Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

1 hour ago, darling said:

vdela sam ove patike uzivo i pala na dupe. ni upola nisu impresivne na kameri koiko su u stvarnom zivotu. zasto, o zasto su narandzaste, to je najruznija boja na svetu, u rangu sa ljubicastom. (malo gore od zelene :D)

steta sto nisu radioaktivno zute. 

 

https://www.on-running.com/en-us/products/cloudventure-peak-flame-shadow-w

masovni je hajp za švicarcima. verujem da će već sledeće sezone biti pristupačnije

Link to comment
1 hour ago, darling said:

vdela sam ove patike uzivo i pala na dupe. ni upola nisu impresivne na kameri koiko su u stvarnom zivotu. zasto, o zasto su narandzaste, to je najruznija boja na svetu, u rangu sa ljubicastom. (malo gore od zelene :D)

steta sto nisu radioaktivno zute. 

 

https://www.on-running.com/en-us/products/cloudventure-peak-flame-shadow-w

Divene su, a meni je narandžasta najlepša boja. Dakle, ove bih rado posedovala.

Link to comment
22 hours ago, Arkadija said:

Divene su, a meni je narandžasta najlepša boja. Dakle, ove bih rado posedovala.

 

bas dosta ljudi vidjam u njima, nijad nisam provalila koja je firma do sada. nisu moj fazon, previse vuku na kopacke ali ako ikad budes nosila, javi kakve su :)

 

ja sam spala da kupujem na rasprodajama patike sa djonom za pentranje jer cesto pocepam o kamenje kad se penjemo ili spustamo. corava...

Link to comment
  • 2 weeks later...

ja sam jednim superzadovoljan, zimske, nepromocive, kramponske, a jednim supernezadovoljan, jesenje, nepromocive, za po gradu. posle tih batalio timbalend.

valjda najgori djon u zivotu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...