Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

Nego apropos onih intrinzičnih sandala. Imam golgotu jebote. 

 

Ja debil ko što jesam vido nji na linku što ga draga okači, otišo na koordinate, s vrata ih pronašo i zatrażjo broja. Nema. Će da doputuju iz prestonice. Doputovale. Javilo. Ja došo, obuo i otšetao (do kola). Juče kao daj da ih nosim kad ono leva nešto steže, žulja. I sad pošto to jebe ne vadi, ja počnem češće da pogledavam u nji. Posledično otkrijem da nisu čak ni iste boje, nijanse, a u levoj ispod pete piše 41. Spolja na đonu 43. Tako da jebote. Zašto čovek kreten kao ja ne može da kupuje kako voli. Impulsivno, na brzinu i bez gledanja a da ga ne zajebu. 

Link to comment
1 hour ago, gospa buba said:

dada meni prvi impuls kao shto tako malecka shtikla emoji38.pngol:

sent from bubamoto
 

Pa nije taaako mala. 

 

Kad budem obuvala, uslikacu. Videcete da ima bas lep luuk (sa dugosilaznim akcentom na u). 

Link to comment
2 minutes ago, slepa živana said:

jel to znači da ti je jedna sandala dva broja manja od druge?

sto je potpuno ok, ako je isti slucaj sa tabanom.

 

imao sam grdno iskustvo sa geoksom, pa sam od ortakinje koja je tamo radila saznao da nasi (neka 2 buraza sto drze gomilu cipelarskih radnji vise proizvodjaca) uvoze bukvalno skartove i vracenu robu, i to prodaju po dojaja cenama.

Link to comment
6 minutes ago, slepa živana said:

jel to znači da ti je jedna sandala dva broja manja od druge?

 

djon je isti, bar tako izgleda. na donjoj strani piše 43 što mi i treba. 

na unutrašnjoj strani pak piše 41. a ta me baš žulja. jebem li ga pošto je 2 broja razlike očekivano bi bilo i da je vidljiva razlika u ovom gornjem delu, al ipak su to samo neki kaišići. 

 

 u svakom slučaju evidentno je da nisu deo jednog para, eto makar po boji ako već ovo s brojevima može da se podvede pod grešku. 

Link to comment

ja sam probala 41. mozda nosis te koje sam ja probala, to je kao da su nam se stopala dodirnula, moji molekuli su sad po tebi!  :D

nadam se da nas neces pitati da te posavetujemo dal da zamenis.

 

 

 

 

Link to comment

Juče odem do one radnje što se point raspitivala, CCC, kupim kožne papuče za 2700, štikla minimum 10, moram da premerim, odvikla sam

 

 

Meni leva za pola broja veća od desne, kad kupujem stalno mi prolazi kroz glavu da zamenim brojeve u kutiji, kao slučajno 

Edited by Sara
Link to comment

bio sam već jutros. rekoše mi da dođem popodne kad je tu neka sojka što radi reklamacije. 

nadam se da nije problem što sam im ostavio i sandale i račun :D

 

ecco. 

mislim da sad znam šta je ono diljem radio stanica ili možda samo 202 što tako iz nevezuše kaže eko!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...