Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

bustare su majka mara, imam neke super glide boost

ništa udobnije na nogu nisam stavio, pa skoro ništa

 

udobne su i neke scarpa mojito, al od one udobnosti što dolazi od risa

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
5 minutes ago, darling said:

pre par godina kad sam se lozila da cu trcati, odem u bustama da probam asics od goreteksa za zimsko trcanje. moje stopalo je uslo i izaslo, neka hvala. ko da drvenu kutiju da sam obula, takav je bio osecaj posle bust oblaka. 

Da, isto mi je drvo asocijacija. 

Moraću se pridružiti boost plemenu. Čitao sam neku studiju kako je adidas sa boostom sahranio nike koji će se koprcati na tržištu zahvaljujući košarkaškim modelima.

Btw izašla je nekakva lista naj patika za trčanje iz ove godine i Brooks ubi svu konkurenciju.

Link to comment
2 hours ago, maheem said:

kad smo kod udobnosti moram prijaviti da više neću kupovati asics patike

 

:ohmy:

Ja furam druge za redom i spreman sam da podpišem doživotni ugovor o saradnji :(

 

Trenutno gel respector, preudobna i prekvalitetna patika, posle godinu dana ni traga habanju.

 

image.aspx?imageId=109511&max=380

 

U Norway uzeo na nekoj rasprodaji new balance za svaki dan, 40e sa 90e /šatro/. 

 

NBM490CP5_1_medium.jpg

Link to comment
29 minutes ago, Mil@n said:

 

:ohmy:

Ja furam druge za redom i spreman sam da podpišem doživotni ugovor o saradnji :(

 

Trenutno gel respector, preudobna i prekvalitetna patika, posle godinu dana ni traga habanju.

 

image.aspx?imageId=109511&max=380

 

Pa kad su od tvrdog drveta :lolol:

Btw o istom modelu pričamo, nije da su za bacanje al je prilicno neudobna patika u poredjenju sa ostalim sličnim modelima drugih proizvodjača

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

kod nas nema nista

bukvalno dva meseca ne mozes kupiti obicne stan smith sa zelenim logom moj broj (mzda najcesci)

na kraju cu naruciti spolja, bar cu da biram, ova varijanta mi je srcu najbliza

 

s-l1600.png

 

 

ima kod nas na capsulle slicna burgundy kombinacija ali mi se na svidja ta koza i to sto je prednji logo beo, skroz je teziste pozadi, smeta bas

 

AQ0887_01.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...