Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

Erdal imalin je živo s., Samo se osuši i stvrdne, imalin je nekada imao Maltene neograničeno trajanje.
Od sad kupujem samo kreme u tubi.

Послато са LEX820 уз помоћ Тапатока

Link to comment
  • 2 weeks later...

Otisle mi moje nepromocive cizme ukurac usled mehanickih radnji.

 

Da kupim ove?

50919-whe_3.jpg 

 

Meni su lepe i probala sam ih pre posla, ulazim u junior 40, verovali ili ne. Treba da odlucim do popodne.

Link to comment
3 hours ago, MayDay said:

Da kupim ove?

 

Meni su lepe i probala sam ih pre posla, ulazim u junior 40, verovali ili ne. Treba da odlucim do popodne.

 

nepromocive timbe imaju voterpruf zig utisnut s desne strane. ove ga nemaju. ja imam ovog tipa, i bas sam primetila razocarano pre par dana da su mi carape bile mokre na palcevima. al impregniraciu ih, pa okej. ako su jeftine, svakako ih kupi. te su super tople i udobne za suvi sneg i ladnocu, i traju 100 godina. 

Link to comment
9 minutes ago, darling said:

 

nepromocive timbe imaju voterpruf zig utisnut s desne strane. ove ga nemaju. ja imam ovog tipa, i bas sam primetila razocarano pre par dana da su mi carape bile mokre na palcevima. al impregniraciu ih, pa okej. ako su jeftine, svakako ih kupi. te su super tople i udobne za suvi sneg i ladnocu, i traju 100 godina. 

Ako na deklaraciji pise da su nepromocive i tamo imaju u izlogu neki djavo sa posebnom naznakom da su nepromocive i ako mi prodje voda, taman mogu da get money back. Kupila sam ih, lepe su mi. 

A i da mogu da kazem kako nosim broj 40. :D 

Link to comment

ma divne su te. i ja sam mislila da su moje nepromocive, al jbga, nisu. i to otkrijem u cetvrtoj godini zajednickog zivota :D

iz iskustva s timbama, koje god su moje imale to sa strane da pise da su nepromocive, te su i bile. ovo su prve koje nemaju, i prve u kojima su mi noge mokre.

 

inace, dosta su tvrde, teske, i trebalo dve tri nedelje kroz dve tri godine da ih razgazim, izbegavala sam da ih nosim bas zbog toga, kao aj necu, daj nesto udobnije i lakse, al ove godine su mi odlicne, tople i drze stopala, lejt blumerke. seko, da ih nosis u zdravlju i veselju :)

 

Link to comment

Ja sam uzela u ECCO-u  pre neki dan  ove polu duboke čizme.

Nosila sam ih po snegu koji je počeo da se otapa i odlično su se pokazale. Imaju gore-tex oznaku.

Edited by Arkadija
Link to comment

Gore-tex. :D Ja sam u oralnoj komunikaciji to bila razumevala kao Gorateks i dugo bila ubedjena da je neka proizvodnja iz Istocne Bosne. 

 

Hvala, Darling! Jesu malo tvrdje, ali su tople i mekano je ono unutra, ona obloga. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...