz nekog razloga ne odgovara anatomski stopalu. 

 

Link to comment

da ispita sta njegovom stopalu odgovara..da li voli tvrdju cipelu/meksu cipelu,sa visim vezivanjem ili sa nizim vezivanjem a to moze da se vidi tek posle nekoliko meseci hodanja..a za to vreme moze hodati i u obicnim patikama..

 

a sta ako odmah pukne 15-20k na neke tvrde dzombe pa skonta da mu vise odgovara mekani salomon i slicno..

 

ja sam uvek za to da se prvih nekoliko meseci hoda  u jeftinijoj opremi pa da se polako kupuje valjanija kako otkrivas svoje potrebe..

 

ali u svakom slucaju treba imati jednu zimsku i jednu letnju obucu za hajking..

 

Link to comment

Pa teško je, cipele/patike su drugačije od modela do modela, neće mu značiti ništa što će kupiti neko quechua sranje za 5000 pa da po tome sudi. Tvrde džombe su samo za stenu i visokogorstvo, nema razloga da kupuje krutu cipleu za hike. Da hajka može i u običnim plitkim trek patikama,. Najbolje je da ode u neku prodavnicu koje imaju ozbiljniji izbor i proba na licu mesta više komada, i to je to. Dobra i kvalitetna patika i cipela se lako prepozna, nekad samo i na pogled, a kad se uzme u ruku i stavi na nogu, sve je mnogo jasnije. 

 

Link to comment
2 hours ago, Mil@n said:

Skoro sam bio u Dekatlonu u Temišvaru, cene su stvarno smešne ali je takav i kvalitet.

 

Imam druga iskustva, jbg. Već dve godine sebi, deci i matorcima tamo uzimam stvari i više sam nego zadovoljan.

 

O nekim komadima najjeftinije obuće nisam ni razmišljao, jednostavno vidiš na mestu da je para zaista = kvalitet, ali ima i pravih krađa - poput onih crnih quechua patika za 9.90EUR. Đon pa uložak, vrišti cheapo, ali su mi nenadano udobne za moje medveđe stopalo, plus što ih dve godine vucaram kao radnu obuću i još nigde konac nije pustio. Operem i piči dalje. Keva, koja uništava obuću, već godinu dana ne uspeva sa onim koje sam pomenuo na prethodnoj strani (samo bez "čarape"). Klinac, koji je kroz Nike, Adidas i ostala sranja prolazio kao kroz karton, je prerastao jedan model bez ikakvih cepanja, osim nešto izlizanog đona - doduše kožne su i "skupe", celih 50EUR. Zimske patiko-cipele deca su nosila već dve sezone i prerasla bez cepanja - a koštale su po 30EUR komad, tople i vodonepropusne.

 

E da, kaži drugaru da proveri garanciju - sudeći po iskustvima sa intermeka, tu su tip-top.

Link to comment
15 hours ago, zorglub said:

Rečeno je treći kvartal 2019.

 

 

a o tome ni traga ni glasa..ne znam ni jel se gradi radnja..

 

 

mi sve sto imamo iz decatlona traje vec 4god...doduse nemamo neku obucu za svaki dan..ja imam neke sanadale koje su odlicne,imamo ranceve i neku odecu sve vrh za te pare...

 

 

a kad sam vec ovde..jel rade nesto oni dr Sholl ulosci za obucu?

tvrde su mi moje Lowice jer nemaju nista na delu za stopalo pa bih nesto ubacila a nemam pojma sta

Edited by ivy
Link to comment
11 minutes ago, ivy said:

 

a o tome ni traga ni glasa..ne znam ni jel se gradi radnja

 

Sa Beobuilda:

 

Vladimire, dobar dan,

planirani datum otvaranja Decathlon prodavnice u Srbiji je 31 avgust.

 

Sportski pozdrav,

Decathlon Belgrade Team

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...