Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

E Hipiiiiiii!Hipi!U izboru odvratne obuce si uspela da zajebes i apotekine cipelke kacene na predmete obozavanja...edit: martinke se ne racunaju, iako si i tu uspela da isceprkas najodvratnije modele... :mellow:
nemas ti pojma..vidi kake martine jos imam... Mary Jane samo tako.... i to u dve boje... hehe.........

post-382-1197935360_thumb.jpg

post-382-1197935373_thumb.jpg

Link to comment

Kupio mi muz ovelacostepatikenu2.jpgda me iznenadi. Uzasno su neudobne, i bezveze stoje. Bas mi je bio problem da ih nosim... sva sreca pa je zima - zaboravice na njih do proleca.

Edited by remedios
Link to comment

obuca? patike, patike, patike....nike,nike......i po koje puma....onaj model puma roma, imam u 3 primerka, najbolje casual patike...inace sam sportista (kosarka) pa tako sa tim su mi patike postale nekako fetis, sto casual, trcanje a i za odpadanje preko dana...imam 28 pari ....cipele se nose za izlaske i preko dana kad mi dune da se upicanim i kad posao zahteva...kupio pre jedno mesec dana par armanijevih za 180$!!! nasao u outlet mall-u, spustili ih sa 400....

Link to comment

Uf, meni je ovo važna tema.Elem, evo, eto, moja neka dva favorita.U kategoriji Adidasaka, vode Campus:adidaska.jpgU kategoriji Konverasa, vode Ev Pro:cons-sportstyle-1J917-Ev-Pro-Suede.jpgVans i Osiris podbacuju žešće u poslednje vreme.E. I kad su ž osobe u pitanju, mnogo su mi simpatične one skechers obične, od prevrnute kože. Naročito one purprno/roza varijanta. wubOsim toga, super-slatka je kombinacija suknja-patike, ali tu se mora biti baš obazriv(a).A što se cipela tiče - Dr Martens i Kickers i njihove wannabes nemaju premca. B)

Link to comment
pa evo.,. imam i motorke sml%20(9).gif
koji lud ukus. mislim i na sve prethodne. svaka cast.nesto sam ovih dana u amsterdamu sacovao starke, sto cudnije to bolje, bilo je varijanti sa krznom, kariranih, onih sa gomilom rupica... na kraju nisam mogao da se odlucim.voleo bih uzivo da vidim ove:knitchucks.jpgstrikane starke....
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...