Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

3 hours ago, ajgor said:

 

Još čekam da Beograd tresne valjan kijamet da vidim kakav je zapravo GriSport Tramontana, bio na nekom sumanutom sniženju maja 2017.  Tokom ono malo snežnih dana protekle zime sve bilo OK, udobne, ne propuštaju. Ortak je tokom istog popusta kupio model K2 sa onim fensi đonom, veli da su odlične za planinarenje, često hoda po Srbiji, 

 

 

pa ja ove moje Lowa nosila jednom po sumi i po kuci da ih razgazim i eno ih stoje,ne mogu da ih nosim na 25c...a da ih nisam kupila sad bi plivali u vodi do kolena ili nekom snegu garant

Link to comment
  • 2 weeks later...

ja bih ove za tmurne dane

 

0000200765938_03_gh.jpg

 

 

 

a posto ih nema u srbiji afair, mislim da cu naruciti ove, u krem varijanti

 

adidas-superstar-w-cloud-white-cloud-whi

 

 

 

 

 dovoljno sto su jednobojne i imaju ovu sirovu gumu za djon da odstrane tipican 'superstar' vajb

mada..

Link to comment

 

Mozda, mozda ima sanse da ja nosim ovu kozu sa ovih cizama iz linka! 

On 4.11.2018. at 13:12, MayDay said:

 

44950869_10156195709400345_3668104793240 

 

Evo novog modela koji je meni mnogo lep sam po sebi i nije mi mrsko ni ove sive da nosim ako ne proradi plan, ali mislila sam da mi napravi ove u ovoj zutoj kozi. 

46829225_10156259937690345_2736496025614

 

Ova peta je od 5cm i sa njom necu izgledati kao da sam krenula da ubijem coveka.

Link to comment
[mention=2148]mustang[/mention]To možda po Amerikama, CAT je ovde, baš kao i Skečers sa kojim se prodaje u Office.u - đubre.
 
Lowa, Haix, Meindle, Tecnica, Scarpa su neke od marki koje mi padaju na pamet, a da opravdavaju cenu. Timberland... kod nas su preskupe i precenjene, za te pare sad ima Dolomite kod Pionira.
Kupio kod Office-a CAT pre 6 godina, kao da su juče kupljene nigde nije krenuo konac, nigde da su se poderale, doduše nosim ih dva, tri meseca godišnje max. Ove planiram sledeće da pazarim8a9f3c827760c135fb7d7b66cd8000bd.jpg
Link to comment
8 hours ago, booyaka said:

Kupio kod Office-a CAT pre 6 godina, kao da su juče kupljene nigde nije krenuo konac, nigde da su se poderale, doduše nosim ih dva, tri meseca godišnje max.

 

Prve Skecher-ice se rašile od đona nakon mesec dana. Druge, kupljene nakon ~godinu dana se bukvalno raspale po trećem nošenju. Budala, dao sam Office-u i treću šansu posle dužeg vremena (3-4 godine recimo) - CAT cipelama/patikama pukao đon na dvoje posle možda dva meseca, u toku kojih sam ih obuo možda 10 puta. Drago mi je zbog tvog iskustva, ali ja tamo više ne ulazim.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...