Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

On 4.8.2018. at 17:38, InvisibleLight said:

kod nas nema nista

bukvalno dva meseca ne mozes kupiti obicne stan smith sa zelenim logom moj broj (mzda najcesci)

na kraju cu naruciti spolja, bar cu da biram, ova varijanta mi je srcu najbliza

 

s-l1600.png

 

 

ima kod nas na capsulle slicna burgundy kombinacija ali mi se na svidja ta koza i to sto je prednji logo beo, skroz je teziste pozadi, smeta bas

 

AQ0887_01.jpg

one zelene svaka druga ima, ove su ti mnogo lepše :)

Link to comment
1 hour ago, ordi said:

one zelene svaka druga ima, ove su ti mnogo lepše :)

nisam bilaj asna, pa druge sam i pikirala kao najblize srcu

primedba se odnosi na trece

zelene imam, jos uvek nosim, od 2006. traju al skapavaju :laugh:

Link to comment

elem, ove pume iznad su me podsetile da sam davno zeleo da rangiram patike po kvalitetu i dizajnu, a bas me zanimaju vasa iskustva

 

dakle:

pume - kvalitet**, dizajn***** - daleko najgotivnije na oko, makar stostice oldskul modela koje zapravo jedino nosim. kvalitet unutrasnjosti katastrofa, spolja jos nekako izdrzavaju

vans - kvalitet***, dizajn***** - nekada vrv najzilavija skejterska patika, sad ipak pozerski ajtem presvega

ribok - kvalitet***, dizajn****-ribok klasik modeli rulaju, unutrasnjost opet rel brzo ode, skoro kao kod puma

najke - kvalitet****, dizajn*** - stagaznam, ko sto rekoh, nosim oldskul tike, a tu mi debelo zaostaju za konkurencijom

adidas - kvalitet*****, dizajn****-definitivno su najkvalitetnije (kad to kazem, mislim na sposobnost da ostanu u pristojnom stanju posle nekog vremena nosenja), a imaju te modele jos iz 70tih koje uglavnom nosim

Link to comment
12 hours ago, ToniAdams said:

brt kako navlacis te pantale? :fantom:

hint: grlom u jagode. mada bi svaki malo iskusniji metalac ili hipster imao pravi savet sta i kako sa ovakvim hlacama.
 

sa ovim zvezdicama mogu da se slozim generalno.

 

nike umeju, ali retko, da izbace dobar retro model.
reebok classic bas to. ne mozes da se zajebes, ali nista posebno, klasika kao sto ime kaze.
adidas bas dobar.
puma dizajn vrhunski, kvalitet zaostaje malo. na proslim mi pukao djon na pola, ali im se zbog dizajna koji mi se mnogo svidja vracam.

dodao bih jos asics, tj onitsuka tiger kvalitet ****+ dizajn ****+

Edited by triple_nippled
Link to comment

Adidas

Nike, za udobnost i kvalitet im skidam kapu ali nemaju ništa što nije baš sportsko. 

Ostalo sam prestala da nosim kad sam postala punoletna.

BTW, sviđaju mi se npr one converse što je kačio nedavno @renne

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...