Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

7 hours ago, nezvanova said:

trece koje su dolazile u obzir su bile neke koje su mi se najvise i svidele, ne znam tacno koji je to model, rekla bih da je NMD, ali vi cete bolje znati...

 

posto sam u tom svom traganju za patikama isla sa sinom naleteli smo na neke bustice za njega:D

 

te sto izgledaju ko da imaju spojlere su arkinke.

kako je sinu u bustarama, jel leti kroz zivot? :)

 

 

Link to comment
On 7.5.2019. at 0:39, nezvanova said:

da, da... danas mu je prvi radni dan u orleanu, potpisao ugovor u gradskoj upravi, sad leti, pravi mamin sin xaxaxaxax 

 

cestitke, kevo, dobar poso si napravila :)

Link to comment
1 hour ago, darling said:

 

cestitke, kevo, dobar poso si napravila :)

+1

 

samo shto ne uze one zute :sad:

 

ja uzela nb neke ljubichaste shto sijaju u mraku. sad kad si znam broj od NB nikad vishe necu uc u radnju, sve cu onlajn :D

Link to comment
  • 2 weeks later...

dosla zima treba da malo obojim oko sebe - dvoumim se izmedju ovih par:
 

aspecijaladidas1.jpg

 

aspecijaladidas2.jpg

 

(darlingsice, di si nestala? eto i specijal poziv za tebe:) iako je opste poznato da si busterka u dusi :D ali znam da imas oko za ono sto valja - pa kad budes u prilici, pliz, za koje od ovih dviju kombo-boja bi ti dala glas?)

 

Link to comment
7 hours ago, roksi said:

 

(darlingsice, di si nestala? eto i specijal poziv za tebe:) iako je opste poznato da si busterka u dusi :D ali znam da imas oko za ono sto valja - pa kad budes u prilici, pliz, za koje od ovih dviju kombo-boja bi ti dala glas?)

 

 

 

nestala sam bas tu di si pogodila :D   plavusice svedjanke, ofkors. svidjaju mi se, i ja bih ih imala :)

 

iako sam busterka, moram da pohvalim jedne adidas tereks goreteks u kojima sticajem okolnosti idem kroz zivot u zadnjih par nedelja. udobne su, ugradjen im je bust, al kako drze stopala i kako se nose s velikim kisama i gacanjem po vodi i dubokim barama, nista im nista ne moze, obozavam ih. iako su mi bile mnjah, kupila sam ih budzasto, neka stoje, zatrebace i evo ih sad, ne izuvaju mi se, zvezde. a ruzneeee :D

 

Link to comment
9 hours ago, Host said:

I ja sam darling kad mi dodje. Specijalke su plave.

 

3 hours ago, darling said:

nestala sam bas tu di si pogodila :D plavusice svedjanke, ofkors. svidjaju mi se, i ja bih ih imala :)

 

iako sam busterka, moram da pohvalim jedne adidas tereks goreteks u kojima sticajem okolnosti idem kroz zivot u zadnjih par nedelja. udobne su, ugradjen im je bust, al kako drze stopala i kako se nose s velikim kisama i gacanjem po vodi i dubokim barama, nista im nista ne moze, obozavam ih. iako su mi bile mnjah, kupila sam ih budzasto, neka stoje, zatrebace i evo ih sad, ne izuvaju mi se, zvezde. a ruzneeee :D

 

 

i ja sam ka plavim gravitirala gotovo instant! ali buduci da vec imam elctric-blue gazele - delovalo mi malo preblizu*. pa zato razmatram i zeleno-naranca opciju:)

*ali ipak nisu iste zbog kombinacije s neon-zutom(!)

 

svejedno, hvala vam! nadam se da cu uspeti da ih nabavim.

 

 btw, darling, super sto su tereks goreteks pronasle svoju ulogu - zvuci da ti je vrlo akciono! :)

 

 

Edited by roksi
Link to comment
 

i ja sam ka plavim gravitirala gotovo instant! ali buduci da vec imam elctric-blue gazele - delovalo mi malo preblizu*. pa zato razmatram i zeleno-naranca opciju:)

*ali ipak nisu iste zbog kombinacije s neon-zutom(!)

 

svejedno, hvala vam! nadam se da cu uspeti da ih nabavim.

 

 btw, darling, super sto su tereks goreteks pronasle svoju ulogu - zvuci da ti je vrlo akciono! [emoji4]

 

 

Meni se ova zelena naranča kombinacija bas svidja, pre bih te, vuku na radost. smile.png

 

Videću da li ih imam negde ovde, zrela sam za jedne nove patike; mada kapiram da se iz mojih dečijih NB574 neću vaditi sve dok skroz ne propadnu ili mi ih neko ne ukrade :D

 

Link to comment

@InvisibleLight je l si pazarila Nite? Ja sam se tolko mislila kad su bili popusti proslog petka i probala ih i otisla opet u 15 do 12 nocu pred zatvaranje i sva se smorila i nekupila. Obicno sve kupim lako ili ne kupim, ne vagam ne davim se, ne mogu to. 

A kupila sam NB Maheemove zene, pozdrav za influenserku (nasla sam u Buzz-u pola broja vece) 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...